Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Uzun zamandır sana dert yanmaya gelmedim günlük,bir eksiklik hissettim kendimde. 1 haftayı geçti bitirdik sonunda yine dürüstçe olmadı ama bitti yani. İlk defa bir ilişkimin hiçbir söz söylenmeden veya konuşulmadan bittiğine şahit oluyorum. Her adımda insanlara olan güven duygumun daha da sarsıldığını ve ona göre daha katı tavırlı bir insan olduğumu düşünmeye başlıyorum artık. Herkese hak ettiği kadar değer veriyorum ve gidenlerin arkasından kafa yormuyorum. Herkesin denemesi gereken birşey bence.

Dün uzun zamandır stres içinde olmamın sebebi olan sınavla yüzleştim ve sıçtım resmen. Resit nedir ya ? ben o şeyden olmak istemiyorum. Okul yarım dönem uzadı resmen şaka gibi ya. Kendime gelmiş değilim hala şokundan çıkmam bi süre alabilir. Ah ulan ah ne hallere düştük iyi mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Ya günlük yeni işe giriyoruzama ne yapıcam ne yapmıycam . Becerebliecekmiyim hiç bilmiyorum içimi bi sıkıntı kapladı. Ama becerebilirsem çok tatlı olacka be günlük ama hayırlısı bakalım . Birde günlük akbankdan masrasız havale olur mu acaba ? ne dersin olur mu sence ? internet falan kullanamdan yani . İşlem ücreti alırlar herhalde sadece .
Sosyal ağlarda paylaş

Günaydın günlük;
Şimdi biletimi alıyorum gitmeme baya az kaldı. Kalan son 18 günümün tadını çıkarayım diyorum da bir hafta Marmaris'teyim "ailemle" :)
Dün çakmak almıştım yine gitmiş, gel şimdi ocaktan yak bütün gün.
Annem evi derlemiş toplamış çok şirinmiş ev. Tek oda çift kişilik yatak, mutfak minicikmiş ve bahçeye bakıyormuş. Zaten bizim Oxford'daki eve benziyor dedii ve beni kalbimden vurdu.
Bilgisayarımı da çok özledim kurmuş annem.
Annemin salak arkadaşı da 2 şey getirmeyi becerememiş bütün kıyafetlerimin olduğu valizi kendi evinde unutmuş ben gidince getiricekmiş.
Neyse günlük ben kahve falan yapayım Funda Abla gelecek belki. Bugün güzel olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

günnük 20lik diş ucundan baş verdi :D sdf
olm aşk hayatım bok gibi ama sevişme hayatım süper nası olcek bu işler..

la okul başliycak akademi ist başlicak.. iş aynı yoğunlukla devam edicek..şapa oturanz yani..

günnük babam gelsin lan artık! araba alamıyom onun yüzünden çıldırcam !!1!

yaladm bye
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...