Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Kardeşim halısaha maçına gitti... Uzun bir aradan sonra (4ay falan herhalde) yeniden yanlızım, evde çıt ses yok. Bu harika bi şey! 5sene yalnızlıktan sonra, "tek" olmayı çok özlüyormuşsun.
Kardeşimin yanımda olması muhteşem, her sorunuma ortak olan biri var. Ama "tek" olmak galiba ayrı bi şi... Bencilce, sakin, dingin, huzur dolu ve tek.[signature][hline]MONO(b)LOG
Sosyal ağlarda paylaş

Gunluk Maroon 5 ne guzel bir grup adidir ya. ayrica cok da gusel album yapmislaaar..[signature][hline]http://www.google.com/talk/ ( gmail userlari için )
Msn messengerin tek rakibi deneyin..
Emaleth, 01 Haziran 2002 02:08 tarihinde demiş ki:
"Verdiğin kadar büyüyor, büyüdüğün kadar alıyor, aldığın kadar da küçülüyorsun işte. İt ürüyor, kervan yürüyor, başka da bi bok olmuyor"
Sosyal ağlarda paylaş

bugün 10 kasım.
bugün atamın ölüm yıldönümü
bugün bizim 3. ayımız
bugün bakü-ceyhan boru hattına benzeyen bir matematik sınavı çok feci girdi.
bugün o acıya rağmen bi tokat da H.O.T.den yedik, ondan da sınav olduk anasını satiym.
yarın da sınav var ak.
sıkıldım, çok sıkıldım.[signature][hline]ALL I EVER WANTED WAS YOU TO MYSELF.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk defa buraya yazı yazıyorum ama dayanamadım ne bilim sabah uyandım ve kendisini görmediğim bi kızla 3 gündür muhabbet ediyordum bugün sabah 5 te uyanacaktı uyandım ve ona günaydın diye bi mesaj çektim cağrı mesaj derken son çektiği mesajda bana sana fotağrafımı yolluyacam dedi kafam karıştı napacagım bilemiyorum her neyse[signature][hline]X=?
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bugün baya bi mutlu kalktım,akşam gaplumbaa'lara gidiorum şeftali ve fıstık yeşili de gelio. içip daıtcaz biraz. gecikmiş doumgünü partim olcak bi nevi:) uzuuun zamandan beri vodka içmemiştim kavuşuorum bu gece:) ya günlük herşey ii güzel de nedense birden mutluluğum uçtu ,sabahki kdr mutlu diilim. zaten mutsuz şekilde uyumuştum. neyse alıştım gerçi artık, günlük geçer dimi bi süre sonra? dimi?[signature][hline]~wish you were here~
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sufenta, 10 Kasım 2005 20:34 tarihinde demiş ki:bugün bizim 3. ayımız

hehe :) bugünde bizimmmm..
güzel bi gündü günlük...
yarın daha güzel bi gün olucak.
ramazanda bitti bi içelim ama dimi.. :0))[signature][hline]
M"etket"oonZ

İstanbul'dan çıkar teli..
Ardıç ağacından kolu..
BE allah'ın Sersem kulu...
Şeytan bunun neresinde?