Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

lan karne alıcam ben yarın günlükçüm.
beni pek bağlamıyo gerçi ama teşekkür alamazsam(ki alamıcam) annemin boş triplerine maruz kalıcam.
babam da çok bilgisayar başında durdun sene boyunca, bi de dersaneye gittin boşu boşuna gidip geliyosun okula da dersaneye de dicek.
anlatamıcam babama dersane ile okuldaki ders mantığının farkını, anlıycak ama yine de konuşup üste çıkmış olmak için söylenip durucak.
beni deli edicek, kavga edicez.
olcak böyle acayip şeyler.en sevmediğim gün şu karneden bi önceki gün.hatta bi önceki de diil, o gece işte.
küfür edesi geliyo be günlük insanın :/
Sosyal ağlarda paylaş

günnük yarın bi arkadaşımla bi alışveriş merkezinde sürtücez (oha bu ne gizlilik) babama "baba ayakkabı alcam para verseeğeeeee" dedim, biraz para verdi, sonra kredi kartlarından birini verdi direk (güven ftw) böylece şimdi hem ayakkabı alabilirim hem de babama kendi kredi kartıyla hediye alabilirim (babalar günü :o ), oh beybi. ne alsam ki lan, pek de düşünmedim. giyicek bişey alırım heralde? tabi dışarı çıkmadan önce bedenine bakmam lazım. xxl olması lazım, yani muhtemelen. off çok kaslıdır babam. tabi. spartalılar gibi kaslı, bi de ek olarak türk kası var. herkesin babasını döver benim babam. neyse işte, zevklerimiz de uyuşuyo zaten, aliym güzel bişey giysin, yehu lan ^^ anneme de gecikmiş bi doğumgünü hediyesi alırım belki, 5 gün geçmiş şimdilik ama ben o hediyeyi verene kadar bir hafta daha geçer muhtemelen. olsun alırım belki. hadi baiz.
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk naber napıosun..
ben de iyi iste gecenin bi yarısı oldu yine uyku yok..gunluk gitmiycem artık garsonu guzel olan kafelere salak salak binlerce sey soyluyorum olmuyo yani bizimki de butce =)).bugun heroes 3 hotseat cevirdik arkadasın kardesi kazandı ben pis sinir oldum unutmusuz oyunu iyimi..gunluk ya ne dicem lan party de yaklastı ne dersin oturup bi dota bi cs kassam mı cok ezilirmyim?

amaaan boyle iste hadi ben yavastan boston@lakers macına kacam..guzel mac olması dilegiyle gunluk yoksa zaten uyurum acımam macı izliycem die kendimi kasmam hadi opuldun..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük delircem günlük!
çok ciddi anlamda kafayı yemek üzereyim acilen gitmem lazım kafamı dinlemem lazım bu iş böyle yürümiycek noktalama işaretide kullanmıyorum zaten başlarım böyle işe ben 1 saat sonra falan taksime gidicem bakalım kafam rahatlıyacak mı yoksa daha fazla sorunla geri mi dönücem hep birlikte görücez bizden ayrılmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

ve bitti finallerim artık rahatım desemde inanma bunun büt ü de var.. akşam 23,00 da yola çıkıorum izmirime doğruuu valiz fln hazırlamam lazım yorgunluktan geberiorum ve tabi uykusuzluktan da .. off şöle cadı fln olsam elimi şıklattığımda herşeyim toplansa böle süper olurdu ya neyse bu kdr hayallere dalmamak lazım.
he bu arada hayal demişken aklıma geldi sabaha karşı ağlayarak uyandım ne kötü bi rüyaydı öle ya. 'o' trafik kazası geçirmiş ve ölmüştü morgta sarıldım kokladım öptüm delirmek üzereydim rüyamda ya.. sonra gittik gömdük fln sinir krizleri odur budur.. çok üzüldüm ama ya rüya da yıprandım bildiğin 20 yılım gitti sanki ömrümden.. yalnız bişey farkettim rüyayı hatırlayınca cenazede hakkımı helal ederken dışımdan helal ettim ama içimden etmedim sen bana bu kdr acı çektirdin üstüne bir de bu acıyı da bana yaşattın ya bunu da yaptın ya beni yalnız bıraktın ya hakkımı helal etmiorum dedim.. ne salağım sanki kendi isteğiyle öldü..dün yola çıktı herhalde ben böle bi rüya gördüğüme göre gerçi rüya demek ne kdr doğru tartışılır kabustu resmen..
neyse nan günlük sen de orda duruosun ya hiçbişi yaptıın yok kalk da yardım et bana öööffffff çook yorgunumm çoookkk eşyam var toplanacak ama uyumak istiorum ben yaaaa
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...