Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

di di di di di di titriyorum laağn.
salonda uyuya kalmisim =/
son hatirladigim armagan&bülent ersoy ciftinin asklarinin bosanmayla bitecegi yolundaki haberdi
aa negzel dedim
sonra gerisi yok
sirtim buz gibiydi uyandigimda
burnum üşümüş!!!
ühüh
öksürürken bogazlarim yirtilcak gibi
soylesene ne gecirir bunlari?
doktora gitmem, kilim o herife.

gidiyim de cay may yapayım kendime

cok üşümüşüm lan.
koltukta uyuya kalmak sux.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük, naber?
Ben ne öğrendim... Beklemek kadar rahatsızlık verici bir olay yokmuş, bekliyorsun yahu. Yapicak başka hiçbir şeyin yok, sadece bekliyorsun. Kendi işimi kendim yapsam, kendimi garantiye alsam böyle olmayacaktı, ama... Eh işte, totoşluk ettik, bıraktık kararları yine başkalarına. Desene şurda, şu saatte. Anlatıcak çok şeyim var ulan, içimde patlasın istemiyorum. böühüheh.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük çok şükür mutluyum, darısı Custodem'in başına.

Şımartılmak güzel duygu. Fakat lakin sakallarımı keserken ilk defa izin almış oldum :D

Adem ile Havva'nın manyak bi versiyonunu okudum extensive reading babında. çok güldüm.

kuzenim askere gidiyor yemek vermiş. 2 günlük doydum. üzerine bi de okulda bu soğukta havuz başında danseden delilerle uğraştım.
beni tanımak çok kolaymış günlük. yıllardır tanıyo gibi hissediyomuşmuş. üzülsem mi sevinsem mi :)o
cuma akşamı tango akşamı. eskişehir garbara beklerim
Sosyal ağlarda paylaş

lan günlük ne berbat bi gündü:(
saw4 e gittik 18+ pls dediler almadılar
mekdanılsa gidelim dedik gençtürksel sorun çıkardı(börgır kinge gittik gerçi sonradan)
eve dönelim dedik otobüsü kaçırdık sonra gelenlerde de insanlar üst üste falan..
bari maç yapalım halısahada dedik yarıda kestiler maçı olay çıktı falan..
pöf ki ne pöf
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bugün çok güzel bi gün lan,

statistics'te quiz olmadık,
accounting'de quiz olmadık,
hciv ödevi haftaya ertelendi,
italyancadan 33/35 aldım heberoy,
lineerde bi soru çözdüm, hoca "ben bu yolu senden öğreniyorum valla, saol" dedi. ehehe.

ayrıca acconting hocamız, ki kendisi canım cierim hamdi hocam olur, bizi genel curveden ayrı tutacakmış, curve'e 30 puan çaktım muckz.

akşam yurda geldim pes2008de herkesi yendim, ohş.

gittik bide üstüne cağ kebap çektik,

yetmedi bide nargileye gittik,

o da yetmedi go-kart'a gittik.
bacaklarım ağrıdı valla, şumayerin aldığı para helal arkadaş.

4 kişi bi lagunanın yağ çubuğunu bulamadık. pes.
yokmudur nedir. hey allam.

evin yanına teb şube açmış, mal gibi şarampole gidip gelmekten kurtulcam artık oh.

bugün de bitti, yarın cuma zaten, ctesi tatil, pazar tatil, ptesi tatil bu ne lan, foş.

eheh yatim bari lan. yorgunum galba.
böyle derim sonra da yatamam gerçi

hadi siego.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,
yazacak çok şey var aslında ama şimdilik boşver içimde beni sinir etmeye devam etsinler.

bitti inanamıyorum ama bitti!! Allah kimseye böyle bişi vermesin ya aman. Kimseye kıyamıyorum bu konuda okutmaya bile çekiniyorum çünkü o bile eziyet ya. Neyse okuyunca bir sürü hata bulacağım onlarla uğraşmak var bir de. 4 sayfa 1254 kelime. Ne demek? ömrümden 4 gün 1254 saat gitti demek üff. TLL ödevini tamamlamayan sabancılılara sabır diliyorum. tabii hikaye olanlara bir şey demiyorum onlarınki kolay :P

neyse loopa devam...

güle güleee!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...