Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

'İLLUMİTANİ' nedir?? (kanlı örgüt)

asterix

Öne çıkan mesajlar

bu tarikat kanlı bi tarikattır...adamlar salakmıki çıksınlar ortaya !
siz dünyayı yöneten bi tarikat başkanı olsanız ortaya çıkarmısınız ?
milletler isyan eder bu duruma !
bikere bu illuminati olayını kimsenin kafasından atması mümkün değil !

bence !
Sosyal ağlarda paylaş

biz ne diyoruz? Adamlar gizliyse ortaya çıkmıyorsa nerden nasıl biliyorsun olduklarını. Sen o kadar güçlü ol, sokaktaki adam bile bilsin ne olduğunu. Mantıklı mı?[signature][hline]Eforran of the Eclipse Galaxy
Emekli yakın dövüş üstadı:D...

[Bu mesaj Redeagle tarafından 05 Ocak 2006 22:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

illuminati bilimdir. cehalete (kiliseye) karşı açılan bi savaştır. Gerektiğinde kana kanla cevap vermiştir ama asla zalim değildir. sonuçta amacına ulaşamasa da misyonunun önemli kısmını tamamlayıp yok olmuştur.

Bilmediğiniz veya birkaç kaynaktan bilgisini edindiğiniz konularda kesin düşünmeyin ve açık fikirli olun. Kurtlar vadisi iyidir başarılıdır ama bu konuda millete aşıladığı şey cahillikten başka şey değil.[signature][hline]Ver elini sonsuza. Al beni dünyadan..
Sosyal ağlarda paylaş

Yeter yahu, var yok tartışmalarını bitirelim o zaman.

Ben kuruyorum bi illuminati. Var mı katılacak? Amaçlarımız arasında dünyayı ele geçirip herkesi zombi yapmak, şeytanca kahkaha atmak, pizzalı film geceleri ve uyku partileri düzenlemek bi de yoldan geçen arabalara yumurta fırlatmak var.

Katılmak isteyen kaleye mum diksin.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar benim bu konuda bildiğim 2-3 şeyden biri yukarıda bir arkadaşında da dediği gibi mevcut düzene karşı gelen bir nevi asi birliğidir.Ama haklı mücadeledir yani kötü amaç ile iş çevirmezler.

Ve Orta Çağ'da kara cüppelilerden korkulmasının sebebi de bunlar diye biliyorum çünkü hep kara cüppe ile gezerlermiş.

Ve silahşörlermiş.Yani askerler bile karşılaşmaktan korkarmış çünkü büyük şavaşçılarmış.

Illumitani 'ler hakkında bir çok şey söyleniyor ama bu yazdıklarıma inanıyorum ben.İyi niyet ile gizliden bile yönetiliyorsa Dünya sonuna helal olsun.

Ama sanmam artık onlardan kalsın.[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler... Bazı şeylerin gerçek olduğunu kabul etmeniz ya da etmemeniz hiçbirşeyi değiştirmez... sadece illuminati ile ilgili değil bu... evet bildiklerime göre illuminati var (geçmişte olan bir suikasti asıl azmettiren kişiyi bilmemle aynı nedenden) ... benden kaynak vesaire isteyeceksiniz... ve fakat size (anlatamayacağım değil) anlatmayacağım bazı kaynaklarım var... istediğiniz kadar saçma bulun bunu umrumda bile değil... bazı şeyleri kısıtlı bilgilerinizle ya da herhangi bir yerden okuduğunuz makale, yazı, kitap veya izlediğiniz X film ya da dizilerle kıyaslamayın... gerçekler bildiğinizden çok ama çok farklı...

Bu topicteki ilk ve tek yazım budur... daha fazlasını sormayın...[signature][hline]Walk softly and carry a big gun.-
Sosyal ağlarda paylaş

ya küçüklüğümden beri hep duymuştum Illuminati'yi ama burada anlatılanlar şeklinde değil ,

gizli bir savaşçı örgütü olarak.Yukarıda yazdığım gibi.Bir resim görmüştüm orta çağ'dan kalma 2-3 sene oluyor sanırım.

Kara bir silüet elinde çok şekil bir kılıç

Illuminati resmiymiş ve orta çağ'dan kalmış göya...[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...