Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Gençliğin depresyon merakının upgradeli versiyonu, Gençliğin Şizofreni merakı. Açıkla dediğin zaman neredeyse kitaptan okumuş ezberlemiş gibi anlatıyor semptomlarını insanlar, acayip komik.

Off-topic: Günlük bana karı bul lan allahsız. Katatonik olsun, ruhu duymasın elleyince.

Ciddi mesaj: Günlük benim niye arabam yok ya? Günde 10 saat ders çalışmam lazım, o da yok. Lan benim hala PS3'üm yok?! Günlük para ver lan allahsız.
Sosyal ağlarda paylaş

ben çok şeyim,
* ekşisözlük tabine bak *
marikdeprefis
dpeesif
manik depresif (c/p)
böyle gülerken bi anda ağlamaya başlıyorum :(
herşey çok, ee, depreisf. :(
kurt cobain'de de varmış zaten, çok gıral bişi. :))
işte smileylerimin bile biri diğerini tutmuyor :(
:)
((:
intaar etçem. :()):):)((:(
ne yapçam bilmiyorum :(

günlük okuldan geldim, yağmur altında yürümek süper olsa da, yağmur altında yürüdükten sonra derse girmek hoş olmuyomuş, dersten çıkınca kesilmişti neyseki yağmur en azından dönerken biraz kuruma şansım oldu, geldim şimdi eve çektim eşofmanları pijamaları ooh. dur çorap giyiim.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük feci derecede dişim ağrıyo başıma vurdu artık ağrısı lanet olsun dişçi yolu gözüküyo bana:( nefret ediyorum dişçilerdn günlük

ouzumla yarın okullara gidicez 19mayıs turları için hade bakalım dışarda gezicez zaman çabuk geçicek:)

buakşam html başlıyor photoshoptan kurtulduğum için mutluyum
Sosyal ağlarda paylaş

ps'de en azından görsellik var.

günlük lan makarna yapıyım dedim tüp bitmek üzereymiş iyi mi. suyu koydum makarnayı koydum iyice azaldı sonra yağı koydum nerdeyse bitti 10 dakka yağı bekledim yine de tam kızmadı makarnayı öyle yapmak zorunda kaldım. biraz çiğ oldu ama açım.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük kendime ayırabileceğim boş bi vakit istiyorum. çok bunaldım bu kadar yüklenmemeliydim kendime yok okuldu kursttu işti. pilim yavaş yavaş bitiyo dayanamıyorum artık. kursun bitmesine 15gün var ha gayret kızım diyorumda vizelerde yaklaşıyo,kurstada da sertifika sınavı olucak,sezon açıldı iyide hangi birine çalışıcam hangi birine yetişicem:S
Sosyal ağlarda paylaş

severek kendimizi içinden çıkılmaz durumlara hapsettikten sonra "hapsoldum!" diye ağlamamız çok komik, kurallarını yazdığımız ve kuralları bilerek oynadığımız oyunların kötü sonuçlarına isyan etmemiz de aynı şekilde komik.

neyse ki gülmek güzel bir şey.
Sosyal ağlarda paylaş

la cuma cumartesi çalışıyorm hemde gece
günnük bu kız olayı adamı deli eder ama artık eskisi kadar takmıyorum..oluruna bıraktım..
aklımda başka bi kız var..eğer o olursa harbi ciddi bi ilişki başlar ama olursa..ne zaman açılcağımıda bilmiyorm..hatta kıza ondan hoşlandğımı söylermiyim onuda bilmiyorum
saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...