Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

devamsızlığım git gide artıyor okulla alakam kalmadı.

vizelerime 1.5 hafta kalmış, hiç bir şey bilmiyorum, sıfırım.

askerlik yoklaması geldi, tecil ettirmem lazım, üşendim. polis gbt sorsa alacaklar içeri.

hakkımda açılmış bi dava var sanırım. konu hakkında hiç bi fikrim yok.

bahar geldi. sevgi pıtırcığı oldum, seviyorum galiba. ama sert kayaya çarptım. uğraştırıyor.

öyle işte. kafam çorba oldu.
off. bahar geldi ne güzel, çiçekler açtı. kafam rahat olsaydı da arkadaşlarımı alıp çimlere uzanabilseydim deniz kenarında. hiç bir şey düşünmeseydim. öyle baksaydım. of.
Sosyal ağlarda paylaş

lam para pulu kitaba kursa yatırıyorum. ama çalışmaya çok vakit olmuyor.. pfffff.....

hep bu kitaptan armut piş kısmı, diğerinden hazı lop kısmını falan alıp harmanlıyorum gibi oluyor.

zaman ve mekanı bükebilsem var ya deliler gibi çalışıcam.. şimdilerde ise deliler gibi panik halinde bişiler yapmaya çalışıyorum.. ikisi ayrı şeyler tabii.

panik halinde olunca bildiklerimde de hata yapıyorum çok. geçen gün basit bi kirişi üçgen sonlu elemanlara ayırıp elle çözüyorum. kıpırdaması imkansız olan noktalarda yer değiştirme buluyorum! uzun bi süre kafa yorduktan sonra son derece basit olan çözümü gördüm :( C noktasını hesap etmişim ve T noktasının yanına yazmışım gibi bişi.. yanlış noktaya bakıyorum, ankastre diye.

bok gibi lan işte. yatsam iyi olacak zati ben saat 2 falandır diye tahmin ediyordum 5 olmuş..

sakallarımla abraham lincoln dönemini yansıtıyorum.. bi ara berbere gidip saç sakal giriş demem lazım. ya da çim biçme makinesi rullaz!
Sosyal ağlarda paylaş

Pederler sandık başkanıymış seçimde, 6'da kalktım onları bıraktım okula; 8.30'a kadar da beklemek zorunda kaldım orada.

Sonra gittim kendi oyumu kullandım; mürekkeple boyamadılar çok üzüldüm, halbuki webcamle mürekkepli parmağımı gösterecektim (kendin de boyayabilirsin diyenlere yapma ya diyorum.).

Neyse, ekmeğimi gazetemi aldım, çayımı da koydum demleyeceğim birazdan; pazar kahvaltısı denen olguyu bizzat yaşayacağım kısacası.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,
hayatım resmen bok gibi gidiyor ,hiç etrafımda arkadaşım kalmadı resmen yanlızım,işler zaten kötüydü ama hiç değilse kafamda kalbimde iyi bir şey bırakan bir kız arkadaş vardı hayatımda,valla adını tam anmamakla beraber acayip salak biçimde ayrıldık sanırım bugun,babası öğrendiğinden beri gaftada 2 gün olan görüşmemizi 1e inmişti,geçen haftada ben pintilik yaptım kızı 2-3 saat görmek için dünyanın yolunu evine bırakmamak için buluşmadım o günden beri görüşmüyoruz,ya çok güzel değil hatta bizimkiler beğenmemiş bile ama diyorum ya benim kafama destek oluyordu varlığıyla,hayatı birazcık çekilebilir kılıyordu,ama ilk defa birinden ben ayrıldım,hiç değilse bir iki şey rayına otursa gerçekten çok sıkıldım be günlük kimse beni benim gibi anlamıyor dinlemiyor,rahat rahat depresyona bile giremiyorum işlerden
öyle be günlük bugun oyumu kullandım ,kızı aradım ayrıldık gibi oldu aramazsa,yarın iş var yazılan çeklerimiz var zarardan kurtulamıyoruz bir türlü ha gayret be günlük hayatımı biraz çekilebilir kıl.
Sosyal ağlarda paylaş

politika ne gereksiz şey yaw muharrem..

yok oylar sayılacak, yok işte 2puan öndeyiz vs..

aslında 2-4puan farkın ne önemi var? zihinyet sabit kaldıktan sonra. gerçi sorun tamamen zihinyet. öncenden kızını başlık parası ile satan adamın çocuğunun oyunu yardım karşılığı satmasını yargılıyabiliyoruz!

öle ya da böle toplumun alışkanlıklarının, yapısının, inandıklarının sonucu bu olanlar.

ne istiyorlar ise o.. demokrasi..

oy atmaya gittiğim sırada, sakız çiğnerkene hafif çürümekte olan dişim kırıldı. önümüzde 2-3 hafta boyunca paso sınavım, ödevim var. çenem kırılsa bile gitmem lazım yani..

bak ben lisansta böle değildim, hava kapalı diye gitmediğim bile oldu. ama sonradan değiştim galiba.

bi de disipline girsem var ya.. ama o zor. çok eksiğim var bilgi olarak ve bu gözümü korkutuyor ve çalışmak yerine panik yapıyorum işe başladığımda..

dişim kırıldı anasını sataym!
Sosyal ağlarda paylaş

günlük uzun zamandan beridir sennle görüşemiyoruz... günlerim çok yağun geçiyo.. iiş okul sınav flana derken çok yoruluyorum.. çok uykusuzum yarın yine erken kalkıcam ve yaklaşık bi 15 saat çalışcam =) bakalım yarın biticek mi bana... olsun en azından mutluyum her şey yolunda birde şu haftasonunda sınavlar olmasa 10 numara olur :) uyku gölzerimden akıyo ben kaçar...
Sosyal ağlarda paylaş

hiç uyumak zorunda kalmasak.. ve tabi bu göz altı morluğu ile yaşlanmış bi görünüm yapmasa..

işte o zaman hayat biraz daha güzel olabilirdi.

şimdi biraz da olsa uyumam lazım.

boş vakit kaybı. ama superman'i bile etkiliyor işte uykusuzluk. öle bi sayısı vardı elimde.. yalnızlık kalesini mi, yoksa bi kısmını mı ne inşaa ediyordu da hiç uyumadan çalışıyordu. sonra sıyırıyordu işte hafiften.

bölümün ana teması hocam (lise de böle bişiler mi soruyorlardı edebiyat dersinde) çocuklar yatmadan önce sütünü içip dişlerini fırçalasınlar ve uyusunlar. uykusuzluk süpermene bile zararlıdır!

evek...
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük,

Olm çok acayip bi hafta geçirdim lan.

Önce arkadaşlar 95 model hundayla hollandadan viyanaya geldiler. ilk gün atladık Praga günübirlik gittik. Ertesi gün Budapeşteye gittik. Dönüşte 80. km'de motor gg oldu. Kaldık yolun ortasında.

Allahtan sigorta yaptırmıştık. Aradık adamları dedik kaldık biz ortada. Tamam dediler bi çekici yolluyoz. Bi herfi geldi, macarcadan başka bi dil bilmiyor. Neyse aldı arabayı ve bizi, götürdü Györ diye bi vilayete.

Ne lanet bi yermiş Györ, kimse dil bilmiyor. Çekici bıraktı bizi, bi taksi çağırdı. El kol falan anlaştık herifle, dedik bizi ucuz bi otele götür. Götürdü bizi otele, dedik bi oda verin, tabi yine el kol anlatıyoz. Verdiler bi oda, kaldık bi gece.

Sabah kalktık arabanın yanına gittik, hunday servisinin önündeydi zaten araba. Baktılar, el kolla anlattılar ki araba mefta olmuş.

Sigortayı aradık ne bok yicez biz diye, dediler araba kiralayın, biz öderiz.

Döndük trenle viyanaya, araba kiralayalım dedik, 1000 öro depozit istediler. Kimsenin kredi kartında bu limit çıkmadı. Dedik arabayı alamıyoz. O zaman size uçak bileti verelim dediler.

Amsterdama 3 kişilik beleş bilet kapattık. Atladık geldik, şimdi Groningen diye bi vilayetteyim. Buradan da ya Hamburga gidecem ya brüksel ve parise. emin değilim.

Hadi gömdüm günlük,
Eve dönünce görüşürük.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...