Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Böjeek said:
inan bütün planlarımın hayata geçmesi o evliliğe bağlı :D

umarım planlarının arasında eski sscb'ye ait nükleer silahları çalmak, dünyanın çeşitli yerlerinde patlarak insanlığı yok etmek veya amerikan merkez bankasını soymaya kalkışıp suçu almanlara atmak veya abinin yokluğunda odasını laboratuara çevirip bir mutant virüs yaratıp ölüleri diriltmek yoktur..

varsa konuşalım abinle de evlenmesin..

aman ha..
Sosyal ağlarda paylaş

tüketim toplumu..

her heryerde.. dağınık, dağılmış ama el altında, bi kol mesafesinde.. uzansan alabiliyorsun ama sahip olduğunu da başkası alabiliyor. tüketiyorsun ve tüketiliyorsun farketmeden..

parçalandığın parçaların bile el değiştiriyor bir anda. her yerdesin, hiçbir yerdesin..

yaşamak için çok boktan bi dönemdesin..
Sosyal ağlarda paylaş

ulan sınava kadarki 9 ay bile bu kadar zor değildi sevgili günlük. ne sinir şeymiş şu beklemek. sıkıldım buradan da sıcağından da, şu sonuçlar gelse, kayıtlar, okul falan başlasa da gitsem şurdan. iyi ya da kötü nası olursa olsun yeni bir başlangıç yapmak istiyorum baydım. hadi öptüm bb
Sosyal ağlarda paylaş

cimmy quit jody god married. uu, vay anasını, yazık olmuş.

of çok canım sıkılıyor ya. abuk subuk şeyler yapıyorum. kafamı böyle bi duvara vurasım geldi o derece.

o yee.

2 haftacık kaldı. finallerle beraber hadi 3 haftacık kaldı (ohaa 3 hafta mı :() beynim manyak oldu iyice. yaz okulu alıcaksan yavrım, tek ders alıcaksın. iki ders manyak edebiliyor insanı. ya da ikisini de sözel alıcaksın ne güzel mutlu mesut yaşicaksın. ayrıca manyak mısın yavrım, zaten hayatın olmuş okul, yazın da niye hayatını okul yapıyorsun ki. gez dolaş manyak ol filan yani. neyse. dersleri çarpmayalım şimdilik yeter. okul okul o yee #2.

canım sıkılıyo yau.
of #2.
o yee #3.
cıp tıs cıp tıs, 3 5 7 9.
*system fault*
Sosyal ağlarda paylaş

akşam çocukluğumdan beri tanıdığım yakın arkadaşımın kınası vardı yarın düğünü var off çok koydu bana be günlük artık evleniyo eskisi gibi olamicaz =(
neyse bakalım atlatıcaz bi şekilde.
burdaki elemanda 3hafta yok bütün işler bana kalıyo kendimi kanıtlamak için muhteşem bi fırsat stresli ve yoğun bi 3hafta beni bekliyo ama olsun
göğsümdeki kitle içinse pazartesi yada salı doktora randevu alıcam puff=S
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...