Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

çok kötü aşık oLdum günlük baba karşılıksız aşk en güzeli de bu deilmi günlük karşılıksız hiç bir şey beklemeden yaşanan aşk en güzeli bu bence sabahlara kadar onu düşünmek belki haberi yoktur onu düşündüğümden ama ne biliyim günlük belki de vardır ha?
Sosyal ağlarda paylaş

bir günü daha geride bıraktık günlük. garip bi gündü. doğumgünümdü falan, kutlayanlar oldukça mutlu ettiler beni, ama birinci dereceden olmasa da bi üzücü haber daha aldım. çok fazla ne bişey yapmak, ne de oleyya diye dolaşmak içimden geldi. ama yine de güzel bi gündü. günün olayları, eylem altında çay içmek, -kaç oldun? -çüş! ve 50 ytl'den altını kabul etmeyen dilenciydi (ciddiyim bak, adam 2 saat dil döktü bana yarım milyar bul, bana büyük para ver, bana bi 50 ytl ver allah peygamber ... aşkına diye. hatta yarım milyar isteyince şaka falan yapıyo dedim direk). aveaya da bugün uyuz oldum tam olarak 2 defa hem de.

yatıcaktım yatar gibi yaptım, uyuyamicam galiba dedim kalktım, bunları yazdım, şimdi birazdan bi daha yatmayı denicem :)

hadi lelle :)
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk
10 maddeden olusan bi plan yaptim hergun icin.
tabiki bu bir yaris
yarisin sonunda pizza var
kaybetmek yok
hedef 45+ (50 üzerinden)
tanrim
cok zor ama cok eglenceli olucak
rakip kuvvetli
kucumsememek lazim
o yuzden simdi yatiyorum.
iyi geceler
KAFAYI YEMEDIM
Sosyal ağlarda paylaş

50 üzerinden ama o
en az 45
yani her gun icin 1 kayip max.
ya oyle deme lütfen
işin ucunda dominos pizza var.

bi de yemek planlamam lazim haftalik, boylece "ne yesem acep ne pişirsem" oyalanmasindan da kurtulucam.
ama suan uyumaliyim sanirim
iyi geceler
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de 50 üzerine göre konuştum zaten. Yüksek not hedeflemek iyidir manasında.

Neyse az önce genetik derslerinin sınavına çalışma programı yaparken neden derslerin bu kadar sıkıcı olduğunu anlamadım. Derslerde hiç fizik ve matematik içerik yok, dolayısıyla 4 sene öğretebilecek bir şeyler bulmak için sürekli bir molekül, hücre, organ, organel ya da vücut parçası ismi ezberlettiriyorlar. 4 sene isim ezberlemekten başka bir şey yapmıyorsun ve lab dersleride son derece faydasız. çocuğum olursa genetik okutturmam ona sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...