Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sufi/günün fotoğrafı

Sufi

Öne çıkan mesajlar

• 5 hafta sonra ...
ara gülerin çektigi aile fotograflarini gördüm bir insan onlari bile mi farkli çeker?
gercekten dikis makinesiylede fotograf cekicegine inanabilirim
bir manzarayi o ve hemen yanindaki yegeninin makinesinden gördüm aralarinda dag kadar fark vardi yan yana olmalarina ragmen...
garip ve muhtesem bir insan sana saatlerce ayar verebilirim ama uykum geldi elvyn...
Sosyal ağlarda paylaş

hazır verilmişleri var rafta ordan al istersen?
yahu neden battı ki bu kadar. ne fotografcılıgına bir şey dedim ne de kendisine, gayet basit, ortalama düzeyde bir iq seviyesine sahip bir insanın anlayabilecegi bir şey soyledim. ama siz bunu evirip çevirip bir şekilde "koş emrah ananı" modeline çevirdiniz. tebrik ediyor, arkana aldıgın ara gulerle mutlu ayarlar diliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

farkli frekanslardayiz elvyncim, ayri dunyalarin insanlariyiz, hicbi zaman anlasamicaz senle. ayar olayini ogrenmissin, sana soylenen her seye susleyip pusleyip ayni cevabi veriyosun, ayar kavgasi yapmayalim bide. soyledigin bence gayet yanlis ve sacma bisey, cevabimi ister ayar olarak algila ister elestiri ama lutfen duzgun yanitla...
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi, mantıksal olarak bakarsak, dikiş makinasıyla fotograf çekmek imkansız degil mi? duygulardan bahsetmiyorum bakın, sanatta duygu olmadıgını soylemedim. yanlızca meseleye daha somut yaklaşıyorum, dikiş makinasıyla fotograf çekermiş peh şeklinde. duydugumda pek kaale almam bu tur lafları açıkçası kusura bakmayın. ha sen etkileniyor olabilirsin bu tur şeylerden. ama mesajımda da açıkça goruluyor ki saf kendi düşüncelerimi soylemişim. kendi fikrimi belirttikten sonra hölölö şeklinde saldırgan bir tavra bürünmenize tüm lafım.

ayarda kalıp gibi de bişey demişsin de, kayseri sucugu mu ki bu?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...