Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

selam günlük bey,

bugün sancılı bir "son ilk gün" e başladım lise hayatımda..

daha dün girip kravat aldıydım okul idaresinden, ilk gün ayar veriyolardı bu okul şöyledir böyle davranacaksınız diye..

3 sene geçti, 4 yıla geldik, bi bakmışım gidicem..

Sancılı dedim, evet.

Geçen yıl tanıştım kız arkadaşımla, serviste. En güzel zamanlarımızın geçtiği yer oldu servis. O kız lisesine gidiyor ben uhal'e, bursalılar bilir. Gemlikten gittiğimiz için, aynı serviste farklı okullar mozaiği olarak yolculuk ediyorduk.

Geçen gün okuldan kötü bi haber aldım.

Geç kalmalar arttığı için geçen yıl, okul saatlerini 30'ar dakika kaydırmışlar..Çok kötü yapmışlar.. Mozaik servisteki diğer okullar gibi biz de 8:30'da girerken 9'da girmeye başladık. E noldu, o servisle yollarımız ayrıldı, bize başka servis açıldı.

Daha rahat, geç uyanıyorum falan da, benim derdim uyku değil ki. 5 gün her sabah sevdiceğime uyanıp koşuyordum servise, hergün "hadi aldık filanı sana doğru geliyoruz" yazıyordum,

2 gün hafta sonu görmüyordum, özlüyordum, iple çekiyordum pazartesi sabahını.

Şimdi 5 gün görme, 2 günde bi gün belki gör hafta sonu..

Nasıl alışılacak? Güççlü falan olamadım, sevgilim benden daha güçlü durabildi. Büyütmemek gerekti ama ne bileyim alışmış kudurmuştan beter. Birlikte oturduğumuz koltuğu boş görmek, birlikte geçtiğimiz yerlerden kulağımda kulaklıkla geçip gitmek, sıcaklığını özlemek falan,

off

öyle işte, alışmam gerek, alışıcam belki, yani, yokluğunu hep hissedicem, yokluğu derken, hep var, hep yanımda, hep destek bana.. da hep yanımda olsun isiyor insan..

işte bugün başladı "sancılı" 9 ay.. Geçip gitsin çabucak..

bu arada, dinlediğin için teşekkürler,wall of text mi ne işte yaptım kusura bakma

iyi akşamlar sevgili günlükcan
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük bende lise son oldum. Siftahı yaptım bu sabah. ÖSS de var bu sene... yanarım yanarımda o kadar kişi içinden 4 bilemedin 5 tane adam gibi adam var koca okulda. Ulan hep mi yanlız kalır bir insan. Hoş koymuyo bana zaten maşallahım var kendimle çok güzel konuşa konuşa zaman geçiriyorum hafif deliyimdir.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük yıllar sora nihayet üşenmekten vazgeçip ehliyet alıyodum, 4 senedir odtü makinada okuyorum, bölümümde alanım araba motorları, motor ve motor dizaynıyla ilgili tüm dersleri aldım, motor dizayn etme programı yazdım, kendim motor dizaynları yaptım, mercedeste prototip bölümünde staj yaptım. Gel gör ki bugün sonuçlar açıklanmış ve (iyi dereceyle üç sınavdan geçmeme rağmen) en düşük puanı motordan almışım. Rezil oldum yahu

Soranlara trafikle motorun puanlarını değiştirip söylüyorum, foyam ortaya çıkarsa da karıştırmışım derim nihehe
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
Günlük yıllar sora nihayet üşenmekten vazgeçip ehliyet alıyodum, 4 senedir odtü makinada okuyorum, bölümümde alanım araba motorları, motor ve motor dizaynıyla ilgili tüm dersleri aldım, motor dizayn etme programı yazdım, kendim motor dizaynları yaptım, mercedeste prototip bölümünde staj yaptım. Gel gör ki bugün sonuçlar açıklanmış ve (iyi dereceyle üç sınavdan geçmeme rağmen) en düşük puanı motordan almışım. Rezil oldum yahu

Soranlara trafikle motorun puanlarını değiştirip söylüyorum, foyam ortaya çıkarsa da karıştırmışım derim nihehe

haha komikmiş
ehliyet alamadım diyceksin diye bekledim bi an, en düşük puanı motordan almışım diyince afalladım

letthesunshine, sen de göstermiyosundur 30 merak etme, gözü bozuk görüyodur bişeydir

günlükte yazabiliyo muyuz acaba böyle şeyler yazmak günah mıdır yoksa?

Günlük valla taze ceviz çok şahane bişey ben bunu söylüyorum sadece, keyifliyim bi de nazar değmesin diyorum
Sosyal ağlarda paylaş

günlüüğğk;
Annemler gitti!! Evet ev yine bir hafta bana kaldı.
Annemle de barıştım hem gitmeden önce gayet güzel oldu.
Bu sefer "ev boş bokunu çıkarıcam" deyip sonra yalan olmicam günlük bu sefer hakkını vericem boş evin:D
Zaten 20 gün sonra dönüyorum Londra'ya bir haftası Antalya'da abim ve babamla geçicek. böh.
Akşamları uyuyamıyorum nedense. Sıcaktan falan da değil 18 derece klima açık.
Neyse sonra yazarım ben..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...