Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

hala hastaım günlük başım çok ağrıyor dün gece hastaneye gittim bissürü ilaç verdiler ağzımın tadını bozdular :( bu aralar arkadaşlarımda bi garipleştiler. biri ben arjantine kaççam diyor. biri sosyalleşcem diye saçma sapan şeyler yapıyor. ve kendisini çok iyi tanıyorum önce sosyalleşcem der grup kurar üniversitede bi klube girer sonra benim kafamı sever abi adamlar şöle abi adam böle beni baydı ayrılmam lazım der kastırır nası ayrılcam ayıp der cart curt senelerdir bu böle gider.Ben niye kimseye dert yanmıyorum yanıyorumda benim derdim standart hep aynı dert hukuk okuyorum niye ingilizce öğreniyorum. Öğrendiğimde yok gerçide yani başkada derdimi paylaşmamki ben günlük en azından adamın kafasını sevmem kendi kişisel güçsüzlüklerimle.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük naber k3nk?

olm kendimi böyle süspanse halde hissediyorum sürekli. bayramda yılbaşında falan habire eve gidip geldim ya, bi de 19unda gidecem ya tekrar, sanki asıl yerim orasıymış da şu anda tatil yapmaya ankaraya gelmişim gibi hissediyorum. ders felan da yok. ondan galba.

neyse lan işte ders yok, finaller var. finaller de iyi gidio valla eheh.

extra burslar falan gelcek galba, asistanlığa ikinci dönem de devam edicem, yazın istanbulda finansbankta olcam sanırsam,
sonuç olarak kariyer ve eğitim hayatı çok ii gidiyo.

ama aşk ): aşk hayatım yok lan galba benim.
bildiin yok işte. zaten hatun milletinden tırsıyodum, güvenemiodum, artık tümden pes ettim. bakalım. şimdilik askıda yani bu işler.

sağlık da güzel sayılır. bugün 2 kez sümüğümü çektim okadar.

ooh burç yorumu gibi oldu lan, para, iş , sağlık, aşk eheh.
bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

günnük dostum
bu sefer uzun yazcam sana.
sadece bugünü anlatmicam çünki bugün bi cacık olmadı

günnük iş hayatım iyi gidio çok şükür...umarım bi aksilik olmaz olm ya..harbi güzel gidio walla..
aşk hayatı borumbok.aşk hayatım yok şu an iptal olmş durumda.bana acilen güzel vakit geçirceğim bi hatun bul.ok?
okul hayatına gelince finaller başliycak finallere yarından itibaren hayvan gibi çalışcam günnük..bu finallerden yüksek not almam lazım çünkü.yamulmuyosam en düşük notum 54..finallerde bukadar düşük not alma lüksüm yok günnük nyse

olm uzun yazcam dedim yine kısacık bişey oldu lan..şöyle güzel bi kız çıksada karşıma onu uzun uzun anlatsam olm sana ya ! günnük 1 senedir kafama göre birini bulamıyorum lan aslında bakarsan öyle deli gibi aramıyorumda.. gözümün önündekilere takılıyorm sadece..aramammı lazım acep bilmiyorumki..nyse günnük
şimdilik yaladım
yarın akşam yine yazarm die umuyorum
sçs by
Sosyal ağlarda paylaş

yemek yiyorum
evet yapıyorum bunu
ve evet haftaiçi sabahlıyorum
çok ayıp
yarın da sınav var
çalışmadım
çalışıcam 5te başlıcam
söz
hayat iyi işte sınavlar yaklaşıyor
kalıcak mıyım kalmıcak mıyım stresi sardı
alışverişe gitsek hep alışveriş yapsak
yaşasın tüketim çılgınlığı
Sosyal ağlarda paylaş

günlük ofis buz gibi 9dan beri 3bardak çay içtim:S çayı sevmeyen ben ısınmak için çaykolik oldum:S midem bulanıyo artık çaydan ya akşama kadar bi 10,15bardak olur artık:)o
daha haftalığımıda alamadım,ondan önceki haftadan da 3günüm var alacağım it herif vermiyoki zamanında:X
Sosyal ağlarda paylaş

günaydın günlük karnım çok aç yicek bişey düşünüorm ama aklıma gelmiyor. Bu arada bugun babam nihayet kredi kart borcumu ödemiş... kendisi nafaka yerine öle bir yola başvurduda... neyse bugun harvel nicholse gidip ralph lauren'den sweet bakmayı düşünüorm sçs günlük..
Sosyal ağlarda paylaş

ödevi bitirdim, yemin ederim havai fişekler patlatmak istiyorum. ahah süper ya.

finalleri de atlattım mı tamamdır.

yarın akşam da konser var, sesimi geri getirmem lazım sdf.

genel olarak süper iyiyim. tanrım çok iyiyim. lanet olsun.

dün prova bile iyi geçtikten sonra ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgilisinden ayrılan kıza, kanka geçindiği halde anında yazmaya başlayan güzel kardeşlerimize katlanamıyorum günlük.hadi bu delikanlılıktan nasibini alamamış çüksüzün yazışı bir kenara onun bu çıkışına bizim kızlarımızın zayıflıkla, kendine güvensizlikle tav oluşuna, ne istediğini bilemeyişine çok kızıyorum be günlük.itinayla bu tip elemanları dövmekten kendimi alamıyorum.ha bu arada kavga ederken elemanın küpesinden tutup maymun gibi kendi çevresinde 360 derece döndürmek nasıl bir hazdır aaah ahh...
Sosyal ağlarda paylaş

günlük d00yd.
iyiyim.
rahatım.
yalnız ama sorunsuz ve olabildiğine huzurlu zamanlar geçiriyorum.
öteki oda içimi daraltıyormuş valla. taşındığım iyi oldu, burda televizyon, müzik seti ve dolapta mevcut hem.
bir odada yaşıyorum hayatımı ve dediğim gibi gayette rahatım.

hadi görüşürüz.
babay.
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk ders calısayım diodum ya .daha olmadı o yahu.oturdum buena vista social clubı yuzellinci kez izledim,ama ne farkketti bilio musun? ispanyolcamın ilerlemiş oldugunu anladım.anlıorm uleyn konusmaları fln gıhaley gıhaley.ben gidim baska ispanyolca film isteyim danielden,of otur ders calış diosun di mi evt onu da yapıcam tmm.ha bi de ilk kez bigun içinde ikinci kez yazışım sana.belki uc olur belki dort gun uzuuun, belki alır basımı giderim denizden yeni çıkmıs agların kokusunda dsadsads.P
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...