Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Razien said:
Çok ağır laflar edilmiş burda birincisi ben tarkana benzemiyorum o bana benziyor !!11 ikincisi insan insana benziyebilir ikimizide yaratan aynı değil mi üçüncüsü ulan siz hiç stüdyoda fotoğraf çektirmediniz mi tabiki cild düzeltmesi olucak.Dördüncüsü evet gözümde sürme var gayetde gururluyum ve son olarakta bana o gay diyenlerin organlarını alır ters döndürüp geri iade ederim !

cevap verecektim vermesine de koyduğun 2. fotoyla kendi kendine cevabı vermişsin heh. bu arada ben organımı erkeklere vermiyorum, başka birine uygula onu.
Sosyal ağlarda paylaş

Razien senin de yaptığın ayıp. Kendi resmini koy, ona göre bi yorum yapalım. Bi gay muhabbeti bile yapamıyosunuz lan. Neyse efenim normal albüm resimleriyle devam edelim. Ben ve chotaa Notre Dame'ın önündeyiz. Asteroth bu bahsettiğim Paris'te çok ünlü bi kilise, hatta Victor Hugo'nun bu kiliseden esinlenerek yazdığı bir romanı var Notre Dame diye. Sen bilmezsin diye yazıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

Zopik said:
MADBOY said:
Timoçi, tamam yeter abi artık çamura batırdın, gübreye bulama kafamı, lütfen koyma, ya da msn'e ekleyeyim önce yolla ona göre koy diyecem.

Burdan Timoçi, msn'den Tim abi. Bittin sen =)

lan oçi eki hakaret mi oldu. aklınızı alırım ha
Sosyal ağlarda paylaş

Pyro said:
Razien said:
Çok ağır laflar edilmiş burda birincisi ben tarkana benzemiyorum o bana benziyor !!11 ikincisi insan insana benziyebilir ikimizide yaratan aynı değil mi üçüncüsü ulan siz hiç stüdyoda fotoğraf çektirmediniz mi tabiki cild düzeltmesi olucak.Dördüncüsü evet gözümde sürme var gayetde gururluyum ve son olarakta bana o gay diyenlerin organlarını alır ters döndürüp geri iade ederim !

cevap verecektim vermesine de koyduğun 2. fotoyla kendi kendine cevabı vermişsin heh. bu arada ben organımı erkeklere vermiyorum, başka birine uygula onu.

1.Argo olarak = Farketmez önden olmazsa arkadan gireriz abi
2.Teorik olarak = Gaylik kendi cinsine ilgi duyan erkeklere denir.Makyaj ise estetik anlayışın ifadesidir fakat ; bayanlar estetik unsurlara daha hassas olduğundan erkeklerde fazla rastlamayız ama estetik ruhlu erkekler de çıkabilir bu konuda genelleme yapılmaz.Gördüğün gibi ikisi farklı olgular.
3.Hukuksal olarak = Olay yerinde zanlının suratında sadece sürme saptanmıştır.Mevkuf kişinin suçsuz ve fotoğrafçının mağduru olduğuna karar verilip dava düşmüştür.
Al sana üç adet cevap seç beyen al any question ?
Sosyal ağlarda paylaş

abi sürme falan.. ne halt ise..

yakışmamış sana.. tercih senin tabii..

aklıma jerry seinfeld geldi
The Outing said:
Jerry: There's been a big misunderstanding here! We did that whole thing for your benefit. We knew you were eavesdropping. That's why my friend said all that. It was on purpose! We're not gay! Not that there's anything wrong with that...
George: No, of course not...
Jerry: I mean that's fine if that's who you are...
George: Absolutely...
Jerry: I mean I have many gay friends...
George: My father is gay...
Sharon: Look, I know what I heard.
Jerry: It was a joke...
George: Look, you wanna have sex right now? Do want to have sex with me right now? Let's go! C'mon, let's go baby! C'mon!
--George, Jerry and Sharon from NYU
Sosyal ağlarda paylaş

Razien said:
1.Argo olarak = Farketmez önden olmazsa arkadan gireriz abi
2.Teorik olarak = Gaylik kendi cinsine ilgi duyan erkeklere denir.Makyaj ise estetik anlayışın ifadesidir fakat ; bayanlar estetik unsurlara daha hassas olduğundan erkeklerde fazla rastlamayız ama estetik ruhlu erkekler de çıkabilir bu konuda genelleme yapılmaz.Gördüğün gibi ikisi farklı olgular.
3.Hukuksal olarak = Olay yerinde zanlının suratında sadece sürme saptanmıştır.Mevkuf kişinin suçsuz ve fotoğrafçının mağduru olduğuna karar verilip dava düşmüştür.
Al sana üç adet cevap seç beyen al any question ?

ben sürmeden dolayı ibne demedim sana, kaldı ki ibne bile demedim. açıkçası ne bok olduğun beni pek alakadar etmiyor, buraya fotoğraf konuluyorsa hakaret etmeden istediğimi derim. ayrıyetten mal mal bana önden olmazsa arkadan girerim vs diye saçmalayacağına hala o tür fotoğraf koyma ki milletten laf yeme, madem bu kadar alınıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
Ben ve chotaa Notre Dame'ın önündeyiz. Asteroth bu bahsettiğim Paris'te çok ünlü bi kilise, hatta Victor Hugo'nun bu kiliseden esinlenerek yazdığı bir romanı var Notre Dame diye. Sen bilmezsin diye yazıyorum.

Kiliseyi arkana alınca özgüvenin yerine gelmiş bakıyorum.

Neyse haksızlık etmeyeyim şimdi, "Gay" konulu tartışmaların arasına güzel gitmiş ikinizin fotoğrafı. Allah mesut etsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...