Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AREA MASTERS ARE SON OF A BITCH

Ghost1989

Öne çıkan mesajlar

Ağız tadıyla bir küfür edeyim diye gelmiş adamın hevesini kursağında bırakmışsınız. Çok ayıp etmişsiniz. Valla ne deseniz doğru adam azmış gusül abdesti bile fayda etmez buna. Ayrıca böyle amelelere küfürle cevap vermek yerine ibret-i aleme rezil etmek her zaman daha iyidir, içine oturur insanın yahu![signature][hline]"Dont be afraid, it just a thundersto-"
Sosyal ağlarda paylaş

abi sakın topici kitlemeyin silmeyin dursun böle arada bakar koparız hatta hatta saklayalım bu topici eleman büyüyünce gösteririz bak sen küçükken ne kadar salaktın felam deriz :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Sosyal ağlarda paylaş

layta, ay go tu e restoğant.. end ay sed, ay nid a fok.. veytrıs sed, evribadi vanna fok.. ay sed, ay wanna fok on dı teybıl..

sanowabiç[signature][hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..

-EE
Unix/Linux Sys. Adm., Security Prov., Programmer, IT Depart. PM

Google Search : "Türkiyenin en iyi hosting firması"
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
wuuuuuuuuuuuuuwwwwww

AREA MASTERSSSS...

bu adamın acilen forumlara geri gelmesini öneriyorum.
Öğreniceğim çok şey var ondan...[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

ben hâlâ şokoleti yemeye gitme taraftarıyım[signature][hline]Tekrar ediyorum, sevişgen geometrik bir şekildir ve çok da güzeldir.

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

ghaldszar, 29 Nisan 2004 15:41 tarihinde demiş ki:
Valla şahsen ben 1 milyon dolar karşılığında BonePARTla bile evlenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...