Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Pr0nlar sağlam mı? (:P)

Günlük çok güzel 2 gün kaldı gitmeme İstanbul'a. Odamı çok özledim aah ah :)

Bi de sabah msj atmış msnde misin diye ben tabi 16da kalkıp gördüm ayıp oldu, üzüldüm de ihtiyacı varken yardımcı olamadım diye. Cevap da vermedi sonra mesajına noldu acaba sabah merak ettim. Hadi hayrolsun sonumuz :D
Sosyal ağlarda paylaş

günlük 30 rock çok güzel bi dizi lan, bikaç gündür denk gelince izliyodum ama bugün farkettim ki hakkaten kaçırmamak lazım, dikkat edicem bundan sonra
bi de artık böyle oldum ben, digiturk sağolsun, zırt pırt film dizi falan izliyorum, çok şahane
bugün eragon izledim bi de mesela, tüm film boyunca filmdeki eragon karakterine hitaben "OLM ÖPSENE LA GIZI" diyen bir ses vardı kafamda, öpmedi, top gibi gey gibi bişey heralde
Sosyal ağlarda paylaş

nası köpürüyorum hiç sorma.. yerli yersiz her şeye saydırabilirim

hani sıralasam bi dünya gıcık olduğum şey çıkartabilirim..

liste yaptıydım "bugün nefret ettiğim 11 şey" diye ama sildim.. lam biri salak salak ters bi laf edecek "ama ben de onu kullanıyörüüüüm. bana da laf ediyörsüüün" falan diyecek.. ben de cümleye "gerzek asabiyim şimdi saydırmayım sana" şeklinde girip olaya saydırıcam ve saydırmaya devam edicem.

ne bileyim gidip kum torbası yumruklayım geleyim bari..
Sosyal ağlarda paylaş

Susma bir şey söyle biraz olsun yardım et
Gelemiyorum üstesinden ben bu aşkın tek başına
Susma sen sustun ya yanlızlık çöktü üstüme
Anladım bu rüya anladım bu son veda

Her gece hayalimde çiziyorum resmini, her halini
Fikrine sürgün sesine hasret
Sabah olup uyanınca silinip de gidiyorsun ya, tek başına
Zaten hiç benim olmadın ki

Ne kadar kırılsamda ah etmem hakkım yok buna
Hem zaten davetsiz bir misafirdim ben aşkımla
Ne bir aptalın gölgesi, ne bir sevda kölesiyim
Sadece hesapsız bir gönül bahçesi

Ama yinede insan soruyor kendine,
Bu yazık hikayenin neresindeyim?
Yeter ki...
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,
yavrukuşum, kelebeeem napiosun?

ulan günlük, tatilden sıkıldım gibi bi his var içimde.
yani yapcak bişey bulamamaya başladım.
hava çok sıcak, dışarı da çıkmıorum.
evde de bi halt yaptığım yok.
internette bile paticik, facebook, maillerden başka site açmıyorum.

dinanla fatih gelemio ):
ayın 13-14ü gibi ankaraya gidiorum galba.
ulan ben gidiorum ama kız italyaya gidiyo, ne anladık bu işten.
neyse okulumu özledim lan bi uğrarım falan.

öf bi de orman yangını var ne kötü şey.

türlü çakallıklarım sonucu acaba yurtta tek kişi kalabilecekmiyim, koca bilkenti kandırabilecekmiyim? bakalım.

ulan bu erasmus işleriyle uğraşacam eylülden itibaren. gözümde büyüyo yav. bisürü iş. öf. daral.

kendime bi hobi mi bulsam napsam lan. pazıl yapim desem çok yaşlı işi. balık malık tutsam, dayanamam yerim ben onları, yazık. oyun oynayacak bilgisayarım da yok ki, mayın tarlası çalıştırıyo anca.

başka da bişi yok işte. burnumu karıştırıp uyurum heralde. sümüğümü de yatağın altına sürcem. oh.
Sosyal ağlarda paylaş

Dory, bu şarkıyı dünden beridir dinliyorum, sanırım benim gibi terkedilenlere yardımcı oluyor, ya da ilişkilerinde nerede olduklarını.

Neyse, ben buraya başka bir şey söylemeye geldim, yeni imzamı paylaşmak istiyorum.

imagine that,
a life without no more secrets.

I would love it, no doubt.
Sosyal ağlarda paylaş

Tercih yapmıcaktım,vazgeçtim yaptım.ODTÜ-mimarlık,ODTÜ-endüstriyel tasarım favorilerim.Hadi bakalım bekleyelim görelim:D

Akşam rüyamda Heidelberge yerleşmişim öyle gördüm.Fonda da alakasız bir şekilde Signs çalıyordu.Kaleye çıktım böyle bakındım falan...Sonra meydandaki evime gittim.Tribute bitmiş hatta konuşuyordu.Şaşırdım ben iyice:D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...