Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük....
bir gün daha bitti ve canım o kadar çok sıkılıyo ki sana anlatamam.. bu aralar herşey ters gidiyo nedense anlayamadım... bende mi bir sorun var birine beddua ettim geri mi dünüyo bu aralar hiç mutlu değilim.. bana yardım et =) bugun fenerde berabere kaldı zaten iyicene çöktüm...=((
Sosyal ağlarda paylaş

günlük, bilet işini son güne bıraktığım için uçak bileti alamadım. o kadar parayı vermek evlat acısı gibi geldi. dedim, mis gibi kamil koç. 11 saat bana kolay gelsin. özledim antalyayı sanırım.

p.s.: üzgünüm demet, uyuyamicak gibi olursam bile ilaç içip uyumayı planlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk söyle seloylo,cansuta bana trip atmasınlar,beril geleyor ben ne edeyim,anne deyor;evde otur yuzunu uyku hali dısında goreyim.
aa bi de chastise ın cok kocaman kalbi var gunluk<3

unuttum bi de seftali masajı imbağğhmış,niye daha evvel soylemiorlar insana ayıps
Sosyal ağlarda paylaş

uyumaktan yoruldum adeta.
bir de uyanıp durmaktan tabii.
ve bir de uyandırıldığım vakitlerde insanlara atarlandım sanırım dsf. vallahi çok üzgünüm, beni sevin <3.
bir de açım şu an, pattis olsa ne yerim.
bir de bütün gün yattım bu boyun ağrısı niye?
bir dea mng kargoya selam.
bir dea feyk dolmuş buralar.
bir deaz0r bilgisayar açık sızmışım, hourglass'in melodisi kafamda dönüyor.
BİR DEA baya sıkıldım kanımca.

birileri beni eğlendirsin, mesela şu an birisi bana pattis kızartsa nasıl eğlenirim.

yok mu pattis kızartıcak?

edit; =
Sosyal ağlarda paylaş

Tam 2 yıl önce bir anlaşma yaptım şeytanla. Güzel ama bedeli ağır olan bir anlaşma.Bana mükemmel günler yaşamama izin verdi ve o zaman bittiğinde hemen geçen günlere hemde ona lanetler okudum ama ne değiştiri ki?Anlaştık bir kere ve o güzel ama sonucu ağır olan günlerden sonra benden ruhumu aldım.2 yıl hiçlik adına ruhsuzca ve hissizce yaşadım.

18 gün önce artık yeniden ruhumu geri almaya hislerimi yeniden bulmak istedim ve bunun için bir yoldaş seçtim uzun zamandan sonra ilk defa bir kıza kalbi için değer verdim.Çünkü o buna değerdi çünkü aylarca benim ona dönmemi bekledi ama komik olansa beni yarına bıraktı.Ondan istediğim kolay ve basit bişeydi bana yoldaşlık edicek kaybettiğim duygularımı, ruhmu bulmama yardım edicek ve onu yerine geri koydumuzda kalbimin yeniden çalışmasını sağlicaz ve sonra o ruha, kalbe o sahip olucaktı.Ama o bunu kabul etmedi.Üzüldüm mü diye sorarsanda hayır üzülmedim.Üzülmem için hisslerimin olması gerekir kadim dostum günlük.Ama şunu fark ettim kalbimin çok nadirde olsa tek tük ruhsuzkende çalıştını görmek bana umut verdi diyebilirim. =)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...