Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Şu anda bellow için yazdıklarınızı okudumda nedense bu yazılarda "kedi erişemediği ciğere mundar dermiş" atasözü aklıma geliyo... Bir yazılanları dikkatlice okuyun kimisi duruşuna kimisi ayakkabısına laf atıyo... Birde dilinize dolamışsınız emo emo... ota .oka emo kullanıyosunuz.Sanki belirli bir çerçevesi var bunun aha bunu yapan emodur diyosunuz.Bence resimler gayet güzel çıkmış. Hocam estetik olmuş yine hayalgücünü zorlamışsın pozlarda photoshoplada helal olsun devam... "Elma Şekeri Kirazla .aşşak geçerken kıçındaki çubuğu görmezmiş" XD
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan
üye § 31 Temmuz 2007, Salı - 20:48 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

sana bi vursan yarısı boşa gider. uslu dur askerde.

sakın kendine kendine vurma bellow yarısı boşa gidiyormuş ahehe bu mesajı atan arkadaşımızın da 300 ıspartalı vücut hatlarına sahip olduğunu varsayıyorum dfds
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Shikamaru
üye [şikayet et]
§ 31 Temmuz 2007, Salı - 22:28 [ özel msj ]
Şu anda bellow için yazdıklarınızı okudumda nedense bu yazılarda "kedi erişemediği ciğere mundar dermiş" atasözü aklıma geliyo... Bir yazılanları dikkatlice okuyun kimisi duruşuna kimisi ayakkabısına laf atıyo... Birde dilinize dolamışsınız emo emo... ota .oka emo kullanıyosunuz.Sanki belirli bir çerçevesi var bunun aha bunu yapan emodur diyosunuz.Bence resimler gayet güzel çıkmış. Hocam estetik olmuş yine hayalgücünü zorlamışsın pozlarda photoshoplada helal olsun devam... "Elma Şekeri Kirazla .aşşak geçerken kıçındaki çubuğu görmezmiş" XD

o kedi benim evet gerçekten de bellowun duruşuna, gülüşüne, ok tutuşuna, oyuncaklarına, giysilerine (ki birini beğenmiştim), gülüşüne/gülmeyişine kısacası her bişeyine hastayım ve onu delicesine kıskanıyorum; neden ben erkek değüilim neden ben de emo pozlar veremiyorum diye. dilime de doladım emo emo diye. emo çünkü fiziksel olarak. kim olursa olsun böyle günde 354534 tane gerzek poz koyarsa onunla da alay ederim yani bellowa özel bir tepkim değil bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...