Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

hahah ben bi foto hakkında yorumlarımı yazdım foto sahibi dışında bütün gereksiz insanlar düşüncelerini ifade ettiler. kişisel gareziniz varsa böyle salak saçma sebeplerden dolayı pay çıkarmayın kendinize. zavallı duruma düşüyorsunuz.

edit: neyse ya egosunu tatmin eden etsin. gereksiz yere uzadı zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

meraba sevgili paticik üyeleri ben bu topici okudum bayadır bi baya çok şimdi diceğim şu ki bu çok yanlış biraz kaynaşmayı denemeli sevgi ve saygı çember üçgeniyle kendinizi sarmalamlamalı bir kosinüs oluşturmalısnnız çünkü insanlığın amacı budur çok güzel bişeydir okuduğum kadarıyla karşılıklı bi anlayışsızlık bi sevgisizlik var bunlar çok yanlış günlük komedi mizah komiklikleri ve laf oyunları ebelikleri italyan sirkuslarıyla bir yeree varılmaz önemli olan gece yatağımıza yatıp uzanıp yan dönüp tosurduğumuzda elimizde kalandır bu da nedir arkadaş dostluk cefea birlik beraberlik kastığımız çarın levılı gibi önemli olgulardır bir milleti halkı topluluğu bir araya toplayan ki zaten topululuk bi araya toplanmış insanlar demektir yani but ür değerlerdir işte onları bi araya toplayan çok güzel şeylerdir onlar olmadan bence hiçbi şey olmaz siz dersiniz ki bence olur ben gülp0 eğlenceim çok komik olucak haha dersiniz ama yanlış dersiniz çünkü yarın kalkıp aynanın karşısına geçip dişlerinizi fırçaladığınızda yuh oha dişşllerim amma sararmış diyebilirsiniz kahve çay içip sigara tüttürmekten oluyo o ama mesela nargileden bişey olmaz diye biliyorum ben okur fokur diye gidiyo o köz taxzeliyolar falan ben hep dikkatle inceleyip izledim o közleri alıp ikiye falan bölüyolar büyük parçaları sonra külsüz parlak kısmını koyuyolar böyle sonra fokur fokur çekiyolar manyak oluyo işte bugün de öyle ben içmediğim halde üstüme sinmiş kokusu duşa girdim böyle sıcak su buhar falan çıktı saçlarıma sinmiş o nargile kokusu salınıverdi vay be dedim yaşamk böyle bişeymiş o an gelecekte bir gün nargile istasyonu işleteceğime söz verdim kendime kocaman olcaktı nargile lucaktı her yer ve en önemli siiside insalar birbierlerine barış saygı sevgi ve topl davrancıallardı ço güzel olucaktı ama sonra şimdimki dünyayya döndüğümde ne göreyim oha her taraf tartışma albabildiğincee bi karanlık böyle kıyamet kopuyor resmen yapamyın arkadaşlar böyle şeyler öpüşüp barışın ki yarın öbürgün hayat size mcux diye bel altına böyle ani harekte yaparsa yanınızda sizi koryuyıp kollaycak biri olsun yoksa çok fena olur hep mcux yapıyom çünkü ben insanlara çğlok eğleniyorum haha işte o yüzden hep öptüm mcux
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...