Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

yarım saat önceydi rollhouse a gittik arkadaşlarla sınavdan çıkmışız masa bulup oturacaz o ne bi güzellik.. yok bölesi uzun zamandır yaşamamıştım ben bu heyecanı direk arka masasına oturdum güzellik tanımını yeniden yazan bayanın. Otururkende bi kaç kesişme derken kalktı ve yoq oldu..
peri kızı mıydı neydi.
1-2dk yalnız kaldı masada gidip konuşsa mıydım.. keşke be günlük..

neyse şimdi bu heyecanı cs ye girip egomu tatmin ederek öldüreyim ve kim bilir gün bitmedi bakalım daha neler olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

selam günlük,
hayatımı okul ekseninden çıkarmama yalnızca 2 güncük kaldı. son final, sonra normal yaşama dönüş yapabilirim. hehe tatil geldi, yaşasın :P

bugün fizik finali elimde patladı resmen. kafamdan kural uydurup soru çözdüm ya :) 1 soru komple boş oradan gitti 20 puan, 2 soru da bol sallamalar var oradan da bayağı gider, test sorularının birsürüsü yanlış çıkmış ooh. 50-60 alsam sevinebilirim sanırım. ama kağıdı verirken bayağı zorlandım açıkçası, içime oturdu bir kağıt baktım hiç bir şey yapamıyorum, gözümün önüne transkript geldi, not ortalaması geldi, bir yutkundum, e sağlık olsun deyip verdim hehe :) 4 kredilik dersin harf notunu bir güzel çektik 3-4 harf notu aşağı, ne yapalım (ya curve uygulanırsa, ya katalog aşağı çekilirse [züğürt tesellisi]). bugün itibariyle, fiziği hayatımın hiç bir evresinde görmek istemiyorum tabii ki. ikinci dönem kimya ve biyoloji var, ne güzel.

sırada insan ve toplum, bu ders ile sene başında hiç iyi anlaşamıyorduk günlük. çünkü ben inatlaşmıştım kendisiyle, kendisi de bana inat gıcıklaşmıştı. neyse ki midterm ile barıştık. konularda güzelleşti, şu anda gözde derslerimden biri haline geldi. neden? düzgün not tutmaya çalıştım, not tutmakta zevkliydi ama. son konular da süpeeer. demek ki neymiş, not tutmak dersi sevmeye vesile olabiliyormuş :P bakalım 2. dönem bu dersin devamı olan ders ile aram nasıl olacak.

okuldan başka bir şey yok anlatacak günlük, malum final dönemi, özür dilerim :(

neyse, esen kalınız günlük hazretleri...
Sosyal ağlarda paylaş

güllük,

bir makalemi yazmaya başladım bu hafta introduction, materials ve methods bitecek sonra tatil boyunca aklıma yeni gelen şeylerin hesabını yapıp materials ve methodsu genişletip inşallah bi dahaki döneme hayırlısıylan kapatcam (buraya da bunu, sorumluluk hissedip kendimi baskı altına sokmak için yazdım sdf).
Sosyal ağlarda paylaş

yavru kuşum günlüğüm,

nabin?
he, bende iyiyim.

len antalyada hava çok güzel yov. vala mis gibi böle ılık ılık.
tatil güzel şey. yatıorum mis gibi.

show tvde ahmet çakar izliorum oh negzel.

başka da bişe yok.
var aslında ama yok.
bu suskunluğa ne kadar devam edecem bilmiom, hadi hayırlısı.
sabır ftw.

mujax günlük. öptüm gıdından.
Sosyal ağlarda paylaş

athos porthos aramis vs mario luigi dasaaa

boynum ve karnım ağrıyor çok. ancak sebebi pek bir saçma. dün banyodan bir ses "dasaaa! bi GEEEL!" kendi kendime dedim "ne ayak?" içeri bir girdim. Bataryanın olduğu yerden ve dolabın içinden su fışkırıyor! Bu arad çamaşır makinesi çalışıyor ve her yer su dolarken brother Dasaaa sular içerisinden kaçıyor çarpılmasın diye. Ben hızlıca koşup sigortayı kapattıktan sonra o fişi çekmiş ve ben su vanasını kapattım...

boru pert, batarya pert! şimdi bu üstten açılan (teknik adını bilmiyorum) aramtürlerin parasal karşılığı biraz yüksek amma hakkını veriyorlar. seneler boyu çalışıyorlar gerçekten.

her neyse bi koşu (bi araba daha doğru olur sanırım) bauhauss'a gidip yeni bir tane seçme telaşesine düşüverdik ve eve dönüp montajını yaptım hemen. Hemen dediysem inanmayın çabuk olduğuna. 20dk falan uğraştım daracık mekanda. göremiyorum, ıslak ve nereyi sıkıyorum bilmiyorum. öle bişiler. neyse 2kat 2büklüm armatürün montajını yapıverdim.

bu arada bizim eski batarya uzun boyunluydu, kuğu gibin. ancak onların modası geçmiş.. üzüldüm biraz aslında. değişiklik zamanı gelmiş, ne diyelim. gidip daha minimal bişiler alıverdik bizde.

her neyse, bizim kompüterler analize yetmediği içinyarın itü'ye gidicem yine. şu sınav sonuçları açıklansa da öğrensem artık durumumu. gelecek döneme alacağım dersler ile geçebilir miyim yoksa kalır mıyım, ona göre bişiler yapsam.. şimdiki çalışma binları ucuza güçlendirme üzerine bişiler. eğer sonuca ulaşırsak oldukça makul fiyatlara binaları depreme karşı güçlendirecek bir yöntem ile çıkagelmiş olacağız. Şu an için çok yüksek katlı binalarda tek başına işe yaramadığını ve kolonların da güçlendirilmesi gerektiğini söyleyebilirim. ama daha az kat sayılarında sonuçlar ümit verici.

erken kalkmayı sevmiyorum, uyumayı da sevmiyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

günnük 3 sınav olm.. bitiyo sık dişini..az kaldı..
göz açıp kapayıncaya kadar geçer

diyerek kendimi kandırmaya çalışıyodum.sus çaktırma

olm günnük artk kendime ait bi arabam olsn istiyorum..ve para biriktirmeye başlıyorum ! ama laptopta istiyorum nası yapçaz..bi süre böyle pc ile takılsam sanki daha ii olcak..araba alınca herşey ii olur günnük..dimi len :D

nyse hadi ben garbıça gidiyim..
byby
yaladım günnük
Sosyal ağlarda paylaş

hukuk sınavına gidiyorum.

erken kalktım çalışmak için ama zerre içimden gelmedi. dedim boşver, kalk giyin at kendini otobüse, orda oku turizmi teşvik kanununu. hala da çok yorgunum, otobüste uyumakla çalışmak arasında kararsızım. da tabi çalışırsam harika olacak

I <3 turizm. sınavsız zamanlarda en azından. sadece 1 sınav kalıyor bu günden sonra. sınavdan sonra ödevi yapıp ehliyet kursuna gidip geleyim, çılgınlar gibi uyumayı planlıyorum. oturduğum yerde esniyorum yine sdf.

bi ara gidip sabıka kaydımı da almam lazım. kurtarın benee.

bak zaten yine okula gidiyorum, yine ordalar, yine "smlsss cnlrmsss" diye mutlu rpsi yapmaya gidiyorum bi yandan. ulan ne aşklar gördüm zaten yoktular. olmasınlar okulda evet gafg.

iyi ki bölümden kimse pati okumuyor.

I <3 pati.
Sosyal ağlarda paylaş

günnük nbr bebeem
bugün montla sıçtım ben.evde hazırlanıyodum sınava gitmek için.telefon çaldı.arayan arkadaşım sercandı.
sercan: nerdesin lan sınava başlıyoz dedi.
ben: O.o nası lan !!1 hemen geliyom ben

diyerek hemen okula ışınlandım ama sınavın sonuna yetiştim falan filan..ama yinede sınavı oldm.. o yüzden mutluyum günnük
hocama teşekkür ediyorum burdan..saygılar

günnük yarın son finalim var.bitsin, evin adresini unutana kadar gezcem olm..
bide ben kendi arabamı almak istiyorum artık..ama 3 kuruş maaş alıyorm onunlada araba almak zor..yinede yapıcam bi şekil.hadi bakalm.

şmdilik bukadar yarın finalim bitince gelip güzel şeyler yazarım sana
bye..
Sosyal ağlarda paylaş

Offf günlük bir gün için çok fazla değil mi bütün bunlar?"Hocamız" dediğimin tek insanın gitmek üzere olması ve bizim engellemek için sadece 2 günümüzün olması,nurdan'ı kaybedişimiz,geometriden geçmem(hayret!iyi bir şey:S),nükseden hastalığım offf günlük.Bir süreliğine mol aistiyorum hayattan mümkünse...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...