Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - Burning Legion Realm Başlığı

Eternal

Öne çıkan mesajlar

said:
Malkavian, 08 Ağustos 2005 02:26 tarihinde demiş ki:
Adım Mysterious iyilerin tarafındayım hem yakın dövüş hemde büyü yeteneklerim vardır daha çok acemiyim guildimin adını bilmiyorumda custodem ın oldugu guilddeyim işte
Hmm iyilerin tarafındayım derken neyi kastediyorsun?[signature][hline]Sadece yaşamak için öldür
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malkavian, 08 Ağustos 2005 02:29 tarihinde demiş ki:
Kendilerini iyilik adına atamış ırklar insanlar,gece elfleri,cüceler ve gnome lar gibi
Bu konuda yanlışın var, daha önce çok tartışıldı ne alliance nede horde tam olarak iyi değildir ama tabiki iyilik insanın kendisinden gelir[signature][hline]Sadece yaşamak için öldür
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Engin2, 08 Ağustos 2005 02:34 tarihinde demiş ki:
said:
Malkavian, 08 Ağustos 2005 02:29 tarihinde demiş ki:
Kendilerini iyilik adına atamış ırklar insanlar,gece elfleri,cüceler ve gnome lar gibi
Bu konuda yanlışın var, daha önce çok tartışıldı ne alliance nede horde tam olarak iyi değildir ama tabiki iyilik insanın kendisinden gelir

doğru diyorsunda rp shardında oynamıyorum ben orda tabiki belli değil taraflar ama pvp de bilmiyorum hordelar bana pk lar gibi geliyor hep[signature][hline]World Of Warcraft >>> Mysterious Level 6 Warlock Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

Darqainu 41warrior undead kendisi Working As Intended Guildinde mutlu mesut yasiyor..[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...