Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

gunluk..oleeey...oleeey..oleeeeeeeeey...[signature][hline][b]"ölene kadar" diye söz verilmi$tir
ama "ölüm yolunda" ba$ka tercihler belirmi$tir..

---------------------------------------------
[b]hep aglardm ben sen uyurken..
hep saklandin sen kendi dunyana..
affet nefret ettim senden....
Sosyal ağlarda paylaş

sana şarkı söyliyim mi??
yaa amaa...

aptal kız[signature][hline] sunthewitch, 07 Kasım 2005 15:58 tarihinde demiş ki:
resmin çok güzelmiş senden hoşlandım lilynessy benimle çıkar mısın? eğer sende benden hoşlandıysan resmim 61. sayfada istanbuldaysan bigün buluşalım isterim . Çok ciddiyim

Sana beni öldürebilme gücü bahşediyorum,çünkü beni öldürmeyeceğine güveniyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

bugün süper birşey oldu

......

...

..

atılın bavulunu topluyordum sonra dolabındaki asılı gömleklerini kokladım sonra onu iki gün göremicem diye deli gibi ağlamaya başladım bu yaptığım şeyden korkmam gerekiyodu ama ikimizde acayip mutlu olduk yani ne biliyim.. sapıtıyor muyuz?[signature][hline].i.grew.up.wishing.on.a.star.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük dershaneden ayrılcam bi türlü bırakmıolar ya ne yapsam kendimi mi kovdursam..:)
ewet aslında ii fikir ya..:)[signature][hline]-houston, üşüdüm olm ben güneşe yaklaşıcam biraz.
-apollo bu cok tehlikeli yapma. gemiye zarrar verebilirsin.
-hey .....na koyum ne değerli geminiz varmışş sicem yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük..
Ben bu gün ingilizce dersimden kaçtım. Hoca beni gördüğü yerde kesin öldürecek.. şu anda birint cafedeyim. ne yapacağımı bilmiyoum.. arkadaşımı çağırdım saat 11-30 gelecekmiş.. o gelsinde yapacak bir şeyler buluruz artık.[signature][hline]
'' Herkes bir prensesi severmiş ama ;
Prensesler hep prens ile evlenirmiş ''
Sosyal ağlarda paylaş

uzun bi aradan sora telde sevgilimle konustum şaşırdım çok sevindirik oldum[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

dün aşık olduğum kızın yeni çıktığı çocuğun ismini öğrendim "taha". ondan sonra da her boka burnumu sokmamayı öğrendim günlük. en son çıktığım kız da gözümün önünde sevgilisiyle öpüşüp duruyor, bundan daha kötüsü olamaz demeye korkuyorum ne zaman öyle desem daha kötüsü oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...