Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük, hata yaptığımı biliyordum.
attığım her adımda kendi ellerimle hazırladığım bir tuzağın içine yürüyordum adeta.
halbuki iki hafta önce ne kadar saftım ve hazırlıksızdım aynı yolda yürürken.
biliyordum...
SESSİZ KILIÇ ADLI KİTAPLA TUVALETE GİRDİM 2,5 SAATTİR TUVALETTEYİM GÜNLÜK, YARIN FİNALİM VAR ONA ÇALIŞICAĞIMA DRIZZT ENTRERI ZART ZURT OKUYORUM, RESMEN DAYAKLIĞIM LAN
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşla yazdığımız proje için tübitaktan para desteği gelmiş çok bişey değil ama olsun referans olur. zira görüştüğümüz şirketten asıl para sponsorluğu geldi sponsorluk konusunu görünce hatırladım gelen mektupları taratıp arkadaşa yollamam lazım sdf iyi oldu bu işin başvurulardan önce kesinleşmesi
Sosyal ağlarda paylaş

Uykusuzluğun başıma iş açacağını biliyodum günlük.
bugün sınavda gaayet güzel bi şekilde uyuyakaldım.
3 saatlik uykuyla girdim sınava ilk bölümü bi gaza gelip çözdüm ta ki ikinci bölüme gelene kadar..
sınavda çok kişi yoktu 7 kişi filandık.koydum kafayı sınav kitapçığının üzerine saçlarımla kamufle oldum ve ciddi ciddi daldım.bi süre sora arkadaşın naapiosun lan sınavdayız kalk çöz çabuk demesiyle uyandım.20 dk filan dalmışım öyle.
bu uyku problemini çözmem lazım diyorum ve bildiğim bütün küfürleri kendime sıralıyorum.
gittim.
Sosyal ağlarda paylaş

bende uyuyamıyorum lan =S
bügün bi adam çktı izafiyet teorisinde girdi ufalardan çıktı kurana falan girdi kromozom falan da dedi
habertükte saba tümerle bu gece yi izlemez olaydım iyice uykumu kaçırdı
bide öneridigi şey
yatagın altına 30cm büyüklğünde silindirik bi demir koyun güzelce uyursunuz dedi gay bu adam günluk isminide bilmiyorum ama çıkıyo devamlı tvye
Sosyal ağlarda paylaş

günlük "ombudstmanlık" mıdır nedir, birşey sordu hoca sınavda, 3 soru vardı bi tanesi sadece bu kavram üzerindeydi. arkadaşım dün o ile başlayan bişey var ona çalış öenmliymiş demişti, ama ben çalışmadım, öküzün önde gideniyim çünkü. gitti 40 puan. gerisinden tam puan alırsam sanırım ucundan geçebilirim o dersten. hadi bakalım kaldı geriye 4 final /o
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük yine uyandırıldım.
Artık sabahları kendi kendime gözlerimi açıp "aa hava aydınlanmış" demesini unuttum.
Cuma'ya kadar buralarda kalmak zorunda kalıcam sinir oldum.
Neyse ben sigara yakiyim çayımı da aliyim ayakta uyiim ben.
Hadi öptüm günnük.
Sosyal ağlarda paylaş

dün ıspartadaydım. abin mezun oluyo sonunda dediler gittik sdhf
cok dandirikten bir mezuniyet. ee süleyman demirel üni.den de ne beklenir ki.. beni bitiren olay süleyman demirelin gelip geçen mezunlara şapka kaldırışıydı shdg. eski günleri özlemiş heralde.
neyse işte sonra bitti ailecek (yaklaşık 15 kişi) ıspartanın 2 içki ruhsatı olan yerden birine gittik. azcık alem yaptık. ailecek cozuttuk. bayadır böle etkinlik yapmıyomuşuz bunu farkettim. sonra da antalyaya dönelim dedik. gecenin bilmemkaçı yolda benzin bitti. neyseki diğer dayım ciple gelmişte benzin istasyonuna kadar çekti. ahahha. çok eğlendim ama yaa. ben böle saçma olayları çok seviyorum. neyse benzin dolduya tüm yalvarmalarım sonucunda dayım arabayı kullanmama izin verdi. kuzen de diğer arabayı kullanıyodu kapıştık azcık. cok mutlu oldum. babam uyuzu 2sene önce kadar arabayı çarptığım için vermiyodu. işte çocukça sevinçler bunlar shkjfg. öyle işte eğlendim bea =)
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:
günlük bugün tam dört pati yıllardan sonra benimle tanışma fırsatı buldu. şanslı üyeler: hardter, apeiron, utopia, redogski. biraz tutukluk yaşadım gerçi ama, kendilerini canı gönülden kutlarım bunu herkes yapamadı sgdfdf

inanılmaz bir hayat dersi pruyla tanışmak, bize nasip oldu.

gururluyuz asfg.
Sosyal ağlarda paylaş

lan.
bu saatte manyakmıyım ki ben deneme çözdüm yeni bitti^^ öss yaklaştı ya sapıttım iyice. hiç uyuyasım da yok.
az önce dışarıdan acayip bağrışma sesleri geliyordu. bi baktım herifin biri bi kadını sokağın ortasında dövüyor. tokat sesleri ve kadının çığlıkları gecenin bu saatinde acayip yankılanıyordu. polisi aradım böyle böyle dedim. geldiler, kadınla adamı arabaya bindirip gittiler. iyi yapmışım demi. hey allam nası insanlar var şu yeryüzünde. akşam akşam sinirimi bozdular.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...