Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük ben nokia n76 istiyorum. 700tl taksitle alsam ödeyebilirmiyim lan? bide ödeyemezsem evdekiler beni ... neyse. du bakalım günlük hele bi ay daha geçsin bakıcam bakalım ben para biriktirebiliyormuyum? eğer aldığım paraları harcamadn durabilirsem şubatta gider alırım telefonu oh mis8-)
Sosyal ağlarda paylaş

uykum var STOP
uyumak istemiyorum STOP
yarına erken kalkmam şart STOP
kalmak istemiyorum STOP
karnım ağrıyor kaç gündür STOP
hastayım sanırım STOP
ama doktora gitmek istemiyorum STOP
zaten doktorlardan hiç hoşlanmamışımdır STOP
bi de red kit vardı, nereye kayboldu acaba? STOP

ehah, starwars yazıları gibi oldu.. ortadan ortadan
Sosyal ağlarda paylaş

ben gene uyumadım gülüsü.gülüsü ne be! ben bu paticiğin bekçisi miyim nen uyumuorm,basında bekliorm.sınavlar var gene gene calısmıorm kotu gececek,o calısmadan zuper notlar alınan 1. vizelerdi,simdi final baba olacak.zatı muhteremden de alımımı aldım,beyin olarak biitirdim mevzuyu aslında ama bunye alısamadı hala adamı gorur gormez basıo adrenalini,östrojeni.aptal bu bunye aptal
ohh ezanı da duydum,bu sabah ezanı bi baska anam,huzur dolu,simdi evde olsaydım ezanı duyup camı acsaydım sonra kalksaydım guneş doguyo olsaydı,sonra cantayı doldurup bisikletle sahile gitseydim yaz olsaydı denize girseydim.off evi de özledim.neyse haddin buralardayım ben.soran olursa gunlukcum, gunde 5 filmle rekora kosuyor dersin.adios!
Sosyal ağlarda paylaş

günlük ilginç gelişmeler var. çözemedim ben bu çocuğu ya hoşlanıyormu yoksa sadece arkadaşçamı yaklaşıyor anlayamadım gitti:S neyse bakalım doğum gününde belli olucak herşey. benle ilgileniyor, msjlar fln ama eskiye göre bi mesafe koydu sanki bana. offf ya bi çözüme kavuşsun artık olucaksa olsun olmicaksa da arkdaşça devam edelim. böyle olunca nasıl davranıcağımı şaşırıyorum.bi yandan olsun istiyorum benle ilgilenmesi çok hoşuma gidiyo bi yandan istemiyorum kafam rahat,istediğim gibi yaşıyorum,yok zaman ayır,yok ilgilen falan filan bi ilişkiyede hiç hazır hissetmiyorum kendimi.
kafam çok karışık günlük, onunda kafası karışık galiba.neyse işte zaman bakalım ne göstericek bize?
Sosyal ağlarda paylaş

günlük eve dönerken otobüse bindim, nası bi baş dönmesi - mide bulantısı, yamuldum yemin ediyorum
zar zor dayandım eve, sarhoş gibi geldim, yarım ekmek yedim kuru kuru bastırsın mideyi diye, kendime geldim lan. ofof. gözlüğü evde unuttum ondan mı oldu acaba, ya da sabah pek bişey yemedim ondan mı. neyse geçti şimdi rahat.
Sosyal ağlarda paylaş

itiraf ediyorum eski kız arkadasımı unutamıyorum! unutamıyorum unutamıyorum gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

Cunku her gun gormekteyim kendisini, neden utangac davranıyo, bikac aydir yuz yuze konusmadik diye mi bilmiyorum ama msnden aslnda cok guzel konusuyoruz son zmnlarda, tabiki mesafe var ama insan eski muhabbetleri özlüyomus be.

Gercek ask oydu sanirim. Hic bi zaman unutamiycam gorunuse bakilirsa. Ne demisler,

Zaman unutmayi degil alısmayı ogretir

Zıt özelliklerimiz olmasina ragmen cekingen olmasina ragmen super anilarimiz vardi. Bana verdigi bi ozur dileme hediyesi var mavi kartoncuk, icine mesaj yazmisti. Onu saklamak da insana en cok koyan sey biliyomusun... Cunku bu gercek bi hediye aslinda. O gun bana bi ders vermisti, maddi hediye degil emek veirlen hediye degerlidir diye. (Ustunde kesilmis kalp sekli bandajla birlestirilmis vs.)

Onun gibi birine bidaha asla rastlayamiycam ya buna uzuluyorum, sportif zeki ama cabuk sinirlenen. Hatta otoriteyi ele gecirdiginde şirin bi şımarıklıga kavusan...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...