Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

said:
karda donmak üzeresin uyumak tatlı gelio ama öldüğünün farkında deilsin

Kusura bakma günlük ama ben burada has.tir demek istiyorum. Lan mal depresif bir şeyler yazmak istemişin iyi güzel peki cümle içinde ki ''gelio'' ''deilsin'' nedir tikicanlarda mı depro takılmaya basladı..

Evet canım sıkılıyor kaptan kürk gibi atılcak bi yer arıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

"ee ben anlamam" sıvışmak için negzel bi söz..

karşındaki adam lamer bi bilgisayar dahisi ise ve susmuyorsa;
"ben anlamam abi bilgisayardan, internet falan işte.. heh"
kendisi ile alakası olmayan ve sizin işiniz olan konuda size büyüklük taslıyorsa;
"hiç anlamam biliyor musun.. doğrudur da ne desem yalan olacak işte[sıvışşşş]"
sizin ililenmediğiniz konuda ahkam kesiyorsa
"bu singer dikiş makineleri dakikada 300ilmek dikip..."
"haa. iyiymiş be, ben dikişten hiç anlamam ama sen iyi diyorsan iyidir"

vs.. ben anlamam sizi beklemekten ve sıkıntıdan kurtaran bir kalıptır. bırakın, siz de anlamayın!
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük başlarım böle işe lan. Birisinden kötü bi sebepten dolayı ayrıldıysan sonradan onu niye düşünürsün ya. Niye aklına gelirki. Hiç anlayamadığım bişi bu gerçekten. Aldatmıştır, yalan söylemiştir, seni çok üzmüştür bişi yapmıştır işte. Sonucunda ayrılmışsınızdır da aradan zaman geçmesine rağmen neden hala düşünür insan ya. Hadi aklına geldi niye barışmayı bile düşünürsün ya. Sonuçta tekrar aynı şeyleri sana yaşatacağı belli. Neden yaparsın böyle bir şeyi.

Yaklaşık 4,5 saattir salak gibi oturuyorum. Yapacak bir şey bulamamaktan da değil. Oturup izlicek bi ton anime var, bitirilecek oyunlar var, düzenlenecek müzik klasörleri var, okunacak mangalar var ama can istemeyince hiçbir şey olmuyor işte. Boş boş bilgisayarın başında oturuyorum. Msnde milletle konuşup biraz kafa dağıtmaya çalışıyorum ama tam olarak olmuyo işte günlük. 22 Ocak bir an önce gelse belki çok büyük bi yük kalkıcak üstümden, belki aşırı rahatlıcam, refaha ericem.

Evime gidicem, direk duşa atıcam kendimi. Evimde aldığım duşun tadını başka hiç bir yerde alamadım daha. Hem rahat, hem temiz, hem güzel.

Seneye yurttan kurtulcam günlük. 2 ihtimal var, ilk ihtimal kesin olmadığından dolayı sölemiyim şimdi, olursa söylerim zaten. İkinci ihtimal de eve çıkmam. 3 kişi eve çıkıcaz hem yurttan kurtulmuş olcaz hem de yıllardır çok istediğim, en büyük hayalim olan öğrenci evine geçmiş olcam. Çokzel olcak günlük.

Salak gibiyim, sinirden bişi yapamıyorum zaten günlük. Ben en iyisi gidip yatiim, uyumaya çalışiim. Hadi sora görüşürüz günnük.

:elsallamayaüşenenchibismile:
Sosyal ağlarda paylaş

lanet olsa minik düşünce kırıntılarını yiyen semirmiş fareler

gerçekten yazmak istediğinizde genele bu kişisel şeyleri açmak bayağı bir zor oluyor. zaten yüzyüzede duygularımı olabildiğince baskıladığım düşünülürse bu kadarı bile kendi çapımda beni guinness'e sokar.. şeklinde bi cümle kurup esas konunun dışından dönüp, uzaklaşıyorum hızlıca!

her neyse, fazla data vermeden.. insanların minicik, akıllarına takılmış düşüncelerinin hatırlandığında çok büyük sarsıcı bir etkisinin olması korkutucu. rastgele bir örnek vereyim; gri oduncu gömleği giyen birisini gördüğünüzde ölmüş babanızın taaa bilmem kaç yılında sizi kucakladığını anımsayıp bu minik bilgi kırıntısının gününüzü bok etmesi gibi bi olay bahsettiğim. aynı şekilde bu rüyanızda gördüğünüz bir şekil de olabilir, bilemiyorum.. belki size bir şeyler anımsatan bir saat, kolye falan.

her neyse, ikincisi ise bağımlılık. madde bağımlılığından çok olaya ya da "an"a bağımlı olma.. mesela, hmm bak bu zor olacak; sadece aşık olmaya aşık olan kızlar gibi. ya da bilemiyorum, galiba sadece kazanmaya odaklı yarışıp, sadece kazanınca oyunun zevkini alan hırs küpleri gibi bi tanım açıklar durumu.. sanırım

her neyse işte.. bu ufak ve kimsenin dikkat etmediği bir şeyin sizde kocaman bir patlama yaratması, gerçekten öngörülemeyen sıkıntılar ile cebelleşmenize sebep olabiliyor. bazen bir çok önemli şeyi temelinden sarsıp, paramparça edebiliyor. içten içe sizi kemiriyor sanki..

lanet olası minik düşünce kırıntıları.. en iyisi iyi bir elektrik süpürgesi sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...