Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Online Oyuna üye olmak istiyorum

GICIK2

Öne çıkan mesajlar

bence shadowbane gayet iyi osi de olabilir tabii
ama şunu söliim çok laa girersin türkiye bağlantılarında online oyunlarda[hline] Yaşayamadığınızı Yaşayın
www.darkplanes.net
Çok Yakında Geliyor
--------------------------------
The sky's gonna open
People gonna pray and sing
I can't feel a thing
I can't feel
Sosyal ağlarda paylaş

Shadowbane oynayan kalmadı artık türklerin oynadıkları serverlarda 200 kişi falan var ortalama nebulada bile 700 kişi var. Dark age of camelotu al gameloaded.co.uk dan sipariş et hemen getirsinler. Oyunda kaydolduktan sonra hemen sana yardım edebiliriz. Çok eğlenceli bi oyun manyak böle yağmur yağınca üşüyorsun falan.. Manyak atmosfer var EU serverlarında 25000 kişi falan oynuyo ortalama.[hline]8-) Launvatar The Inconnu Reaver @ Alb/Excalibur | DAoC No matter what fancy words you use.. Or what titles.. Friendship.. Is The only truth..
Sosyal ağlarda paylaş

hayır bee ne lagi
56k ile oynuyoruz (oynayamıyoruz??) biz[hline]Infernal_Reborn, kendisine tapan fanlarından hergün yaklaşık 300 tane "you rule" mesajı alarak paticiğin en karizmatik kişiliği seçilmiştir.
Recall06, 23 August 2003 07:07 tarihinde demiş ki:
infernal abi you rule abi senin üstüne kimse tanımam abi sana taparım abi zaten çok da sazanım abi mazur gör abi atladım direk abi küçük emrah tripleri abi
Sosyal ağlarda paylaş

aaaah aaaah wow gelseeee aaaah ![hline]BabacumMostors, 09 August 2003 15:39 tarihinde demiş ki: ne demis aceb ?
kız ayarlamaya niyetli arkadaşlar...

hiç durmayın bugünden dershanein kapısına yaldırın zaten kızlarda sizi bekliyorlardı "gelselerde versek" diye...

yok ulan öyle şey adam gibi oturup çalışın

Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben de çok kararsızım bu konuda. Bir ay sonra Almanya'ya gidiyorum. Ve gider gitmez bir mmorpg alcam. Ama ne alacağımda hala kararsızım.

DAoC ve Shadowbane arasında kararsız kalmıştım. Sonra shadowbane'de karar kıldım. Okuduklarıma ve duyduklarıma göre bence shadowbane çok daha güzel bir oyun. Ama oynayan az kişi kaldığı söyleniyor.

Bu bile shadowbane'den soğutmaya yetmedi açıkcası. Ne bileyim DAoC bana çok da çekici gelmedi. Acaba ikisini de bıraksam mı bile düşünüyorum şimdi.

Ama WoW'u bekleyemem, futuristikler de pek çekici gelmiyor, AO ve SWC gibi. Bilemiyorum yani..

Shadowbane..
DAoC..
Shadowbane..
DA.........[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]

[Bu mesaj Mirage tarafından 25 August 2003 17:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-MrBomb-, 25 August 2003 17:26 tarihinde demiş ki:
yaw şimdi shadowbane daoc derken bana gülceksiniz ama bu ayki LvLda Planetside adlı bi oyunu çok övmüş yazar. gzl oyuna benziyo[hline]-

Evet onu okudum hasta oldum ona mı üye olsam diye düşünüyorum şimdi[hline]Nebula/Locus :: Tommy Parker

Speed cenneti XP:
www.geocities.com/hebelegebele/speeder.jpg

Tut biraz:
www.geocities.com/hebelegebele/tutbiraz.waw

Sosyal ağlarda paylaş

Yahu nedir bu avaturk neden kuruldu ki hiçbir oyun yokki bunların stoğunda hepsi tükenmiştir yazıyo hatta planetside a baktım haziranda gelecek falan diyor yani bunlar siteyi yenilememiş bile! Pff nereden alacam ben yahu[hline]Nebula/Locus :: Tommy Parker

Speed cenneti XP:
www.geocities.com/hebelegebele/speeder.jpg

Tut biraz:
www.geocities.com/hebelegebele/tutbiraz.waw

Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Aragorn-, 24 August 2003 14:20 tarihinde demiş ki:
wow 3-4 ayda çıksın dişimi kırarım[hline]Oski lvl50 Hero RR3+
Excalibur | Hibernia / EU

eh yazıyı okumamak bu oluyo herhalde, 3-4 ay sonra beta testi başlar dedim. hatta 2-3 ay bile diyebilirim ekim-kasım arası başlayacak diyolar çünkü[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mirage, 25 August 2003 17:07 tarihinde demiş ki:
Ya ben de çok kararsızım bu konuda. Bir ay sonra Almanya'ya gidiyorum. Ve gider gitmez bir mmorpg alcam. Ama ne alacağımda hala kararsızım.

DAoC ve Shadowbane arasında kararsız kalmıştım. Sonra shadowbane'de karar kıldım. Okuduklarıma ve duyduklarıma göre bence shadowbane çok daha güzel bir oyun. Ama oynayan az kişi kaldığı söyleniyor.

Bu bile shadowbane'den soğutmaya yetmedi açıkcası. Ne bileyim DAoC bana çok da çekici gelmedi. Acaba ikisini de bıraksam mı bile düşünüyorum şimdi.

Ama WoW'u bekleyemem, futuristikler de pek çekici gelmiyor, AO ve SWC gibi. Bilemiyorum yani..

Shadowbane..
DAoC..
Shadowbane..
DA.........[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]

[Bu mesaj Mirage tarafından 25 August 2003 17:09 tarihinde değiştirilmiştir]

Slm
Eq Al Kane Bayle Serverında almanından tut bilmenisine kadar var avrupa serverı oldugu icin..
Hem bizde ordayız .:)[hline]Kekliği hö?...
Sosyal ağlarda paylaş

dergi yada nette okuduklarına bakma hepsi şişirilmiş oluyor oyunu oynayan birini bul izle
ben shadow bane süper olcak die gaz yaptım aldım duelist açıcaktım duelisti kaldırdılar oyun çıkınca gittim bi wizard açtım 3 günde lvl 40 oldum oyun aşırı boş atmosfer yok
sana tavsiyem daoc dene fakat türkler oynuyor diye kayi tercih etmen yanlış olabilir sana tavsiyem en kalabalık serverları seç oyunlarda yoksa çok ağlarsın bi servera girdiğinde realmda 85 kişi olduğunu görmek kadar gıcık birşey yoktur[hline]karga theurgist of the theurgists
Hatun ooc Cleric
Rojon minstrel for all

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...