Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Karag8z said:
Sevgili Günlük,
hay kafama sıçaydım. 10 işi bir arada yapmaya çalışırken "anticipated" (beklenen) kelimesini "antipathetic" olarak görmemle gidip epik fail bir topic açtım. Gelen cevaplara

antipatik olarak gördün bi kere antipatetik değil. Yani anti-acınası oluyo öyle okursan da. Neyse ayıp olan öğrenmemek tabi bilmemek değil ama epic oldu onu da söylemeliyim :D
Sosyal ağlarda paylaş

haydii günlükk
hoppa

ahhh leyleyleyley ahhhhhhh leyleyley

bir gülüşün var bu bana yeter
bir bakışın var dünyaya bedel
ey güzeller güzeli
ey melekler meleği
söyle bana kimsin sen

kaşına gözüne vuruldum onun
boyuna posuna hastayım onun
eyy güzeller güzeli
eyy çapkınlar çapkını
söyle bana kimsin sen

tepeciklimi kuruçaylımı kasımpaşalımı menemenlimi
tepeciklimi kuruçaylımı murta kerimi bursalımı
eyy güzeller güzeli
eyy melekler meleği
söyle bana kimsin sen

bir gülüşün var bu bana yeter
bir bakışın var dünyaya bedel
ey güzeller güzeli
ey melekler meleği
söyle bana kimsin sen

kaşına gözüne vuruldum onun
boyuna posuna hastayım onun
eyy güzeller güzeli
eyy çapkınlar çapkını
söyle bana kimsin sen

tepeciklimi kuruçaylımı kasımpaşalımı menemenlimi
tepeciklimi kuruçaylımı murta kerimi bursalımı
eyy güzeller güzeli
eyy melekler meleği
söyle bana kimsin sen
Sosyal ağlarda paylaş

günlük istanbulda sayılı günlerim azalırken sanki sevmeye başladım bu şehri. geçen gün harbiden şairlerin nasıl şair olduğunu, yazarların nasıl metaforlar uydurduğunu anladım. hepsi boğaza bağlı. acayip bi büyüsü var. insan dalıp gidiyo.
her akşam boğazda çay içiyorum. bağımlı oldum gibi bişi lan. bazen kulaklığı da takıyorum ki arkadan sezen mırıldanıyor, o zaman bi efkar basıyo. bi garip hissediyom böyle, eskiler geçiyo gözümün önünden. içim bi burkulur gibi oluyo, sonra shuffle sağolsun sertab geliyo, dio ki zaman basıp kanayan yarana unutursun. he diom valla abla dooru diyon. sonrası ismail yk zaten. sdfsdgf
yaladım seni günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlük;

Durup dururken iki tane çocuğum oldu hiç zahmetsiz.Sabahları birlikte kahvaltı yapıyoruz,denize gidiyoruz,çizgifilm izliyoruz falan falan.
Yanlız bu olay beni yavaştan bozmaya başladı.Bugün öğlen rüyamda gerçekten çocuğumun olduğunu gördüm.OMG!!
Biran önce bu veletleri postalayıp normal hayatıma döneyim ben en iyisi.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük,

Dün sabaha karşı artık uykum gelmiş ve bapzilerle toplu konuşmada takılırken farkettim ki; şükretmeyi bilmiyorum kesinlikle. Hani bu kötü mü diye düşününce, kötü sanırım. Sürekli içten içe bir melankoli, bir tatminsizlik. Yakın zamanda tanıştığım insanların genel kanısı mesela, tatminsizim.

Ben de karar verdim, elimdekinden zevk almasını bilicem, evet. Yakın zamanda bunu birisi daha söyledi bu arada bana, şimdi yazarken aklımda belirdi.

Pelin, evet. =

-Yok, yok. Elimdekiyle yetinmeyi bilmeliyim.

Pelin, evet. =p

Hani herşeyden önce kendim için iyi olan bu ki, istediklerime ulaşsam ne olucak, tatminsiz bir bünye onlardan da kısa sürede bıkıcaktır büyük ihtimalle.

Miss gibi olm hem, bütün kış yaz gelse de takılsak diyordum, gelmiş bile. Bütün gün terasta takıldım bir şeyler okudum, müzik filan dinledim. Daha ne ister ki bir insan de mi, hani istediklerimden bundan daha fazla zevk alıcağımı nerden biliyim.

Akşam da basket oynadım, nasıl tükettiysem bünyedeki suyu terlemek yoluyla suyun tadı uzun sürelerdir böyle güzel gelmemişti.

Valla olm, hayat güzel lan. Annem de gelirken kırmızı şarap almış zaten yemeğin üstüne yardırıyoruz ailecek. Şu tad hiçbir alkollü içicekte mevcut değil valla.

Becericem ben bu işi.

luv to luv you günlük, cu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...