Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - Burning Legion Realm Başlığı

Eternal

Öne çıkan mesajlar

Selam.
Öncelikle kim ne çıkarttıysa ne kestiyse tebrikler. Sadece son sayfada olması nedeniyle KR nin 2. BWL boss u kestiğini gördüm diğerlerini incelemedim açıkcası pek vaktimde yok bunun için.

2 Haftaya yakındır internet erişimim yok dolayısıyla gönderdiğiniz PM leri ancak okuyabildim ne yazık ki cevap veremiyeceğim dediğim gibi vaktim yok.

Minimum 1-2 ay İnternet bağlantım olmayacak. Kendinize iyi bakın başka zaman internet cafeye de gideceğimi zannetmiyorum oyunda "Malibu" yu görürseniz kardeşim oynuyor demektir. Oyun içi PM lerinize cevap alamazsanız kırılmayın.
En kısa zamanda görüşmek üzere.

Gl, hf[signature][hline]Charles Rhadamantis

Nobody is perfect so I'm nobody.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gangren, 11 Ağustos 2005 10:35 tarihinde demiş ki:
Bunun enayilik ile alakası yok ki?

Genelde, buna "Guild-içi destek" & "Guildin iyiliği" veya en basitinden "Arkadaşlık" deniyor :)

Bunu anlayayabilen az sayıda insan var :)

Başkaları iyibirşey yapsın hemen "bok" atma kampanyası başlıyor, yada "Bunlar PvE pussy, pvpden anlamazlar çok kestik bunlardan " gibi showofflarada rastlamak mümkün ....

Adamlar yapmış helal olsun dışında bir şey demek saçma olur ....[signature][hline][i]"To be yourself is all that you can do"[i]
Sosyal ağlarda paylaş

Alaturka tamamen Türk'lerden oluşan bir guild mi? Dün level 43 olarak tanaris'te bir quest yaparken iki paladin arkadaş geldi, üstümde level 45 mob varken atlayıp öldürmeye çalıştılar. İkisi de level 46'ydı. Biri Alaturka'dan, biri başka bir guild'den. Kaçıp kurta bindim 5 dk etraflarında zıpladım, vurdular vurdular, hammer of justice falan attıllar.. sonra sıkılıp gittiler.

Buralardaysanız selam olsun. ;)[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Gloria | Level 44 | Orc Warrior | Burning Legion | Grimsoul Legion

[Bu mesaj Mirage tarafından 15 Ağustos 2005 11:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grzly, 15 Ağustos 2005 15:59 tarihinde demiş ki:
beyler okumadım yazının tamamını da bu burning legiona gireyim diorum. da ççok sırada bekliomuşuz dorumudur?
doru ise ne kadar bekleriz?

Gireyim deme araştırıyorum ben de sanırım bu çarşamba (17/08) yeni realm açılıyor ona gir. Cümle alem BLden kaçmaya çalışıo gördüğüm kadarıyla[signature][hline]Garbın cebin-i zalimi, affetmedim seni
Türküm ve düşmanım sana, kalsamda bir kişi!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grzly, 15 Ağustos 2005 15:59 tarihinde demiş ki:
beyler okumadım yazının tamamını da bu burning legiona gireyim diorum. da ççok sırada bekliomuşuz dorumudur?
doru ise ne kadar bekleriz?

hm. 1.5 saat instance için grup ararsın, bulursun. instance girersin. bişiler olur, sorun çıkar. geri gireyim dersin, 350 kişi sıra vardır. 30 dk beklersin...[signature][hline]Furytear LvL 40 Undead Mage | Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

1,5 saat içinde grup bulursan yine iyi hatta. Hiç bulamayabiliyorsun. Arada grup arayan çıkıyor hiç istemediğin yere gitmek zorunda kalıyorsun grup buldun diye. Yeni sunucu varken kaçırmayın. Bekleyemiyorsanız bir iki gün herhangi bir yerde oyalanın sonra geçin.[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Gloria | Level 45 | Orc Warrior | Burning Legion | Grimsoul Legion
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tozparcasi, 15 Ağustos 2005 16:18 tarihinde demiş ki:
bi iki turk klan ismi verirmisiniz pls burasi hakkında

benim bildigim iyi turk guildleri arasında

Alaturqa
Invadoria
Nizam-i cedit
Jandarma Asayis var ama bunlar benim bildiklerim tabi ama su anda Invadoria iyi durumda bayaga 60 war ve her hafta duzenli sekilde mc yapiliyor bikac kere sanırsam... (bende ordayımda eheh)[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

Mix|MSN|Blogs of my life|Myrande
B@B th3 G3NK
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...