Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

ahh günlüüük yarınki sınavlara çalışmak ve çalışmamak arasında gidiiiip gidiiiiip geliyorum. her seferinde" boşver nasıl olsa yarın çalışırım" diyip çalışmıyorum ve patlıyorum. ama gene çalışmıcam ve yarın çalışırım diyip geçiştirecm.=/ iyi uykular günlük
Sosyal ağlarda paylaş

Nasıl iş anlamadım lan. 17-22 Ocak yazıo Finaller için akademik takvimde. Ama gel gör ki o bahsettikleri tarihler arasında 3 tane finalim var. Geri kalanların hepsi o tarihten önce. Ya ben akademik takvime abuk subuk baktım diğer bütün herkes gibi, ya akademik takvimi değiştirdiler de bize sölemiolar, ya da bizim hocalarda "aman takvime uyayım" diye bir kaygı yok. Ya tamam benim için sorun değil sınavların erken olması. Hatta daha iyi. Ama o son 3 sınav da önceden bitiverseydi de evime daha erken dönseydim. Hele hele o bilgisayar tasarımına giriş isimli dersi hiç anlamış değilim. Vizeyi uygulama bekledik saçma sapan bişiler açtırır kapattırır diye, yazılı çıktı. Neyse ki yazdım 3 sayfa 100lük kağıt verdim çıktım. De şimdi finalde de yazılı yaparsa uçarım ben bu adama. Uygulama olsun paşa paşa işte. Açtırsın Corel Draw, çizdirsin diktörtgen üçgen yuvarlak filan neyse işte. Hemen çıkiim gidiim. Uğraştırmasın beni. Zaten ertesi günü Hukuk sınavı var. Ona çalışçam. Hadi onu geçtim diyelim sonraki günü İletişime Giriş finali var ki, öyle derse kafam girsin günlük. Yok neymiş 3 ayaklı iletişim modeliymiş. Ulan derste sen 1 ayak gösterdin mi ki 3 ayaklıyı sorcan bize. Gelio anfiye, bişiler konuşuo, arada sigara yakıo anfide dersin ortasında. Profmuş hanımefendi. Hey allam ya.

Günlük sinirlendim yine bak :D Gidiim Settlers oyniim. Yoksa Disciples'a devam mı etsem. Humm. Dur ben bulurum şimdi yapçak bişi. Hadi görüşürüz. Bayz.

:elsallayanchibismile: (hala aranıyor)
Sosyal ağlarda paylaş

komedi misiniz olm?

lam cumaya göre girecek bi finalim var.. ki konu bununla ilgili değil. internetten bi ders notu, bi de kitap buldum. fotokopisini almaya gidiyorum fotokopiciye. işte çıktı şu kuruştu, bu kuruştu, in aşağı çık yukarı anlaştık bi güzel. aldım çıktıları, dedim eve yürüyeyim.. canım sıkkın rahatlarım biraz. yürüyorum falan işte, tam o sırada yoldan geçen otobüsten dışarı fırlayan 2 kişi bana doğru koşarak bağırıyor "hanorzo çocuklarııı!!11!!1"

şimdi normalde olsa fight or flight devreye girer. kafa zaten üçyüz milyon beşyüz milyon! olayı idrak etmem bi kaç saniyemi aldı..

-ben fotokopiye giderken giydiğim mont siyah renkli ve kol hizasında beyaz bi çizgi var.
-fortis türkiye kupasında bu akşam fenerbahçe - bursa maçı var
-bursaspor taraftarları otobüsle fenerbahçe stadına geliyorlar

kısaca bu herifler nasılsa beni beşiktaşlı sandılar. şimdi kaçsam 2si birden kovalayacak, dalacak gibi dursam saldıracaklar. bunlar dert değil de bi otobüs adam var geride lan! amcalar üzerime doğru koştururken bayağı normal bi şekilde sakin sakin yolun ilerlediği tarafa doğru yürüyüp, onları hiç iplememem sonucu bana 3metre mesafe kala falan durdular. böle amerikan filmlerinde olur ya, bizon hayvanı ile göz göze gelmiş gibi olduk; adam nefretle bakıyor, ben huh? diye bakıyorum. adam !@#€*/]€%&!! diye bakıyor ben uykulu bakışıma devam ediyorum.. derken bakışmamızın 3-4.saniyesinde bunları otobüse geri bindirdiler efendim. ben yine bi iyi de bana ne bakışı atıp devam ediyordum yoluma.. bi iki dakika sonra benzeri bi olay daha.. ışıklarda bekliyorum, trafik sıkışık. otobüs geçti durdu. otobüste biri telefonla konuşurken bi anda cama yapışıp kriz geçirmeye başladı. bişiler bağırıyor falan ama ne diyor bilmiyorum hiç. şöle kafamı kaldırıp camına baktım otobüsün, amca ciddi kriz geçiriyor lan! "beşiktaşın sinkaf hedere" karman çorman haldeki saçlarımı kaşırkene suratımı ekşiterek "ne diyon hacı? benim olayla alakam yok be?" bakışı atıverdim. ama otobüs hareket ederken hâlâ küfretmeye devam ediyordu.

bu arada fenerbahçeliyim, giydiğim montu beşiktaş ile özdeşleştirebilmek de ayrı bi kafa gerektirir. alakası yok hani.

bayağı bi güldüm amcaların haline. ama düşünüyorum da bu top kafalıları kafese tıkmak lazım be. taraftarlık ayrı bi olay da bu tamamen hayvanlık.. hayvanat bahçesinde zebra, orangutan, fil, futbol kafalılar.. güzel güzel anlaşırlar.
Sosyal ağlarda paylaş

foxit'in yeni versiyonunda context menu'de gelen "minimize to tray"i oradan kaldırılabilir hale getirmiş olmaları lazım.

bunu proğramı yazanlar kadar bana da borçlusunuz efenim..
ehehe şaka bi yana adamların müşteri memnuniyeti politikası über. ben maillarıma çok bakmadığım için görmemişim ama ben 07,11'de "minimize to tray" optionlardan değiştirilebilir olsun ya da tamamen kaldırsanız falan gibi önerilerle dolu mail atmışım. hemen üzerine "bakıyoruz biz duruma. şikayet no.nuz budur" diye mail gelmiş bana ve 27'sinde "halletik ahan da buyrun efenim. umarım beğenirsiniz" demişler..

süper adamlar vesselam.
Sosyal ağlarda paylaş

yarın sınav var. dolaptaki votkayı acıp sonuna kadar içmek istiyorum. bu aralar yine emolastım günlük bi an önce havalar acılsın bi güneş falan gorelim kotu boyle =/
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük lan ben saati daha 6'dır olmadı 7'dir diye bekliyorum. 9buçuk olmuş lan. 5 gündür bilgisayarda en çok kullanılan program listesi muhtemelen şu;
1-DOSBox
2-Firefox
3-Disciples 2
4-MSN
5-Skype

Settlers 1'i bitirdim lan sonunda. Ama cidden canım çıktı. Çok uzun sürüyo bölümleri ya. Hele son bölüm var ya. Tam bir işkence gibi. Yıllar önce ilk kez son bölümü gördüğümde epey vecize sarfetmiştim. Şimdi tekrar gördüm ve bir ton upgrade yemiş vecize dağarcığım ile damak puanımı kuruttum. Sonra o günler geldi yine aklıma. Duygulandım. Settlers 2'ye başlıcam da finaller başlıo. 2. döneme mi ertelesem diyorum günlük.

Ben gidiyim hafiften. Biraz GTA oyniim, biraz Blues Brothers oyniim, Rick Dangerous ile finali yapar yatarım artık. Hadi bayz.

:elsallayanchibismile:
Sosyal ağlarda paylaş

alt dersleri ilk defa almama rağmen alttan alıyo ayağına yatıyorum hepsi bir bir içimde patlıyor kahretsin. mikroişlemci bu ne la 2 kere gelmişsin kaldın dedi ya. hay..
Sosyal ağlarda paylaş

cok guzel bi tshirt gordum, icim gitti ona bakarken. dedim ki "kesin benim olmali, kesin onu giymeliyim, mavi kotumla harika durur eminim". sonra cuzdanima baktim, param yoktu. biraz harcamalarimi kistim biraz, sigarami azalttim. para birikti bi süre sonra. koşa koşa gittim aldim tshirtu
dediğim gibi cok guzel oldu, uzerime tam oturdu, gozlerimi on plana cikardi, kesin popom daha guzel gozuktu.
1-2 hafta kadar uzerimden hic cikarmadim.
sonra haftada 2 3 giydim
sonra haftada bi giydim.
simdi artik o kadr da guzel gelmiyo gozume.

slm, ben tshirt.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...