Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

koskoca msnde 1 insan cikmadi gunluk, beni sabah 8de uyandirabilicek.
hepsini silip atasim var hunharca, meger birer nickten ote degillermis, meger MEGER HEPSI YALANMIS!
AMA PEKALA! BUNU SIZ ISTEDINIZ!
BU YAPTIGINIZIN HESABINI VERICEKSINIZ.
*yumrugunu sikar*
BEN YAPACAGIMI BILIRIM!!
HEPINIZE ABUK SUBUK NICKLER EKLICEM
GAYLORD OLUCAKSINIZ
NONOS YAZICAM HEM DE CAPS ACIK.
..
system failure system failure system failure system failure system failure system failure system failure system failure system failure system failure system failure system failure system failure system failure system failure system failure system failure

bu mavi ekran vermeden onceki evre
birazdan giyinip evden cikmam lazim.
biseler atistirip, okula gider yer tutarim
hatta guzel bi yer tutup duvara tasa formul doserim
bu sinavdan iyi almak zorundayim.
cok korkuyorum tanrim.

SO TELL THE GIRLS THAT IM BACK IN TOOOWN!
Sosyal ağlarda paylaş

off diyorum günlük sadece offf içtim yine benicali başım fıldır fıldır dönüyo. gidemedm yine okula, o kadar yolu bu halde gitmeyi göze alamadım. birazdan nusret amcalar beni almaya gelcek onlarda kalcam haftasonu. ay ölcem şimdi. ekstasi dıtdıtıdıtıdıtııdıt

edit: hapşırdım
Sosyal ağlarda paylaş

ben akışkanlar mekaniğini cok seviorm ama o beni sevmiyor.sebepsiz yere moralim bozuk.bi de aglayarak uyandım,dünyanın en sacma ruyasında hemde.cok garip bişimiş insan kendini salak hissediormuş.ispanyolcaya gitmem lazım şimdi.ama gitmesem mi?cok useniyorum,uykum var.offffff
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili patiler ve günlük ve sen;

"Sen"in yüzünden yiyemiyorum. Çok açım sevgili günlük. Çünkü programda o aşifteye yavşadım "Sen"de ceza verdin. Şimdi önümle içinde üç tane adana kebap olan acı soslu dürüm ve buz gibi coca-cola'm var. Bu bana ders olsun. İmza:Osman Usta.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...