Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük niye başvursun, erkek arkadaşın için söylemiştim ben. Hani o yapacak ya piercingi, uyuşturmak için yöntem önermiştim.

Ha hem nostalji yapıp eski günleri yadedersiniz, hem de tarih tekerrür eder. Ne güzelmiş o zamanlar, beğendiğin kızın kafasına vur odunu sopayı saçından sürükle mağarana :)[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük sorunu anlamadı.

Şimdi sen piercing taktırdın da o yüzden mi erkek arkadaşınla aran bozuk?
Yoksa piercing aldın da daha taktırmadın, taktırmak istediğin için erkek arkadaşınla mı aran bozuk?

Yani bi halt ettin mi yoksa etmeyi mi planlamaktasın :p[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

taktırdım 4 gün önce bi kadın yaptı piyırsingi . bugünde piyırsingçi bi amcamıza(meslek edinmiş artık bunu amcamız ki tanırım kndisini) başka bi piyırsing alıp taktırdım . yani piyırsinkçi amcayı kıskanmakta beyimiz.[signature][hline]BoDrUmLu, 27 Ekim 2005 10:13 tarihinde demiş ki:
bu forum dahaa onceden cook acılmıstı.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayatımda "oha lan bugünüm mükemmel geçti çok mutluyum" dediğim her akşam birşey oldu ve günümün bir anda içine edildi..

Bugünde "oha lan bugünüm inanılmaz boktan,mutsuz,sinirli,acı içinde" geçti diyorum..
Bakarsın bugün güzel biter dicem ama..
nerdeeeee günlük...
Ps: bunu yazarken beni mutlu eden olaylar gerçekleşti.:)
afferin len günlük.[signature][hline]
M"etket"oonZ

İstanbul'dan çıkar teli..
Ardıç ağacından kolu..
BE allah'ın Sersem kulu...
Şeytan bunun neresinde?
Sosyal ağlarda paylaş

günlük dün benim kuzenin yakın arkadaşı(!) kuzene çok ağır bişe dedi acayip bozulduk.
şimdide gelmiş dürüstlüğümün kurbanı oldum demiş..
cık cık cık![signature][hline] sunthewitch, 07 Kasım 2005 15:58 tarihinde demiş ki:
resmin çok güzelmiş senden hoşlandım lilynessy benimle çıkar mısın? eğer sende benden hoşlandıysan resmim 61. sayfada istanbuldaysan bigün buluşalım isterim . Çok ciddiyim

Sana beni öldürebilme gücü bahşediyorum,çünkü beni öldürmeyeceğine güveniyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...