Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tank bana en yakın çıkışı bul..

aBSoLuT-BuLL

Öne çıkan mesajlar

geyik, -ği is. 1. zool Geyikgillerden, erkeklerinin başında uzun ve çatallı boynuzları olan memeli hayvan (Cervus elaphus) 2. argo Karısının veya bir kadın yakınını ihanetine uğramış erkek.

TDK'ye buradan teşekkürlerimizi ilettikten sonra "geyik" kelimesini fiil olarak kullanalım

geyik yapmak fi. argo Boş konuşmak

bu tanımıda bildiğimize göre KAL lügatına baktığımız zaman henüz TDK'nın sözlüğüne geçmemiş olan "geymek" fiilini tanıtalım

geymek fi. KAL İleri derecede geyik muhabbeti yapmak, geyik muhabbetiyle beyin yıkamak
örn. Şu anda bu konuyu geyiyorum

anlaşıldı or anlaşılmadı?[hline]Did you feel the wind
As it blew all around you
Did you feel the love
That was in the air

We're lost in space
And the time is our own
Sosyal ağlarda paylaş

uzun uzun sözlük anlamı felan söylemişsin de sorumun cevabını alamadım ben.

GAY (gey)lerin çoğulu geyik midir?
Geyiks dediğimizde ordu halinde gay'i mi kastediyoruz?

Ormandaki geyiklerle şehirdeki geyikler arasında ne fark vardır? Hatta bunlardan gaylere ne (sana ne bana ne ona ne?) ? Adamlar yatıp kalkıp boynuz mı büyütüyorlar?[hline]Sam, 09 Nisan 2002 02:40 tarihinde demiş ki:
"SATILIK MINIGUN ARANIYOR. AZ KULLANILMIŞI OLMALIDIR. YANINDA BİR OTOPARKI HURDA EDECEK KADAR MERMİSİ BULUNMASI TERCİH SEBEBİDİR."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 29 August 2003 14:20 tarihinde demiş ki:
Benimde kanım kaynadı nedense AbsolutBulla :P[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting

gelecekten mi geldi acaba senin yumurcak? :)[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 29 August 2003 14:20 tarihinde demiş ki:
uzun uzun sözlük anlamı felan söylemişsin de sorumun cevabını alamadım ben.

GAY (gey)lerin çoğulu geyik midir?
Geyiks dediğimizde ordu halinde gay'i mi kastediyoruz?

Ormandaki geyiklerle şehirdeki geyikler arasında ne fark vardır? Hatta bunlardan gaylere ne (sana ne bana ne ona ne?) ? Adamlar yatıp kalkıp boynuz mı büyütüyorlar?[hline]Sam, 09 Nisan 2002 02:40 tarihinde demiş ki:
"SATILIK MINIGUN ARANIYOR. AZ KULLANILMIŞI OLMALIDIR. YANINDA BİR OTOPARKI HURDA EDECEK KADAR MERMİSİ BULUNMASI TERCİH SEBEBİDİR."

malesef ki hayır çoğulu değil
ama istersen elimizde hak-hukukve gak-guguk gibi çoğullamalar var[hline]Did you feel the wind
As it blew all around you
Did you feel the love
That was in the air

We're lost in space
And the time is our own
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...