Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Van Rektörü, Cezaevi, YÖK, Erdoğan

AthleT

Öne çıkan mesajlar

said:
forgiver, 28 Ekim 2005 15:11 tarihinde demiş ki:
ben 80 darbesine yetişemedim, doğmamıştım o zman.
28 şubattan bahsediyorum.
yazılı kaynaklar var, doğumundan önce olan olaylarla ilgili bilgi alabiliyorsun. mesela yök'ün 80 darbesinden sonra kurulduğunu bilebilirsin bi ihtimal.[signature][hline]Try Reality!
the invisibile and the non-existent look very much alike!
Sosyal ağlarda paylaş

Bakıyorum kişiliğe saldırmaya başlamıssınız . Merak etmeyin ben o dersanede okudum , bir çok arkadaşım da okudu . Hatta bizzat arkadaşım çektiği bir tenefüs namaz videosu da vardı dersanenin en üst katında . Çok isterseniz upload ederim bir yere tatmin olursunuz.
Bütün dersaneler üniversite puanlarının olduğu , öss ye nasıl çalışılır diye kitapçıklar verir fem de bunları verdi tabi.Ama bir kitapçık daha verdiler "nurdan damlalar " en çok da buna güldüm.İçinde peygamberin hadisleri , kuran'dan ayetler olan bir kitapçık . Adamlar daha ne yapmalı ki niyetlerini belli etmek için ?

[Bu mesaj elm tarafından 28 Ekim 2005 15:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Nae, 28 Ekim 2005 15:07 tarihinde demiş ki:
kim size bole şeyler olduguna inandırıyor anlamıyorum.
Hayatında Fem'in kapısından iceri girmemiş kişiler Teneffuste namaz kılındıgını idda edebiliyor.
Al bak bende diyorum ki ben teneffuste arklarla beraber magic oynardım?

abi bende wininge kaçardım bi şey yapardım,at katta mescit vardı,namaz kılmak isteyen namaz kılardı aşşağıda.
dersanemden her tipten adam vardı,isteyen istedği gibi yapardı..
nedir böle millet sıkıo devamlı kafasından bi şeler?
bi laftan kötü niyet arıo..
bi taraflarını kasıo..
yazık yani bi şey demiorum böle yiyilen beyinlerede yazık..[signature][hline]tanidigim en buyuk sürtük kaderdi..

malik dixon
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elm, 28 Ekim 2005 15:25 tarihinde demiş ki:
Bakıyorum kişiliğe saldırmaya başlamıssınız . Merak etmeyin ben o dersanede okudum , bir çok arkadaşım da okudu . Hatta bizzat arkadaşım çektiği bir tenefüs namaz videosu da vardı dersanenin en üst katında . Çok isterseniz upload ederim bir yere tatmin olursunuz.

ben 3 sene okuum orda..
tenefüste namaz kılınmıo diyen yok zaten..
kılan kılıo,kılmayan kılmıo..
bi gün fem dersanesinin dersine sokarım gireriz beraber napılıo görürsüznüz..
videoyu koy dicem şimdide o nerden nasıl çıkmıştır tabi Allah denir..koy istediğin gibi bi de görelim biz bakalım..[signature][hline]tanidigim en buyuk sürtük kaderdi..

malik dixon
Sosyal ağlarda paylaş

o dershane de herhangi bid dini ösmürü yapılmıyo . belki temelde var ama asla bi hoca da yanınıza gelip hede hödö demiyo..[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
"nurdan damlalar " en çok da buna güldüm.İçinde peygamberin hadisleri , kuran'dan ayetler olan bir kitapçık . Adamlar daha ne yapmalı ki niyetlerini belli etmek için ?

Peygamerin hadisleri ve Kurandan ayetler haaaaaa
cıss ki ne cıssss elinize eroin verseler daha iyiydi yaw.[signature][hline]Sıkıldınız mı? O zaman Buyrun!
Gencx.net - Yeni bir Soluk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rahan, 28 Ekim 2005 15:21 tarihinde demiş ki:
said:
forgiver, 28 Ekim 2005 15:11 tarihinde demiş ki:
ben 80 darbesine yetişemedim, doğmamıştım o zman.
28 şubattan bahsediyorum.
yazılı kaynaklar var, doğumundan önce olan olaylarla ilgili bilgi alabiliyorsun. mesela yök'ün 80 darbesinden sonra kurulduğunu bilebilirsin bi ihtimal.

haberlerde 28 şubat sürecinde bu konuma geldiğini duyduğum için öle yazdım
ne zman kurulduğunu bilmiyorum ama hep 28 şubat süreciyle gündeme geldiğinden dolayı, yanlış bilgi kullanarak yorum yaptım.[signature][hline]be the vanquisher, to forgive
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Nae, 28 Ekim 2005 15:34 tarihinde demiş ki:
said:
"nurdan damlalar " en çok da buna güldüm.İçinde peygamberin hadisleri , kuran'dan ayetler olan bir kitapçık . Adamlar daha ne yapmalı ki niyetlerini belli etmek için ?

cıss ki ne cıssss elinize eroin verseler daha iyiydi yaw.

Sizin cidden büyük sorunlarınız var eminim artık. Dersane bu dersane misyoner kuruluş değil amaçı öss ye hazırlamak . Başka bir dersane hristiyanlığı anlatan kitap dağıtsa dünyayı ayağa kaldırmazsınız işinize geldiği gibi yorum yapıyorsunuz .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Nae, 28 Ekim 2005 15:34 tarihinde demiş ki:
said:

cıss ki ne cıssss elinize eroin verseler daha iyiydi yaw.

Din de bir cesit uyusturucudur sonucta, Karl Marx'in dedigi gibi.
[signature][hline]WoW EU - Magheridon
Penthesilea, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior
elm, 23 Ekim 2005 22:49 tarihinde demiş ki:
Forgiverıda suçlamamak lazım belki hayatı boyunca kızlar onu ezmiş şeriat gelince istediklerini yapıcak , belki 5 tane kadınla evlenicek hayalleri vardır belki onunda.

[Bu mesaj Penthesilea tarafından 28 Ekim 2005 16:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/3526201.asp?m=1&gid=69

http://www.ntvmsnbc.com/news/349681.asp

su son intihar olayindan sonra daha da karisan durum en sonunda yargiya intikal etti. cete kurmak sucundan yargilanacak.
hak yerini bulur umarim

//hatta bir de http://haber.mynet.com/detail_news/?type=flash2&id=X1132069924824&date=15Kasim2005&ref=haberHome ekleyeyim.

rektör suçsuz
ihaleyi yapan fesat karıştıran, M.E.B hüseyin çelikin ağabeysidir. zira ünv, abisi satın alma başkanıdır ihaleye fesat karıştıranda odur. rektör çelik,in ağabeysini yolsuzluktan açığa aldırtmıştır. çelik ve ak partilelerde 1 yıldır rektörle planlı olarak uğraşmaktadır. olay budur. rektör berat edecek bakın suçu yok çünkü.

yorumlardan biri.

[signature][hline]The sickness that you are
A plague that made me starve
Do you think you can show me
How I come this far?

[Bu mesaj zaidral tarafından 16 Kasım 2005 02:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
huun, 16 Kasım 2005 02:58 tarihinde demiş ki:
dinsizlik uyarici mi ?
doğru ve yanlıışı ayırdetmek için sürekli düşünmen gerekir. kurallara uy sonrası problem değil diyen yok. yaptığın bir yanlışta affedecek kimse yok, sana yapılan kötülüğü cezalandıracak yok, bu yüzden bunların hepsini dünya üzerinde halletmeye çalışıyorsun, hukuk falan ordan geliyo işte. bir de terazi yok tabi, birisine kötü bir davranışta bulunmanın telafisi yok yani, "bak ben gençliğimde uyuşturucu sattım ama şimdi 90 tane cami yaptırdım dengelemiştir" diyemiyorsun. kısacası sığınacak yer yok bu bakımdan uyanık tutuyor gibi bir şey diyebiliriz evat.
ayrıca bunun konuyla alakası olmadığının farkındayım ama soruya cevap vermeden de yapamadım.[signature][hline]Try Reality!
the invisibile and the non-existent look very much alike!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Saykoleo, 23 Ekim 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
Benim de sana bi iki lafım olacak;
Sadece bazıların fikirlerine aykırı düşünmesi ve laiklik taraftarı, aydın bir insan olması nedeniyle,
rektörleri tutuklarsak ne olur,
doktorları tutuklarsak ne olur,
öğretmenleri tutuklarsak ne olur,
peki asıl önemlisi bu yapıldığında bu olayı protesto etmessek ne olur.
PS: Teziç'in bir lafı var gazetede: "Üzerimi ararlarken yanımızdaki polisin gözlerinin yaşardığını gördüm.", yazık vallahi yazık ya..

+1 !
bu sabah haberlerde dinledim, doguda bir sehirde (tam olarak neresi hatırlamıyorum) solcu kitaplar satildigi iddia edilen bi kitapci bombalandı ve bunu yapanlar tutuksuz yargılanıyor. ve boyle aydın,laik bir insan ise tutuklu olarak yargılanıyor. bu nasıl bir istir ?

[Bu mesaj ruby tarafından 16 Kasım 2005 17:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aynısını yazmıstım diger topıge[signature][hline]Bizim apartmanın en geniş anime ve görüntü kalitesi en düşük arşivi...
31 CD ve 4-5 DVD tutan arşivi...
Görmek için mail filan atmayın,ben sizi ararım bir ara...

"If your enemy has a choleric temper, seek to anger him."
Roy Mustang

[Bu mesaj Viktor tarafından 17 Kasım 2005 02:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
said:
AthleT, 23 Ekim 2005 13:30 tarihinde demiş ki:
:):) Ne komedye insanlar var, görende adamı dü$ünce suçundan yargılıyoruz sanar.

düşününcede yargılanmıyor muyuz zaten![signature][hline]camiye gittim ama allah bilir niye
ne namaz kılmaya ne dua etmeye
eskiden bir kilim aşırmıştım camiden
o eskidi, gittim yenisini yürütmeye
ömer hayyam
Sosyal ağlarda paylaş

super tahlıye oldu da komık olan bızım akp kucukucuklarından bırı sey demsıtı

bu ehrıf ıcın kıyametı koparıyorsunuz suclu cıkınca ne halt yıyceksınız demıstı

ona kapak olsun bu

bagımsız yargı kararını evrdı haydı sayın Erdogan gıt dokunulmazlıkalrı kaldır sıkıyorsa[signature][hline]Roy Mustang, fi tarihinde demiş ki:
On the dawn that i become fuhrer, ill make all women in the military wear miniskirts!

"If your enemy has a choleric temper, seek to anger him."
Roy Mustang
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...