Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

omuzlarım ve kafam düşmüş bir şekilde otururken dişlerimi sıkıp, yüzümü buruştururken buldum kendimi..

sıkıntı kötü, motivasyon eksikliği ise berbat..

hiçbir şey yapmak istemeden hayatının kayışını olaydan uzak 3. bir şahıs gibi dışarıdan izlemek ve sadece izlemek, kılını bile kıpırdatmamak paha biçilemez.

sanki bu yok olursa yeni bir hak daha vericekler ve sıfırdan hayır hayır tamamen farklı bir düzlemde en baştan başlayacaksın gibi..

şu an tam burada olmak hiç güzel değildi, hâlâ güzel değil ve güzel olmayacak
Sosyal ağlarda paylaş

öyle takıyorum zart zurt ayaklarına yatma hiç boşuna.beni takmıyorsun biliyorum. ama ben takıyorum şuan seni. gerizekalı insan. bık bık bık laf etmesini biliyorsun. arasana ozaman. hay dangalak sinirlendirdin beni. cins. evet boşluktayım da niye böle davranıyosun?
hey allam beddua ettircek beni illa. sora dönüp dolaşıp beni bulcak o beddua biliyorum. neyse dur bakalım sen bi dön ankaraya da ozaman düşünücez

not: hayır aşk msjı değil. çok aşk msjı gibi olmuş ama değil. pef
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük
madem uyuyamıyorum neden bütün günü yazmayım?
11de uyandım bugün, 6da uyumuştum embesil gibi uyandım tabi. hemen giyinmeye başladım ama ne giyinme. 2 ayrı valizim var ikisini de deştim kıyafet bulamıyorum. neyse işte çıktım evden sonra. şişman bi teyze önümde yürüyodu çok sinirlendim yolumu kapatıyo diye. sonra bi amca sigarasının dumanını üfledi bana doğru ben orda hayata küstüm. bankamatik bozuktu yine sinir oldum. metroylan taksime gittim sonra. canla buluştuk <3 işte gezindik tartıştık az tripleştik cilveleştik. yirimz. sonra akşama doğru ben eve döndüm o da gençlerle buluştu. evde direkt ışık hızıyla kat kat kıyafetlerimi çıkarıp yeni kat kat kıyafetlerim olan tişört üstüne uzun kollu hıbı üstüne kapşonlu kalın sweat üstüne formayı çakızladım. çıktık abimle cevahire gittik. insanlar yerde yemek yiyodu evet gördüm bunu şoka girdim. orda abimin arkadaşıyla buluştuk. sonra maça gittik işte. yıldızlı aslanlarla HÖYLÖYLÖYLÖYLÖYLÖYLÖÖÖ HUAAA CİMBOMBOOM yaptım. değişik bi maçtı neyse sonra eve geldik. kumru söyledik yedik. belki popom büyücektir de ondan seğiriyodur ^^ şimdi de kıristina aguleradan faydırı dinliyorum. ve bitti. bana uyku ver allahsız.
Sosyal ağlarda paylaş

Bağlanmayacaksın bir şeye, öyle körü körüne.
"O olmazsa yaşayamam." demeyeceksin.
Demeyeceksin işte.
Yaşarsın çünkü.
Öyle beylik laflar etmeye gerek yok ki.
Çok sevmeyeceksin mesela. O daha az severse kırılırsın.
Ve zaten genellikle o daha az sever seni,
Senin onu sevdiğinden.
Çok sevmezsen, çok acımazsın.
Çok sahiplenmeyince, çok ait de olmazsın hem.
Hatta elini ayağını bile çok sahiplenmeyeceksin.
Senin değillermiş gibi davranacaksın.
Hem hiçbir şeyin olmazsa, kaybetmekten de
korkmazsın.
Onlarsız da yaşayabilirmişsin gibi davranacaksın.

...

ya yaaa
Sosyal ağlarda paylaş

günlük.
ben ve sivilcelerim osman,nuri,hayriye,bergüzel ve pınarsu mutlu mesut yaşıyoruz artık. aslında dün pınarsu yoktu ama yanyana duran nuri ve bergüzel ben uyurken naaptıysa sabah pınarsuyla karşılaştım. bu gece yeni bi üye katılcak mı bakalım aramıza.

yazar burda ne demek istemiş ?
neden en ufak sıkıntıda bu kadar sivilce çıkıyo lan!!11!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...