Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

gunluk canım tatili bırakıp ,aptal sınavlarım ve zamanında yaptıgım sorumsuzluklar sebebiyle istanbula donuorm bu gece. 12 sa yolun sonunda;soguk,kimsesiz bir ev. bos bir buz dolabıyla karsılasacagım
ama kombiyi kokleyip,annemin yolladıgı yiyecekleri dolaba dizince,küllerimden dirilirim heralde!kim olsa dirilir mirim.)
Sosyal ağlarda paylaş

ehue, istanbulda herkes hasta noluyoruz yahu. ben de hastayım tabi, uykunun dibine vurmuşum bugün, bakalım gece nasıl uyicam. neyse ki hızlı iyileşiyor gibi hissediyorum kendimi, tatilde hasta olunmaz! olunmamalı! yazık günah negzel tatil işte, hasta hasta yatarak mı geçirilirmiş aa. kaşındım ama, hasta olayım diye çabalamış gibi hissediyorum kendimi. ama tamamen bahtsızlığım yani başka sebebi yok, valla kastî istemedim.

Neyse ben ilacımı içeyim, sonra da uykum gelir zaten, uykunun dibine bu gece de vurur, yarına kendime gelirim artık sonunda, umarım.

Hayat güzel, yaşamak lazım di mi :p
Sosyal ağlarda paylaş

aşınanyavuz :P said:
Hayat güzel, yaşamak lazım di mi :p

İmzamı çalma X( trademarkım o benim :D

Yurttayım, çok sessiz, dağ başında. Dün 2 kere bi kızın halüsinasyonunu gördüm sanırım. Yada kız gerçekten var ama ortadan kaybolma konusunda başarılı. Okul bomboşken ilki daha mantıklı malesef.

Ama yarın dönüyorum şehre, bugün de bişey olmazsa panik yapmaya gerek yok :D
Sosyal ağlarda paylaş

Asosyal bir hayata doğru yelken açtım sanırım yavaş yavaş okul ile ev arasında oluşan bir hayata doğru uzanıyorum sanki ister istemez. Kitap okuyan ve dizi izliyen mutant bir insan konumuna gelicem az kaldı. Çok fazla hızlı yaşanınca insanın duraklama ihtiyacı oluyormuş bir yerden sonra. Bu arada bu klavye ye halen daha alışamadım bu ne ya yazamıyorum adam gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

lan günlük
uzun zaman oldu sana yazmayalı lan.
ömrümden 7 seneyi sildim olum en sonunda lan harbiden başardım.korktuğum kadar da zor değildi,anısı olan nesneleri çıkarttım hayatımdan.sanırım ben bu işi başarıcam lan.ama şu sözü de söylemek istiyorum : ''keser döner sap döner gün gelir hesap döner.'' işte böyle lan günlük.olum varya artık yeni yeni ufuklara yelken açacam lan.
neyse bu kadar yeter fazla yazmıyayım alkole ara verdim tekrar başlamak zorunda kalmayayım.en son warcraft tan bir inci yazayım bari tam olsun :)
''At last we shall have revenge!!!''
farewell..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük yeniden istanbul.
bidaha bayramda antalyaya gitmeyi düşünmüyorum, bidaha antalyaya otobüsle gitmeyi düşünmüyorum, bidaha antalyada 1 haftadan fazla kalmayı düşünmüyorum.
bunları unutmamam gerek çünkü biliyorum, 2 ay sonra anneeaa diye ağlamaya başlayıp ilk bulduğum otobüs biletini kapıp antalyaya koşucam. keşke şey olsa böyle, antalyaya gitmesem de annem gelse arada yemek yapıp falan gitse :ş
ayrıca o aramış gece. çok merak ettim noldu ama araması bile güzel geldi =)
şimdi uyumalıyım sanırım. mukmuk.
Sosyal ağlarda paylaş

ev hanımı mod on.fasulye var ocak ta miss gibin hani antellelerden getirdim geldim,barbunyayla da karıstırdım kii ohh miss. yanına da bulgur pilavı.o da ocakta.yogurtta var.ohhh miss..sen şimdi termodinamiği sorarsın...ona da bakıcam su yemek işi halolsun.ha bu sırada makinada camasır da var.bir de ortalık emizliyorum tabi.sırtıma da oyuncak bebek baglamayı dusunmedim deil.neyse hadi gelirim gene
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...