Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

ahah günlük, güle oynaya girdiğim sınavımdan güle oynaya çıktım. amma vurdumduymaz oldum bugün ben. sınav zordu, yapamadım bi kısmını tabii ki, hadi hayırlısı, diyor artık önümüzdeki sınavlara bakacağız diyerek bu kısmı kapatıyorum efendim.

bugün organik kimyacımız, süper insan, hayat derslerinden bir kuple sunarak sınavımızdan önce çok sağlam motive ederek içimizi de bir o kadar rahatlattı. kendisini ilgi ile takip ediyor, her hoca böyle olsun diyoruz.

bir günü daha kapatmaya yaklaşırken, buradan herkese selam gönderiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

yaw bak bazen korsan negzel işe yarıyor ha!

gevur ellerde 68yılında basılmış bi kitaba ihtiyacım var ve internette scani falan da yok.. amazondan alayım desem 2.eli 41$ mı ne. zaten kargosu da ayrı dert. neyse.. tr'deki kütüphanelerin birisinden bulursam çakarım işte..

bakalm

baktık; bulduk.. fi tarihinden kalma kitabı fotokopi marifeti ile alalım bakalm haftaya
Sosyal ağlarda paylaş

gece nası uyuduysam sabah uyandığımda boynum hayvan gibi ağrıyordu
ilaç sürdüm, hala ağrıyor üstüne bi de ilaç yakıyor şimdi
bi de aynada kırmızı kırmızı gözlerime bakarken wow filan baya anlamsız geldi, 1,5 haftadır bokunu çıkartmıştım biraz kısayım, vizeme çalışayım vs
birazdan da yatayım, bb
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük lan, o değil de sabahın 6sında kalktık. Hazırlandık filan 7:30da durakta olduk. 9:30a kadar otobüs bekledik ki gelmedi otobüs. Sora kalktık yürüdük epey. Taksiye atlayıp Girneye gittik. 7 kişi kahvaltı ettik. 149TL hesaba merhaba dedik. Ama gel gör ki ortamın en büyüğü ben olduğum için hesap bana merhaba demedi. Fişi aldık saklıyoruz. Bu bir şimdi.

İkinci olay şöyle. Über-süper hatun kişi hastalıktan yeni kurtulmuş ve bütün güzelliğiyle bizim kahvaltı maceramıza katılmıştı. Lâkin bünyesi zaten zayıf olduğundan dolayı bi de aç kalınca biraz kötü oldu. Saat zaten 11 filan olduğundan dolayı kahvaltıya gerek yok diyen masanın bir kısmı pizza söyledi. O de öyle yapmıştı ama yiyemedi pizzasını. Benim sipariş ettiğim Hellim Kızartması ve Ton Balıklı Salatadan yedi afiyetle. Yesin tabi, afiyet olsun gülüme =)

Şimdi de üçüncü olay geliyor. Haftaya vizeler başlıo diye bütün herkes büyük bir heyecanla ders ders ders diye gezio ortalıkta. Ama gel gör ki benim de vize haftam olan haftada sadece ve sadece 4 tanecik sınavım var. Hayvanlar gibi abanıp öküz gibi not kasasım var. Öyle olcak muhtemelen. Önce bi kitap neyin okumak lazım. Okuyalım bari.

Haberler bitti. Beni özleyin anacıııım.

:elsallayanchibismile:
Sosyal ağlarda paylaş

olm bi tek sana anlatabiliyorm herşeyi günlk..
iyiki varsın lan

hala araba alamadık ve ne alcağımız mechul..yarın abimle babam gidicek bakmaya..inş alırlar..
yarın ilkokuldan arkadaşlarımla buluşcam.. inşallah berbat olmaz herşey...
param az..

şu "iş" olursa süper olucak..iyi para kazanırım diye düşünüyorum..hayırlısı olsun diyorum

kız arkadaşım hala yok

anlicağın hayatımdaki herşey ters gitmeye devam ediyo..Allah sabır veriyo sadece..bunada şükür diyorum ama..

nyse görüşürük yine..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük haftasonları negzel lan. hep haftasonu olsa keşke. 3. cumadır ada style. bugün de abimin doğum günü olduğu için dün gece 12de arkadaşları evi bastılar. çok eğlenceliydi. kafayı bulan gençler naptılar? pasta savaşı. evi kim temizledi? ben. telefonum da iyce kafayı yedi 3 tane hattım var birinden annem birinden abim birinden herkes arıyo çok geriliyorum hangisini açık bırakıcamı şaşırıyorum. yarın da matematik sınavı var ay ne gerildim bi güzelliği kalmadı şu an haftasonunun dsdf. aa mutfakta pizza vardı *goş*
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...