Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Bugün öss formunu aldım böyle sistem olmaz olsun ne kadar iyiliştirmeye çalışsalarda yok yani hep aynı hep aynı zaten sınav sistemi bir kere saçma üzerine birde böyle sistem yapınca 10 kat daha saçma olmuş neyse 2 hafta sonrasınada randevumu aldım tam oldu üzerine ...

Gelelim öss muhabbeti haricine dershanemize; bütün hocalar bana takmış durumda,büyük bir yanlışlık olan kişi sürekli karşımda ve abuk subuk konuşmalar yapıyor,bu yanlışlığı bana yaptıran kişi hergün yanlışlığı tekrar yapmam konusunda bana birşeyler söylüyor acayip sıkıldım bu durumda sonunda kırıcı olucam gerçi bugun söylediklerimi ilettiyse yeterince kırıcı olmuştur ama olsun... bakalım gelecek günlerde ne olucak günlük yalnızlık hoş değil ama boşta değil :)
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük bugün bi şarkıyla ifade etmeye çalışacağım kendimi :
said:
When You Love Someone
by Bryan Adams

When you love someone you'll do anything
You'll do all the crazy things that you can't explain
You'll shoot the moon put out the sun
When you love someone
You'll deny the truth believe a lie
There'll be times that you'll believe
you can really fly
But your lonely nights have just begun
When you love someone
When you love someone you'll feel it deep inside
And nothin' else can ever change your mind
When you want someone - when you need someone
When you love someone
When you love someone - you'll sacrifice
You'd give it everything you got and
you won't think twice
You'd risk it all - no matter what may come
When you love someone
You'll shoot the moon - put out the sun
When you love someone

Haftasonu geldi yine :(
Sosyal ağlarda paylaş

berbat hayatıma renk getiricek birşeyler buldum galiba sonunda ama tabi bi terslik olmazsa malum ortam biraz karışık :s ordan gelicek olan herşeyden korkmaya başladım belkide sürekli çıkan tersliklerdendir ama sanmıyorum bu sefer gayet güzel olucak gibi bekleyip görücez ... ,neyse test çözmeye falanda başladım şaşırıyorum artık kendime şu andan itibaren hiçbirşey yada hiçbir kimse benim için önemli değil öss'den sonra kurucagım hayata bakıyorum artık bakalım o hayat nasıl olucak amaç bir yeri kazanıp istanbul'dan çekip gitmek.biliyorum günlük hergün abuk subuk şeyler yazıyorum ve kararsızlıgım kendini aşmış durumdaydı ama şu anda ciddi kararlar almak konusunda o kadar kararlı bir haldeyimki kendimi bende tanıyamadım bu durumda sende hoş görürsün beni ... neyse ben test çözücem(vay bea :)

[ Mesaj 10 Şubat 2006, Cuma - 19:57 tarihinde, khalad tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...