Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Fistan said:
DueLisT said:
adrasanı bilirsin sen Antalya da olduguna gore :) dalışa gitmiştik , gitmişken bi gelidonya feneri yapalım dedik o yolda bole rezil fotolarımı cekmisler hahah

kankulit koldaki ne sorması ayıp?
adrasan iyidir ordan aksaydınız çıralı olympos yanartaş vs gerçi cok soguk havalar şimdi çekilmez =P

ee hepsini yaptık ya , hava guzerldi 20-25 ocak arası oglen 20+ derece idi , zaten yandım hafiften , denize de girdim ekipman olmadan bol bol , guzeldi ya

bu arada ayrıntılara dikkat dedim :) coraplarım pacanın ustunde zaten olay o , kolumdaki de barometre , denizaltı icin aslında ama ben atrasiyon olur mu diye taktım baktım kaynamadı
Sosyal ağlarda paylaş

Ariela İstanbul Buluşmasının fotoğraflarını göndermeye başladı.

İlk parti şöyle;

Bunlar barda tanıştığımız İsrailli arkadaşlar. (Soldakinin ismini hatırlamıyorum, ortada Ariela, sağda Golan)

Yakışıklıları görünce, Oğuz(Pyro) hemen hareketlendi tabii;

Öte yandan, Arda'yla (ZaugnaKhaldun) Güneş (Spidee) "KARI KARI KARI" nidalarıyla, masadaki tek dişiye yavşamaya başladılar. Ali o sırada "KARI mı? Bende onlar gani." dercesine umursamaz. (Ya da fotoğraf çekildiğinin farkında değil)

Amerikan görünümlü arkadaşımız Ali (Antimodes52) ve Harvard'ın bağrından kopmuş olan Can (Sly-One), Michael'la çılgın atarken. (Evet arkada kafası görünen benim sdf.)

Levent (Griswold) "Ne olacak bu memleketin hali, her taraf İsrail, Amerikan ajanıyla dolu" diye düşünürken.

Kaan (Xaenin) avını yakalamış, az sonra kanını içmek üzere üstüne atlayacak.

İsrailli arkadaşlardan umduğunu bulamayan Oğuz (Pyro), bana yavşarken. (O nasıl kıllı bir kol ulan)

Şimdilik bu kadar gönderdi Ariela, gerisi gelince koyarım onları da.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...