Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Günlük nagber!
Sevgililer günü yaklaşıyo günlük, ben hediye alabilme yeteneğine sahip bi adam değilim be, beğenme şeyim yok. Yani zor beğenirim değil otu b*ku beğenirim be günlük :P

el yapımı şeyler çok değerlidir bence. Tamam "sevgililer günü kapitalizm oyunudur tüketim toplumu vs" tezlerine "yatıp" -he doğrudur ama bu teze yatıp hediyeden kaçmak kunekliktir :D - el yapımı bişeyle çıkmaya çalışıyorum sanma bu işten. Parafin bulursam buradan biyerden mum yapıcam bakayım. Güzel bişi olsun istiyorum, kalıp bulmak da lazım şimdi.

Bu arada insanlar ne feci lan günlük, bi 14 şubattır gidiyo, sadece 14 şubat mı değerli olan anlamak mümkün değil, sevgilin yanındaysa her saniye bambaşka, öyle değil mi :)

Değişik aşk anlayışları var günlük, neyse.
Bu arada biriciğim bana hediye almış da söylemiyo ne :D Benim ona aldığım hiçbir hediye süpriz olmadı bu arada, böyle de boşboğaz adamım :D

Neyse günlük, hep olduğu gibi 14 şubatta da sevdiklerin olarak satırlarına yazı yazıcaz.
İyi akşamlar sana, ben kalıtım çalışayım öss falan :(
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:
gunluk kazı kazan bagımlısı oldum
geçen gun 1 tane almıstım
5 ytl çıktı
bugun tekrar adamı buldum verdim kuponu çıkarttı 10 tane kazı kazan verdi bana adam
kazıdım vapurda 10000ytl nin ucundan döndüm xD
neyse 6.50 ytl kazandım bu sefer
yarın gidiyim de 13 tane daha kazı kazan alıyım

yol yakınken bırak. çok çektirdi bana kazı kazan...........
...
o değil

günlük,

gece gündüz birbirine girdi böyle. bugün düzelteyim diyorum, bakalım artık
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.youtube.com/watch?v=rAr9mdb6Zdo

ip gibin doğruyum hep. hep de acısını çekiyorum. dürüstlük bi boka yaramıyor. hiç sevmiyorum ben de, işte öle uzak duruyorum.. ne bileyim ilgisizim, bir parçası olmak istemiyorum.

lanet olası belirsizlikler.. iğrrrenç prosedürler.

allah daha kötüsünden korusun
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,
bugün de katil olmadım ya daha hiç bir zaman olmam herhalde.. ya başımda dönen bu şanssızlık ne.. niye herşey üstüste geliyo.. iş yok güç yok bide arabanın kapısı bozulur.. üstelik kaç günden beri bozukmuş bende kapı kitleniyo diye bırakaıp gidiyorum... pufff =( bütün parayı onu yaptırmaya verdim.. onun haricinde başvurdgum hiç bi iş yeri geri dönmedi üstüne iki kere kavga ettim benim kızla deli ediyo günlük öldürcem en sonunda.. sinirimi etrafımdaki şeyleri kırarak alıyorum yani son günlerin en iğrenç gününü geçirdim.. hayır ne yaptım birine beddua mı ettim dönüp beni buluyo anlamadım.. nese uykum geldi yatim bari...
Sosyal ağlarda paylaş

asinanyavuz said:
yan etki
yan etki
[large]yan etki[/large]

günlük, 3 saat geçti. hala aynı haldeyim. kıvranıyorum resmen bi yandan. midem ölüyo galiba. şimdi doktorun neden miden sağlam mı diye sorduğunu anlıyorum. bi kaç saat sonra ikincisini almam lazım. daha ilkinin zımbırdaması geçmemişken nası olcak bu iş merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük yarın kursa gidiyorum kafam yine ambele olucak..
sevgililer gününü kursta geçircem
gerçi kurs olmasa biriyle takılırdmda nyse kurs var.. para harcamicam en azından :D sdf

lan carmen bitmiş yaşlanmış hatta yosun filan bağlar yakında..

bu arada para kazanmam lazım günlük..bana iş bul

bu krizi çıkaranlara kafam girsin..

saygılar..
Sosyal ağlarda paylaş

bu gece son lan. tam son değil cuma da içecez ama sonun birinci tekil hali. haftaya cumadan sonra yok ulan. oha bildiğin yok. en iyi dostum çıkıyor gibi hayatımdan lan günlük. ama içersem kardeşimi kaybedecem.

demekki napıyoruz? zıplıyoruz zıplıyoruz. alkolsüz hayat daha güzel olacak. evet.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün gecede yalnızdım bu gece de birşey değişmedi doğduğumda da ailem ve ben vardım yine ailem ve ben varım..İlerde de doğru insan olan karımla da ben olucam..Artık üzülmüyorum evet kendimi kandırıyorum şuan çünkü o beni kaybetti ben onu değil

neyse uyumaya niyetim yok all_star başladı açarm izleriz günnük hadi güneş görmemiş yerlerinden öptüm

Günlük edit: Elimle burnumu kaşıdım ve onun parfümü... :(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...