Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stargate Serisi

Sovereign

Öne çıkan mesajlar

baştan sevmediydim p: iyi oldu bitti heh

farkli bişi yapcaz diye cok kastirip bilim-kurgu pempe diziye cevirip sonra entrikalari arttırıp blah blah blah...

iyi oldu iyiiii p:

mgm bi daa ne zaman sg ye bişi yapar bilinmez artık

sen git güüülll gibiinn atlantisi bitir kıytırık universe içinn,
oda böle kapak ossun

sürünsünler sürümm sürümmm :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu SG-1'de hani 4 elemana test yapıyorlardı ya orda bir eleman vardı hatta sonra tokra bedenine girdi. O adamı başka karakter oalrak Atlantis'e koymuşlar. Sezon 1 bölüm 6 da erkan diye tanıtıyor kendini. ŞAka mı bu? Adam mı kalmadı aynı adamı SG-1 öldürüp Atlantiste yabancı bir ırktan olarak kullanıyorlar? Yoksa çok mu benziyorlar anlamadım ama aynısı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Rush önceki bölümlerin birinde geminin amacını söylüyordu. Ancient lar, evrenin yaratılışı ile aynı zamana denk gelen bir dönemden kalma bir sinyal buluyorlar. Bu sinyalin kaynağını, yani gönderen ırkı araştırmak için Destiny i yolluyorlar. Ancak Ancient lar gemi hedefine varamadan ascension olup higher being mertebesine yükseliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

mamothus said:

giderayak iyi bi bölüm yapmışlar,

ama suna ayar oldum,

seeding ship ile kamikaze yaptılar ya, ursinilere yardım edicez diye içine ettiniz görevin

Kamikaza mi? İçinden çıkamayacağın bir savaşın içine atsalar seni sen ne yapardın?

Ayrıca ortada yardım etmek gibi bir düşünce yoktu. FTL'i onarıp arazi olacaklardı :D

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
milky wayi sg-1 le temizlediler..
pegasus'u atlantisle..
sağdaki soldaki galaxlyleride universe ile gezdiler..

kurtarcak/gitcek galaxy kalmadi ondan yapamadilar tabi..

atlantisi universe gibi bi crap-soap için sonlandirdilar ya.. böle olur sonlari işte! :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
yeni konu açmadan buradan sorayım.Stargate izlemeye yeni başlıyorum.Bütün arşivi indirdim.İzleme sırası nasıl olacak acaba?Çeşitli yorumlar okudum SG-1 sezon 8 den sonra atlantis izleyebilirsin gibi.Hangisi daha doğru olur SG-1 10 sezon ardından çıkan 2 filmi izleyip atlantise başlamak mı , yoksa SG-1 8.sezon dan sonra atlantise başlamak mı?En ideali hangisi olur acep ? Yardımcı olursanız sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

yeni konu açmadan buradan sorayım.Stargate izlemeye yeni başlıyorum.Bütün arşivi indirdim.İzleme sırası nasıl olacak acaba?Çeşitli yorumlar okudum SG-1 sezon 8 den sonra atlantis izleyebilirsin gibi.Hangisi daha doğru olur SG-1 10 sezon ardından çıkan 2 filmi izleyip atlantise başlamak mı , yoksa SG-1 8.sezon dan sonra atlantise başlamak mı?En ideali hangisi olur acep ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Birde şöyle bir sıra buldum ;

Recommended Viewing

Stargate movie
Stargate SG-1, episodes 1.1 to 8.2
Stargate Atlantis, episodes 1.1 to 1.15
Stargate SG-1, episodes 8.3 to 8.20
Stargate Atlantis, episodes 1.16 to 2.1
Stargate SG-1, episodes 9.1 to 10.2
Stargate Atlantis, episodes 2.2 to 3.4
Stargate SG-1, episodes 10.3 to 10.12
Stargate Atlantis, episodes 3.5 to 3.19
Stargate SG-1, episodes 10.13 to 10.20
Stargate: The Ark of Truth
Stargate Atlantis, episodes 3.20 to 5.1
Stargate: Continuum
Stargate Atlantis, episodes 5.2 onwards...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Baştan çok kötü başlayınca devamını toparlayamamaları doğal.

Ortada hiçbişi olmadan 1.5 sezon mal mal takıldılar, aksiyon yok, hikaye yok, senaryo yok. Arka planda sürünerek ilerlemeye çalışan bi örgü var da ne olduğu belirsiz, tempo falan yok. E kim izlesin bunu? İzleyiciyi çekecek hiçbişi olmadı. Sonlara doğru akıllandılar da o zaman da iş işten geçmişti, toparlayamadılar.

Umarım çok kısa sürede yeni (ve bu sefer bi zahmet adam gibi) bir SG dizisi görürüz ekranlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...