Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük bi eve iki aşk fazla demedim mi ben?
ayrıca avea hat 285 ytl geldi gizo ben napcaz bilmiyorum:)[signature][hline] sunthewitch, 07 Kasım 2005 15:58 tarihinde demiş ki:
resmin çok güzelmiş senden hoşlandım lilynessy benimle çıkar mısın? eğer sende benden hoşlandıysan resmim 61. sayfada istanbuldaysan bigün buluşalım isterim . Çok ciddiyim

Sana beni öldürebilme gücü bahşediyorum,çünkü beni öldürmeyeceğine güveniyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük beni değiştirirmisin bi zahmet ! eğer günlüksen nedenlerini bilirsin sen ![signature][hline]Neden bu yaşamın saçma kurallarına uymak zorundaymışım ben ? Bunlara uymama beni kimse zorlayamaz. Sonunda ne var ölüm ? Değil mi sadece ölüm ? Herkesin bir gün karşılaşacağı ünlü kişi ölüm ...
Sosyal ağlarda paylaş

Naber günlük.bende iyiyim sağol.Birazdan okula gidicem bi bakayım dedim npıyorsun ne ediyorsun diye . Bugün çok güzel bi gün olucak. Okuldan sonra sinemaya gidicez (Babam - Oğlum) . Seni de götürücektim ama bilgisayarın kasası fazla ağır.bşaşka zamana artık.öptüm.[signature][hline]BoDrUmLu, 27 Ekim 2005 10:13 tarihinde demiş ki:
bu forum dahaa onceden cook acılmıstı.
Sosyal ağlarda paylaş

@beybin hehehe : )))) lol

Sevgili günlük ben şuanda ders çalışıyorum.. yani bizimkiler öyle sanıyor. oysaki ben paticik paticik geziyorum.. saat 3'de okula gidecem allah nasip ederse.. sonra tekrar burdayim sevgili günlügüm..[signature][hline]Zergling
Lord of the StarCraft
Majesteleri ve eksalansları Zergling paticigin şahı !!! internetin kralı...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...