Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

'İLLUMİTANİ' nedir?? (kanlı örgüt)

asterix

Öne çıkan mesajlar

said:
Ancalagan, 05 Ocak 2006 01:20 tarihinde demiş ki:
Ciddi olarakta acikladim zaten Bu örgüt dünyanın en zenginlerinin ve en önemlisi Soylularinin üye oldugu gizli bir tarikattir .(inşallah gircem soydan kaybediorm ama...paradanda kaybediorm..) :( tabi ufolari gizledikleri gibi bunu da gizliolar . niyemi gizliolar cunku yüzlerini görmemizi istemezler ..

Şu bahsettiğin geyikleri buradaki herkes pek çok yerden duydu, masal niyetine dinledi, onlara yeni ve daha kesin bir kanıt sunmadan "şöyledir böyledir" diye kesin ifadeler kullanmak ne kadar doğru sence? Şöyledir böyledir diye kesin kesin anlatmışsın da, senin o okuduğun şeyleri zaten buradaki herkes de okudu, hiçbiri de ciddi ve resmi kaynaklar değil. Var mı aksiyon romanları ve komplo teorilerinden daha öte ve gerçekçi bir kaynağın? Yoksa yarın ben de "jedilar kesin vardır, gücü kullanır iyilik falan korurlardır. Ayriyetten süper überlerdir" diye açıklama yapıp kaynak soranalra bakın kaynağım star wars dicem. [signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...

[Bu mesaj Rewendor tarafından 05 Ocak 2006 01:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Antimodes52, 05 Ocak 2006 01:31 tarihinde demiş ki:
elaidizm'in demek istediği, eğer bu adamlar bahsettiğin gibi soylu ve zenginlerse ve dünyayı yönetiyorlarsa, Dan Brown yada EIDOS producer'ları bu adamları nasıl öğrenmiş? Vahiy mi indirmiş Allah "yazıktır şunlara doğrusunu göstereyim" diye?

Bakın bu adamlar bilerek bunu yapiyo dan brown bunlardan bahsettikce oyunlarda bu adamalr gectikce biz artik bunlari bi sekilde hayali süperkaahramanlar giib kabullenirz yada yeni verilmis sekliyle kabulleniyorzz şimdi bi düsün sen dünyanın en büyük örgütüsün ve en büyük iş adamı peşinde bi sürü merakli yetklitipler var sen onlara dönüp bakın izleyin bugun büyükgöze tapip 10000 kişi öldürcemdeyip gülersen onlarin sana vericegi karsilik ciddilikmi yoksaa hmmm hadi yaa vay anasini deyip dikaktini üzerinden dagitipfarkli seylere odaklamakmi olur.. valla :/ bu saatte bu kadar anlatabildim uzmanlik alanım tarikatlar degil ama işleyişi hakkında üç beşbilgim var onu da paylaştim zaten sizle[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rewendor, 05 Ocak 2006 01:34 tarihinde demiş ki:
said:
Ancalagan, 05 Ocak 2006 01:20 tarihinde demiş ki:
Ciddi olarakta acikladim zaten Bu örgüt dünyanın en zenginlerinin ve en önemlisi Soylularinin üye oldugu gizli bir tarikattir .(inşallah gircem soydan kaybediorm ama...paradanda kaybediorm..) :( tabi ufolari gizledikleri gibi bunu da gizliolar . niyemi gizliolar cunku yüzlerini görmemizi istemezler ..

Şu bahsettiğin geyikleri buradaki herkes pek çok yerden duydu, masal niyetine dinledi, onlara yeni ve daha kesin bir kanıt sunmadan "şöyledir böyledir" diye kesin ifadeler kullanmak ne kadar doğru sence? Şöyledir böyledir diye kesin kesin anlatmışsın da, senin o okuduğun şeyleri zaten buradaki herkes de okudu, hiçbiri de ciddi ve resmi kaynaklar değil. Var mı aksiyon romanları ve komplo teorilerinden daha öte ve gerçekçi bir kaynağın? Yoksa yarın ben de "jedilar kesin vardır, gücü kullanır iyilik falan korurlardır. Ayriyetten süper überlerdir" diye açıklama yapıp kaynak soranalra bakın kaynağım star wars dicem.

bahsettigin şey ufoysaa evet var. benim şahit ve kaynak
bahsettigin şey tarikatsa evet var ilimunati degil ama binimum farkli örgütvar mevcuttur gözlerinizi acin.
böle haberlerle gözlerini bagliyolar

Unutmayin gercegin kendisi kadar güzel bir yalan yoktur olmazda[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
Tam bu sıralarda bi ses
Sosyal ağlarda paylaş

said:
asterix, 05 Ocak 2006 00:23 tarihinde demiş ki:
bu konuda bazı bilgilerim var merak edenle paylaşabilirim
mesela
-şu anki liderleri ünlü bir avukat.
-ABD dolarının arka yüzündeki piramit bu örgütün simgesidir.ve onun içindeki göz 'sizi heryerde gözlüyoruz' anlamı taşıyormuş !
-amaçları yeni dünya düzeni

...isteyenle diğer bilgileride paylaşabilirim...

National Treasure'deki gibi oldu bu Farmasonlarda varmi ? =)[signature][hline]Through purity and through light.And the grace of the night.We sing and we dance.To our black heart romance

ku² + pi² = be² =))

* msn
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elaidizm, 05 Ocak 2006 01:43 tarihinde demiş ki:
senin o üçbeş bilgin zaten dan brown'dan aldığın şeyler. herkes okudu onları. daha bilinmeyen şeyler getir. ve kesin diye sunma bu getirdiğin yapay kültürleri.

Yoo ben dan browndan aldim demedimqi?
sadece onu da okudum dedim nerden aldiigmi naapcan üzüme ye bagını sorma yemiceksen elleşme Allaa llaa
sölüyorum işte seni beni almazmaz Lord Sör .. yada herneyse soylu ünvanlı olacaksin vede bol paran olcak o zaman girersin ister İlimunatiye ister binimumhaliye[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
Tam bu sıralarda bi ses
Sosyal ağlarda paylaş

said:
daverc, 05 Ocak 2006 01:36 tarihinde demiş ki:
Masonlarla illuminatiyi ayni kefeye koymayiniz lakin cok farklidirlar.
Ayrica illuminati cok gizli bir yapilasmadir binaenaleyh google da hakkinda 2,080,000 tane baslik bile yoktur.

Sonunda, mantıklı konuşan bir insan görmek güzel oldu.[signature][hline]L'enfer c'est l'Autre.
Sosyal ağlarda paylaş

FARMASONLAR NE YA...
Freemasonry, yani hür ve kabul edilmiş masonlardan mı bahsediyorsunuz arkadaşım?
Eğer öyleyse, hür ve kabul edilmiş masonlara hür ve KABUL EDİLMİŞ denmesinin sebebi, varlıklarını resmi olarak açıklamaları ve devlet müdahalesine izin vermeleridir.
Bu da demektir ki hür ve kabul edilmiş masonlara MİT gibi örgütler girip çıkabilir, bilgi edinebilir... Daha da ötesi, hür ve kabul edilmiş mason locaları birebir devlete danışır yaptıklarını.[signature][hline]L'enfer c'est l'Autre.
Sosyal ağlarda paylaş

Mesela bir örgüt var pokemon ve digimon kiyafetleri giyip grup sex yapıyorlar.Ben o gruba girmek istiyorum.

--

Bu kadar boş şeylere inanmayın ya :D[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

tarikatlar dolu varda yanı illumitani kavramına inanmıyorum şahsen.

Büyük bir tarikattır abartıyorlar.

Üstelik bu tür şeyler Kurtlar Vadisi gibi absuruk dizilerden de öğrenilecek şeyler değil.Ve böyle bir şey olsa oraya konu olamaz zaten.Madem bu kadar gizli ipini çekerler biraz düşünün[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Antimodes52, 05 Ocak 2006 01:55 tarihinde demiş ki:
FARMASONLAR NE YA...
Freemasonry, yani hür ve kabul edilmiş masonlardan mı bahsediyorsunuz arkadaşım?
Eğer öyleyse, hür ve kabul edilmiş masonlara hür ve KABUL EDİLMİŞ denmesinin sebebi, varlıklarını resmi olarak açıklamaları ve devlet müdahalesine izin vermeleridir.
Bu da demektir ki hür ve kabul edilmiş masonlara MİT gibi örgütler girip çıkabilir, bilgi edinebilir... Daha da ötesi, hür ve kabul edilmiş mason locaları birebir devlete danışır yaptıklarını.

cikislara dikkat.. ben burda ciddi bisilerden bahsetmiorum.. "frimesınri" derim bi dahakine merak etme.ayrica farmason olayi tamamen filmde gordugum bi olay o mu bilemicem

sana tavsiye ediyorum izle enteresan bi film "National Treasure" yani "Büyük Hazine"..[signature][hline]Through purity and through light.And the grace of the night.We sing and we dance.To our black heart romance

ku² + pi² = be² =))

* msn
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...