Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

gunluk nen bu tiersen abi bilior işi lan bu hayat monochrome.ölücem sıkıntıdan hala bilet almadım evi bok goturuyor.iki gundur cıkmıyorum dısaarıya cıksam bi guzel olcak sanki amaa.bi de gunluk niye kaçan balıga uuzuluyorum ben hep,hayır ben istemedim mi gitmesinı neyın yası sımdı bu.off gunluk off bi de dile gelsen senden gral adam yok.hadi gene bir mayfalanayım ben,operims
Sosyal ağlarda paylaş

Meraba Günlük, bugün benim doğum günüm..Yaklaşık 19 yıl önce bugün doğdum.Hatta saate bakıyorum annemin bu saatlerde doğdun dediği zamanlar işte +/- 10 dk filan.

Saat 00:00'da doğum günüme kavga ederek girdim,gece daha iyi bi halde uyudum.Sabah kalktım erkek arkımla buluştum güzeldi.Sonra makarna yedik ve onun tansiyonu düştü,başına güneş geçti,bişiyler oldu.Kendisine geldi derken pasta yemeye özsüte gittik,ordan da sipariş bile vermeden kalkıp eve geri döndük.Onca heves,giyinme,süslenme,mutluluk..gitti..

Bana takside yol boyu "İyi değilsin,mutsuz musun?Özür dilerim telafi edicem kesinlikle,akşam çıkalım mı vs" dedi ama..Bugün benim doğum günüm.Başka bi güne ihtiyacım yok ki,sadece bugün süper geçsin istemiştim.Akşam da maç var,sanki akşam çıksam kordonda maç olmayacak,ben doğum günü kutlayabilicem.Abim olsa maça çıksa bu kadar umrumda olabilirdi şu an.

Annem durup durup akşam ailecek bi yere mi çıkalım yoksa sen arkadaşlarınla mı çıkıcan?Akşam olsun arkadaşlarınla çıkmazsan bi yerlere gidip yemek yeriz pasta yeriz diyip duruyo.Hangi arkadaşlarla çıkayım ki ben?Belki 50 kez söyledim hiç bi arkadaşımla buluşup çıkamam diye.

Hayatım boyunca hiç bi zmn "Hadi koşun Ahenk'in doğum günü varmış,X pasta yapsın Y de onu bizim olduğumuz kafeye getirsin süpriz olsun hediyeler alalım onu öyle çok seviyoruz ki.." insanı olmadım,olamadım.İnsan böyle şeyleri kendi kendine düzenlemez zaten.Aynı zmanda "Hadi millet bugün benim doğum günüm 20 kişilik hede hödö barda yer ayırttım kopucaz o yeh" insanı da olamadım.Hatta bi doğum gününde eğer 4 ten fazla hediye alırsam oscar ödülü alan dandik yardımcı oyuncu gibi şaşırıyorum.Ayrıca yukarıdaki iki kategoriden birine girebilen şanslı insanlardan tiksiniyorum şu anda tüm kalbimle.

Ha asosyalim de ondan mı böyle oldu?Hayır..Mesajlar geldi,facebooktan bişeyler yazıldı,sevgili arkadaşlarımdan biri topik bile açtı patide(diğeri de pasta resmi koydu filan.)Sadece sanırım o kadar şanslı azınlıktan değilim.

Bu gece de muhtemelen oturup yaz okulu için ders çalışıcam yada belki WOW u açar doğum günüm şerefine toplama bi partyle dungeon yaparım.Eminim ki bu şansla grupta bir ninja olur epic robe u çalar sktrp gider gene(geçen hafta oldu da).
En azından odada otururum annem bana acıyan gözlerle bakmaz,işten eve geldiğinden beri acıyan gözlerle bakıp istersen alsancağa gidelim,istersen yemek yiyelim,istersen çıkalım dolanalım diyip duruyo bi de şaşırdı ne yaptın bugün diye sorduğunda "hiç bişiy..çıktım 2 saat sonra geri girdim eve" diyince.Bu gece ailecek bi yere de gitmeyiz artık zira babam yorgunmuş eve gelip yatıcakmış,mum üflerken kalkarmış sonra gene yatarmış..*sigh*

Umarım gelecek sene daha iyi olur günlük..İyi ki doğdum,kimin neyine derman oldum bilmem ama..iyi ki doğmuşum işte..

Sabahtan beri ayrı ayrı insanlara mutlu taklidi yapıyorum,ama değilim günlük.Dinlediğin için teşekkürler..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük;

bugün kolum ağrıyor.çıkıkçı bulmam lazım ama üşeniyorum. sıradan bir Türk olarak kolum iyice ağrımadan hastaneye gitmeyi düşünmüyorum. bu arada akşamki maçı beraber izlemek üzere bi ton insan aradı ama hiçbirisine gelirim diyemedim. evim çok uzak. hayır sanki bizimkiside iş sanki ha sen git üniversite içinde kampüste lojmana yerleş. gül gibi ev dururken. ahh ah. 4 tarafı dağlarla çevrili bi yer burası. gelsen bunalırsın. burda öğrencilere acıyorum. ha birde Uludağ üniversitesi burası. daha önce bahsetmedim sana, o yüzden söylüyorum. amaaan neyse. daha çok uğrayanın oluyor. ben kaçtım. bi ara görüşürüz yine. esenlikler
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bu afushun kafasını kırıcam ben.üzülüyor doğum gününde bi aktivite yapamadı diye.
bi de nickine x19 kere doğum günü pastası yapmış.
Aslında o kadar şanslı ki farkında değil.
Gece mesajlar almış,ailesi yanında doğum gününü kutlamış,gündüz sevgilisiyle az ve verimsiz de olsa dolaşmış,akşam ailesiyle pasta eşliğinde maçı izlicek ve hala üzülüyor.
Yahu ne güzel seni takan insanlar var,gece mesaj atanların var,çıkıp dolaşabileceğin bir sevgilin,ailen var.
Hepsiyle beraber olmuşsun işte daha ne istiyorsun ki???

Bak 1ay 10 gün civarı kaldı doğum günüme.
Facebooktan doğum günü tarihimi silersem,doğum günümü insanların kutlayabileceği hiç bir alan kalmamış oluyor biliyor musun? :)
cep telefonum yok,eh facebookta TODAY yazmadığı sürece kimsenin aklına geleceğim yok. gelsem de bana ulaşacakları yer yok.
Oh mis ve işin garibi o kadar mutluyum ki.
x20 kere doğum günümü yalnız kutlıcam,x20. kere bi kaç mesaj alıcam ve hepsi bu.
Bırakta bugün bir çok şanssız insandan çok daha mutlu bir gün geçirdiğine dua et :)
sen farketmesen de herkes bugünün senin için özel olmasını isterdi.
olsun be nolcak 18ine mi basıon?
19 oldun eşşek kadar hala pastayla mı kutlıcan?
lan deget :)
Sosyal ağlarda paylaş

Konu ile ilgili değerlendirmeler:

1.Aldığım mesajlar facetendi..söyledim sana tam sayıyı =) Gözünü sevdiğim TODAY fasilitesi sayesinde insan seviliyomuş gibi sanal bi mutluluğa kapılıyo.

2.Öcümü alırım kedi bey asafadfasdaf..şaka şaka

3.TODAY de olmasa diyosunuz,events te yoksunuz bilemicem..

4.Pasta yemiş kadar oldum ama bu sıcakta dışarıda yenmez yani.

5.Canımsın.

hadi iyice msne döndü burası abarmayayım daha..sustum
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk ya cok yordum bugun kafanı git gel ama napayım annem canım sıkılıyor gene cıkmadım evden, luuuzıırıım cunku ,fellön.neyse delete&ignore guzel bişi,kendi silahıyla vurdum adamı,lan insan arkadaslıklarını boyle mi bitirir takoz,al sana. ama gene canı sıkılacak arayacak o,ee cok sıkıldım been bişiler edelim.etmeyelim ulan aylardır hayatıma ediyorsun zaten kesmedi mi diyeceğim..
ha bi de son bomba kampus otobus durakları değişmiş,çöt diye fakultemin onune gelmiş oyy ne guzel olmus,viva la iett!

annem aradı bi de cuma geliyoruz ablana soyleme supriz edeceğiz dedi,ee tabiki soyledik cunku oyle süpriz olmaz ben bu evi tek basıma temizleyemem o surpriz için.ohh ne guzel anne olacak baba olacak diye seviniyorum bi yandan zira yuz yıl oldu 4 umuz gorusmeyeli,ama bi yandan da off ozgurluk kısıtlamasının kralı olaacak,ee cekicez artık.işin kotusu ne kdr kalırsınız diyemedim.''istersen hiç gelmeyelim haspam'' cevabını almamak için.neyse hadi bugun kimseyle konusmadım ya sana sarıyorum hadi hadi tmm kapadım,cok yazdı
Sosyal ağlarda paylaş

kız arkadaşımın ailesinin evini boyadım , 250 metrekare ev balkonlarda dahil her yeri boyadım, duvarlarda gereken yerleri alçı ile sıvadım, haketen canım çıktı,6 gün sürdü ve bu gün bitti bende bittim..

ailesi bilmediği için sadece arkadaşız sadece eşyaları evirip çevirmeye yardım için gelmiştim iş ciddileşti yaparmısın diye sorunca boş bulundum yaparım dedim ... neticede heryeri boyadım, haketen çok zorlandım heryer kartonpiyer tavanlar yok boyanın kıvamı falan zor işmiş, öğrendim.. çıkarken zorla cebime para sıkıştırdı annesi, milli maç arasında baktım 400 ytl koymuş, çok üzüldüm hala karnım ağrıyor..
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük işler karışıkbaya boşladım işleri , hayatım karışık disiplin diye bişe kalmadı , özel hayatım dahada karışık kimin eli kimin cebinde belli değil aynı anda 3 kızla ilgileniyoruz hepsiyle de mutluyuz . Kafam da karışık fight clubda eleman Marlaya beni çok garip bir dönemimde tanıdın demişti ya . İşte bu kızlar birbirlerini farkettiklerinde benimde söyleyeceğim bu olacak 3unude seviyorum her birinin hoşuma giden farklı yanları var ve ancak 3uyle birlikte mutluyum . Bakalım yarın neler olacak günlük hadi hayırlısı .
Sosyal ağlarda paylaş

günlük kos gel anam yardıma,olmuyor bulasıklar bitti ben de bittim ,aptal supurge calısmıyor.daha buz dolabı var yerleşecek,off her yer her yerde.işin kotusu ev arkadasının odasına bile sıcmısım ansıl bir bunyeysem.ya bi de 6 da taksime gitmem lazım,off nasıl yetişcek bunlar altıya kadar,ölucem camasır suyu kokusundan..sudan ellerim pörsudu zaten ama gel bi bak allasen banyoya bal dök yala,hadi hadi gittim bitmiceeek yoksa
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük,

annem tatile çıktı salıya kadar ev boş. Kafamı dinleyecek zamanım olmayacak gerçi ama olsun zaman yaratırsam dinlerim :)

Doğumgününe de gidiyorum of, hayır diyemedim yine. Hayır demeyi öğrenmem lazım ama kıyamıyorum.

Futbol bölümünden 3 gün men edilmişim. Bu da değişik bişey oldu.

Öyle işte hadi görüşürüz
Sosyal ağlarda paylaş

günlük doktordan geldim randevum vardı. ilaçlarımı değiştirdi daha ağır bişiler verdi heralde :p ama küçük galbimde herhangi bir düzelme yok, ilaçları aldım alalı çarpıntım falan iyice arttı hatta. ameliyat da olabilme ihtimalim var duruma göre.

bu gidişle kendi kendimi tedavi etmek zorunda kalıcam günlük. ya da bu kız beni tedavi etsin <3
Sosyal ağlarda paylaş

ayrılalı 1.5 hafta oldu gunluk...canımın benden kopmasından bu yana 1.5 hafta gecti.hala unutamıyorum gunluk dısarı ne kadar nefret ediyorum diye haykırsamda icimde hala seviyorum.hic boyle olmamıstım gunluk.bir kız var benden hoslanan.en ufak bir hareketimi bekliyo.birseyler yasarsam eger sadece eskiyi unutabilmek icin yasıcam.ama bu o kıza haksızlık olur di mi gunluk.benim gibi adama yakısmaz.ama baska turlude nasıl unuturum bilmiyorum gunluk naapsam ne etsem surekli aklımda.sen ne dersin gunluk bana kızar mısın boyle birsey yaparsam.neden hep bole olur gunluk neden her mutluluk yarım kalmak zorunda?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...