Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

gunluk yarin din sinavi var...kasmiyorum...kasmicam da...
salak dinci coook salak ve hic annasilmayan bi kitap yazmis..
bize onu okutturuoo..ders de dinnemiodum..ne bok yicem bilmiom..

ama olsun nasolsa 1 derscik...sallaaa dimy;)

ayrica bzm okul muduru yine manyadi..bordo ceket giycenz diyo..servsler bizi metroda birakamicakmis..(yani okuldan once kacamicaz ve okuldan sora dersaneme gidemicem)ole bise yapilcaksa veliden kaat istencekmis...annemin imzasini taklit etsem nerden cakicak...hadi aileyi aradi diyelm..gunde 50 kisi kacarsa herkesi aricakmi?meb buna izin vercekmi??meb de o kdr para varmi??peki ya adamda o kdr i$ g.tu var mi??

sonuc bizim bu yeni mudur salak mi???
(eveeeeeeeeeeeeet:D)[signature][hline][b]"ölene kadar" diye söz verilmi$tir
ama "ölüm yolunda" ba$ka tercihler belirmi$tir..

---------------------------------------------
[b]hep aglardm ben sen uyurken..
hep saklandin sen kendi dunyana..
affet nefret ettim senden....
Sosyal ağlarda paylaş

Kafam cok karısık gunluk ne dusunmem ne yapmam gerekiyo hic bilmiyorum sadece herseyin ii olucagını umuyorum o kadar bu sadece basit bi his aptalca bi his buyuk bi ihtiamlle sadece cekicegim acıyı gecistirmeye yariyo sadece beni uyusturuyo ama bilmiyorum nese kendimi kandırmaya dewam belkide bos hayallerle ...[signature][hline]Salla Bakarızzzzz :D
Sosyal ağlarda paylaş

21 senenin üstündeki hayatımın şu ana kadarki en hazmedilmez konuşmasını yaşadım, bi süredir böle boş boş ekrana bakıyodum odaya geldiğimden beri, üstünden 2-3 saat zaman geçmiş, hala sanki 5 dk önce olmuş gibi geliyo, üstünde ne kadar düşünsem de farketmiyo.. çözemiyorum.

eh, bunu da yaşadık... hala yaşamış sayılmam sanki, olayı bile daha farkedemedim..[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

herşey öyle berbatki,bir bilgisayar yüzünden ablamla kavga ettik,ağladım,sinirim bozuk,burnum akıyo,bugün psikoloğada gittim,herşey normalken,bir dakika önce sevgiyle birbirine bakan iki insanın birbirinden nefret etmesi mümkünmüş..onu anladım.[signature][hline]Headbangers Rules!
Sosyal ağlarda paylaş

bugun fena deildi tribal enfeksiyon olaylarına girdik hafif :) hastayım zaten nese şimdi yatıyorum hoşçakal.[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

"işte bu an benim sıçtığım andır Göksel abi.." bugün sınavım var.. 4 sene oldu, 4 kere aldım ama bu dersi bi türlü geçemiyorum. Bu sene seçerken sorduk soruşturduk. xxx açıyor diye kulağımıza geldi.. Aldım ben de hemen. Ama -şans işte- hoce değişmiş.. Prof. geliyomuş.. işte şimdi sıçtık abi. feci sıçtık :(
Yıkıldım ulan! Okuldan mezun olucam ama şu aptal dersi veremedim! şanssızlık ve ben ayrılamıyoruz pek..[signature][hline]MONO(b)LOG
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bu gün çok işim var dünde öyleydi paticik'e fazla giremiyorum acep ben yokken kim bilir neler neler konuşulmuştur yarın nasıl olur bilemem bu gün eski sevgilime bi mp3 cd yaptım ve arkadaş aracılığı ile ona yolladım bakalım beğenecekmi acep bana geri dönermi amannnnn bea dönmezsede boşver[signature][hline]Love Me or Hate Me; But Don't Play With Me

Msn.Space
Yönlendir
Sosyal ağlarda paylaş

ya günlük öss bitmez mi hiç ya günlük beni kimse anlamıyor bazen yalnız oluyorum günlük .kendimi kandırıyorum galıba günlük haytımda herşey sanal sen bile ,pati bile...[signature][hline]Biyoloji dersinden...
- Hocam, peniste kemik var mıdır?
+ Yok kızım sana öyle gelmiş.

DN 41
Sosyal ağlarda paylaş

öylesine birgün dahaa[signature][hline]yeni geldin ve hiçbişi bilmiyosan buraya alalım sizi
bana bişimi dicen koçum
[u]beni buralarda bulabilirsiniz

1-2-3-4
-5
ama en çok burda bulabilirsiniz
herkezin bi efsane topiği vardır
ben, 10 Kasım 2005 16:38 tarihinde demişimki ki:
kadınlar çiçektir en kaktüsünden

ve son söz
yakın olmak için uzak dur (ne alaka deme)
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili gunluk bugun ders vardi yarın da sınav var, ama ben wow oynamak istiyorum fakat uykum da var, sen ne onerirsin?[signature][hline]- when life gets you down, know what you got to do?
- l don't want to know.
- Just keep swimming.What do we do?We swim, swim
- Dory, no singing.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...