Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AREA MASTERS ARE SON OF A BITCH

Ghost1989

Öne çıkan mesajlar

Olabilir tabii de, aslında sanırım arkadaşın derdi açtığı serverın duyurusunu 5897 yerde topic açarak yapmaya çalışmış olması dolayısıyla area masterlarca topiclerinin kitlenmesi. Birde millet dalga geçince iyice alınmış olsa gerek.

Jadelith: yok tabii ki öyle birşey, geyik yapıyorum, herkes geyik yaptığı için kitlenmiyor topic, tek ciddi olan ghost topicte lol[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
aaa harbi ya bende AREA MASTER im
bizim hakkımızı korumuyo bu yonetim
tez greve gidile
hatta baktık olucak gibi deil AREA MASTER oldugumuz yerdeki bütün topicleri başka bölümlere movelaya
ortalıgı karıştıra!

:)

(bunun gibi topicler için bi bölüm açsak garbage-klişeler , diye falan , şu nukbaşlıklı vardı bitanede bi kız la herif taksime gidiyodu falan öle bi topic vardı eheh)[hline]Grandmaster Hamburger
Sufi, 20 November 2003 14:50 tarihinde demiş ki:
1990, daha kimselerin nicki falan yokken
Sosyal ağlarda paylaş

Ohahaha..
lan hala gülüyorum gülüyürüm...
bu topici de alandan alana taşısak yaw. hem bütün AREAları dolaşmış olur. ahahahaha...[hline]unity100, 05 December 2003 19:06 tarihinde demiş ki:
dagilin lan ! avrupa birligi, humanistler, greenpeace, spiritualistler, hayvan haklari koruma dernekleri ve hititler adina bu foruma el koyuyorum. hepinizi kogusturacagim
Sosyal ağlarda paylaş

thread'i her gordugumde sarki soylesim geliyor...

*!Master master where's the dreams that I've been after?...*[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

*! Eline kızılcık sopasını alır*
Lan emaye qablanızı kim hekledi lan. Hekk mi kek mi neyse istte gormiyim!!!

Bu arada en olası senaryo
adamın biri net cafeen acık unutmus accyi biride girince ehehe ehehe diye dusunmus[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği OnursalBaşkanı ve Kurucusu
BonePART FriarHealSuxx of Hun - Kay Server - Level 50 Drunken Friaa
BonePART From Bestine - Tattoine - Kettemoor- Novice BE, Novice CH
Emaleth, 02 December 2003 20:42 tarihinde demiş ki:
bone'unkinin benzeri, şaka yollu asılmalara bi diyeceğim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

pek olası gelmiyo o bana.
area masters filan ne alaka...

:)
loser bi arkadaşa benziyo. inkilizce yazmasından da.. gerçi heryerinden akıyo zaten loserlık. :) yasık.[hline]unity100, 05 December 2003 19:06 tarihinde demiş ki:
dagilin lan ! avrupa birligi, humanistler, greenpeace, spiritualistler, hayvan haklari koruma dernekleri ve hititler adina bu foruma el koyuyorum. hepinizi kogusturacagim
Sosyal ağlarda paylaş

Ah cocccum ahh.

Seni kandırmışlar. Buraya alan yetkilisi olmak için o senin ana diye bildigin anadan doğmuş olmak gerekmiyor. Böyle bir şart yok ki zaten biz de o anadan doğmadık. Ne biz hepimiz kardeşiz ne de seninle kardeşiz.

Alan yetkilisi olmak için soyunu sopunu belli etmene gerek yok Burada Anne torpiliyle Alan yetkilisi olunmaz.
Hayata, insanlara ve paticiğe bir yararın dokunduğunda sen de Alan yetkilisi olacaksın bir gün korkma.

Sen de hayatın bir rengisin, seni de seviyoruz.

Paticikte herkese kapımız açık. Hani Mevlana demiş ya

Ne olursan ol yine de gel

[Bu mesaj ghaldszar tarafından 12 December 2003 15:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nefr, 11 December 2003 11:11 tarihinde demiş ki:
said:
Dorsia, 11 December 2003 09:46 tarihinde demiş ki:
ya sunu biri kilitleyecek mi?
ya da hayirsa neden?

Topicteki ilk mesajı okumadın galiba? Hacklendik, elimiz kolumuz bağlı ne silebiliyor ne kitleyebiliyoruz. lol
ya ben bunu her okuduğumda gülüyorum. nolcak halim? lol be, aaaaaa LOL!

bi de nerde bu arkadaş, neden geri dönmüyo?
gelsin alsın heklerini gitsin canım, gürültü yapıyolar burda eyik vuyik, hoplayıp zıplıyolar, area masterları soruyolar dürtükleyip dürtükleyip, çalışamıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

tıhhahahahaha
oooy oy. patladım yine internet kafede yau... (patladım derken yani gülmekten... yani... :-p)[hline]unity100, 05 December 2003 19:06 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

sanmam ama iyi furyaydı...

dark dr tam da güzel anlatmış durumu aynı şeyleri hissediyorum..[hline]unity100, 05 December 2003 19:06 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...