Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

akşama lan party var :)[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
"-Size benim kim olduğum sorulduğunda, ne cevap vereceksiniz?"
Onlar dediler:
"-Sen bizim varoluşumuzun temelindeki eskatalojik manifestasyon ve açıklanan öz benliğimiz bağlamının ontolojik temelisin."

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük naber? neyse iyisindir herhalde zaten senden iyisi yok herşeyi biliyorsun :) kız arkadaşım karne aldı ama ben daha kendisinden haber alamadım telefonunu unuttu herhalde bakalım durumlar ne olucak :)[signature][hline] _Kusuk_

Aut disce aut discede.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bu okulu icat edenin .........................................[signature][hline]Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi. Ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak, sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi!
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
günlük,
önce bi kızdan hoşlanıyodum, olmadı.
aynı gün hasta oldum, boğazım şişti.
ertesi gün ateşim çıktı.
bugün wow'daki realmların nerdeyse tamamı açılmışken bizimki açılmadı.
saat 19.30 gibi açılmışken tam, 19.40 dolaylarında tüm mahallede elektrik gitti. 22.20'de geldi. biraz wow oynadım, sonra internet koptu, geldi gene. bu da benim günlük intihar notum olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

tiyatro provası vardı ona gittim güzel geçti baya güldük, eğlendik gene, snra logosa gittim arklarla takıldım (hardter,dwinz,redogski) ordan dersaneye gittim, snra eve geldim çöktüm netin başına..

öle işte günlük, gzl bi gündü :)

[ Mesaj 02 Şubat 2006, Perşembe - 03:02 tarihinde, Apeiron tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

günlük, mutluyum jnms . ayrica hastayim. sümüklü sümüklü dolasiyorum etrafta..birazdan tekrar okula gidecegim. hersey yolunda su an , matematik tek sorun. e onu da düzeltiriz artik.
umarim simdi buldugum matematik ögretmeni de sapik cikmaz. salak raffel! matematikte dahi olacaktim oysa, sulanmasaydin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...