Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - Burning Legion Realm Başlığı

Eternal

Öne çıkan mesajlar

Şimdiden özür diliyorum biraz konu dışı olacak ama bl ile ilgili minik haberleri de burada yazmalıyız.
Ars Invictus tan bir paladinin elinde Sulfuras,Hand of Ragnaros var.
Esas soru şu: Bu guildın warriorları uyuyormu, veyahutta salak mı?[signature][hline]Sidious: Vader
Vader: Yes Master?
Sidious: I love you
Sosyal ağlarda paylaş

Elandra - Level 60 Night Elf Priest (300/300 Tailoring / Enchanting)
Emilo - Level 27 Gnome Warrior (Engineering / Mining)
Penthesilea - Level 55 Night Elf Hunter (Elandra acildigindan beri emeklidir kendisi) (300/300 Tribal LW / Skinning)

Guildim yok, Pandora dagildigindan beri guilde girmedim.
493 kisi sira bekliyorum delirecem.[signature][hline]Elandra, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior
Penthesilea, Night Elf Huntress

In a world without fences and walls, who needs Gates and Windows?

[Bu mesaj Penthesilea tarafından 08 Ağustos 2005 21:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sanmıyorum pişman olacağını. bende 2 hafta önce açtım işte. bissürü lvl 60 fln var tamam ama , lvl 60 oluyo adam 2 hafta sora sıkılıyo alt char açıyo :) bu böyle gider... şu ana kadar gittiğim her yerde en az 10 kişi fln oluyo. en ıssız yerde bile. hele barrens fln yüzlerce düşük level var :)[signature][hline]Furytear LvL 3* Undead Mage | Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

1 haftadır bu realm'ın kapasitesini mi sınırladılar yine?? Eskiden 150-200 kişilik sıralar görürken şimdi 500e dayandı. Aynı şey başka kalabalık yerlerde de var.

Sanırım yeni açılacak realm'lar için insanları bezdirme politikası uyguluyorlar (3. kere).[signature][hline]ICQ#: 1957744 MSN Messenger: [email protected]ek$i:topluignebasi
WoW:Narcosis[Burning Legion] | Shab[Warsong] | Prion[Skullcrusher]
Sosyal ağlarda paylaş

evet bl de en yapılabilecek en noob raheketleri yapma rekoru kırıyoruz. Bu gün en sonunda majordomo yu yendik. Kendisi bize sandığı verdi kaçtı. Sonra çatık sandığı 1 dagger 1 tane plate boot (tank için) ve şu efsanevi priest staff ı benediction/anathema questini başlatan eye of divinity.

tam o sırada en fazla puanı olan priest isp sorunları yüzünden disconnect olduğunu farkettik. ondan sonra puanı en yüksek olan pirest ataldı alacam diye. Diğer priest de boş durmadı guild master ı harasladı bekelyin diye. Sonuçta ucunda süper bir staff var. Ben dahil bir çok kişi verin diğer pirest e beklemyeylim yoksa chest kaybolur diyorduk. Bu sırada ağlayan preist de 500 kişi sıra beklemekteydi. Tam oyuna girdi. alacak gene disconnect oldu. Gene isp problemişymiş sanırrım. puanı daha düşük olan priest ise kafayı yedi. Herkez ona verelim de gidelim diyordu ama yok beklenecek dendi. sonra radin çoğu dağıldı bir kaç kişi oraa beklemeye başaldılar. Bu arada guildmaster sandığı hiç kapamadı ne olur ne olmaz diye.

bu olaydan 15dk sonra guild msg dan acı haberi aldık chest yok olmuştu. :) eleman da hala sıradaydı. Girince acı gerçekle yüzleşti.

bu arada chest yok olmuştu ama Bizim guildmaster hala loot u görmekteydi. loot BoP olduu için alması bir anlam ifade etmiyordu. en son page attılar durumla iligili ama umutsuzuz.

tabi herkez bir anda biribirne girdi. Yapılan büyük bir ayıptı sonuçta 2-3 gün sorna instance resetlenecek tekrar kesecez. 2. günde de majordomo yu tekrar kesecez. ama bazı sabırsız insanlar bekleyeymiyor hemde başkalarının şansının da içine ediyorlar :D

bir de oyuna benim gaz vermem sonucu başalyan bir preist arkadaşım normalde hiç mc run kaçırmadığı halde bugün gelmedi. İlk başta eye divinty çıkınca telefon açtım hemen. Çocuğun sesi bir garipleşti. :) asıl bomba 40 dk sonra arayınca koptu bu sfer sandı kkayboldu değince ses daha bir boğuklaştı :D

derler ya görmemişin birşeyi olmuş tutmuş koparmış diye bizim durum da aynen öle oldu. Rezil olduk cümle aleme...[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
Sandrue
human paladin (Burning Legion)
oxxx[==============>
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aKuMa, 08 Ağustos 2005 14:10 tarihinde demiş ki:
Char isimlerinizi buraya yazmak yerine imzanıza koysanız
Baslık asıl amacı icin kullanılsa nasıl olur ?

paticikte sadece bu bölüme yazi yazmadigim icin ve o imzaylan diger bölümlerde yazmak hosuma gitmeyecegi icin bence iyi olmaz..[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

bende olsam bende gelmem.. 2. priestin hakkı idi... ama bak şimdi kimse alamadı.. blizzard 1 epic karda diyelim..[signature][hline]Burning Legion - LvL 60 - Human - Mage - Mayweda

Guild - Yoktur

Eternal, 06 Temmuz 2005 10:23 tarihinde demiş ki:
bak ben bi fire mage ezdim adamın hayalleri kurudu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...