Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rome

Sie

Öne çıkan mesajlar

bende izledim..şimdi merak ettim indiriim bari sansür varmı yok mu[signature][hline]Gilean's Blog - Life with Gilean
Maedhros, 20 Haziran 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
kocakarı mocakarı dene ondan sonra gel konus hehe
nasıl emiyo bi bilsen
cidden arkadaslar deneyin diyorum baskada bişi demiyorum yani...

Zegna, 30 Temmuz 2005 23:11 tarihinde demiş ki:HOLLALEY SEN KIMSIN LAN
Lopeth, 21 Eylül 2005 13:59 tarihinde demiş ki:
babamda beni ms paintle yaptı
Sosyal ağlarda paylaş

soyle diyim... ilk bolumde 3 kere kadin cinsel organi gorunuyor :P

eger cnbc-edede ciktiysa sansurlenmemis demektir ama sanmam, oldukca agir sahnelerdi. [signature][hline]Azmod3lli L33trano, Leetranos.com acildi... site update edildi, ilk comic bile eklendi!

[Bu mesaj Azmodai tarafından 02 Ocak 2006 02:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Süper bir dizi ama bazı tarihi şeyleri değiştirmişler gibi...
Ayrıca diziyi netten nereden çekebiliriz sansürüz izlemek ve diziden keyif almak istiyorum.

Not: Gaius Julius Ceaser hakkında bir kitap okumuştum.Kitap serisi daha doğrusu tam tamına 3-4 kitaplık bir seri ve ilk kitabının (400 sayfa veya daha fazla) sonuna kadar gaius kim la diye düşünürken en sonunda öğrenmiştim
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
sezar oldu dizi bitti..dizinin devamı olup olmayacagı konusunda hic bir bilgim yok insallah devamı olur..bole buyuk bi liderin 2 kurusluk adamlar tarafından oldurulmesi cok sinir edici bi durum gozumden yas geldi adamlar o bıcakları saplarken adama..2 paralık adamlar rome i devlestiren savas alanında deha bi adamı olduruyo insan hayatı bu kadar kolay alınıyor iste dedirten bi sahneydi..en komigide adamların cumhuriyet vs umrunda degil kisisel hırsları icin oldurduler adamı..cok uluslu bir imparatorlukta her yerden senetorler olmaz mı? adamın yaptıgı hersey yerinde ve roma yı gelistirmek adına yapılmıs..kisisel hic bir arzusu yok adamın..adamı vatan haini diyip roma dan attılar geldi yendi hepsini kendine karsı savasanları affetti..o savası yenip imparator olmasa sacmalıktı zaten en dogrusunu yaptı..tek hatası herseye olumlu yonden bakması ve bagıslıyıcılıgı..biraz acımasız olsa roma daha uzun yıllar dunyayı yonetirdi..

insallah 2. sezonu olurda marcus antonyus un imparator olusunu hepsini ezip gectigini gorebiliriz..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...