Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sin City

CrayTotem

Öne çıkan mesajlar

Fragmanlarını uzun zaman önce izlemiştim..
Filmi henüz bende izlemedim şu anda çekmeye başladım 1-2 güne izlemiş olurum. Bu topiği açma nedenim biraz bilgi almak istiyorum izleyen warsa nedir ne değildir..

Film 2004-2005 yapımı yanlış hatırlamiyorsam Nisan 1 de yurt dışında sinemaya gelmiş..
Frank Miller yapımı olması lazım..
Film türü Aksiyon/Polisiye..
Oyuncu kadrosu hoş :
Bruce Willis .... Hartigan
Mickey Rourke .... Marv
Jessica Alba .... Nancy Callahan
Clive Owen .... Dwight
Nick Stahl .... Roark Jr./Yellow Bastard
Powers Boothe .... Senator Roark
Rutger Hauer .... Cardinal Roark
Elijah Wood .... Kevin
Rosario Dawson .... Gail
Benicio Del Toro .... Jackie Boy
Jaime King .... Goldie/Wendy
Devon Aoki .... Miho
Brittany Murphy .... Shellie
Michael Clarke Duncan .... Manute
Carla Gugino .... Lucille

Bilgi verebilicek varsa sevinirim...
Bilgi veren olmazsa ben izleyince veririm =)[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Eğer Haksızlığın Önünde Eğilirseniz....
Hakkınızla Birlikte Şerefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe
Sosyal ağlarda paylaş

hehe ben 2 hafta önce izledim filmi divx dvd rip vardı bende areten indirmiştim.
film gerçekten karikatur tadında ve kendı tarzında bi film.yani izleyipte memnun kalmıycak az kişi vardır.tabi filmi anlayıp izlerseniz.önyargılı olamayalım.
ben şahsen çok beğendim.filmin oyuncu kadrosu da çok iyi.
bruce abimiz , elijah wood kardeşimiz(kendısı mr.Frodo olurdu)jessica alba,(güzel Hatun) benissio del torro ,....

izleyin bence ......[signature][hline]İmzam yok abi Parmak basayım mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
StRencher, 25 Mayıs 2005 13:55 tarihinde demiş ki:
Abi mükemmel bir film! daredevil, electra gibi uyarlama altındaki kepazelikleri çekenler grüp utansın işte!!!!

İşte bak bu doğru.
Herhalde bugune kadar yapılmış en iyi çizgi roman uyarlamalarından biri oldu bu film. Bu kadar iyi imdb notu kolay kolay bir çizgi film uyarlamasına nasip olmaz.
Şimdi de 2. si çekilmeye başlanmış. Yine Miller yine Rodriguez ile.
Sosyal ağlarda paylaş

Az once izledim filmi. Gercekten cok basarılı, tek diyebildigim sey bu su anda. Tek kotu yanı konuları baglamakta biraz zorlanıyosunuz, onun dısında kesinlikle izlenmesi gereken bi film.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.

Eskinin Saendulu oldu patinin Venatoru
Sosyal ağlarda paylaş

beyazperde.com'a göre

Gösterim Tarihi
15 Temmuz 2005

ya ben bu kadar beklemek istemiyorum deli olucam böyle bi film için nasıl bizi bu kadar bekletirler of ya
ARGGGHH
acaip kıl bi durum.
öyle hevesle bekliyorum ki şu filmi, uzun süre sabrettim sinemada izliyim diye ama dayanamamaya başladım içim içimi yiyor[signature][hline]"All 3 days of E3 coverage brought over 2 million hits to the website, I wonder why"
Sosyal ağlarda paylaş

İzle izle kesinlikle deger daha beyaz perdeye gelmeden iki kere izledim filmi zaten. Gerci geldiginde bi daha gidip izleyecem kesinlikle elimde patlamıs mısırla =P[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.

Eskinin Saendulu oldu patinin Venatoru
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...