Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Van Rektörü, Cezaevi, YÖK, Erdoğan

AthleT

Öne çıkan mesajlar

said:

sayın Erdogan gıt dokunulmazlıkları kaldır sıkıorsa...

o biraz zor onun için.Ekonomi bakanımızın oglu naylon fatura olayları vardı sanırım....
dış işleri bakanımızın eşi ise Türkiye Cumhuriyeti'ni BM ye türban konusunda dava etmişti...

hiçbir kişiye suçlama yoktur sadece medyadan ögrendigim olayı aktardım

ha bide bu olaylar bazı kanallarda (atv,kanalD ...) cok normal bişiymiş gibi karşılandı...olaylar olurken atvnin gazetecisi Reha Muhtar "aldatılan kadın" konulu acık outurmlar...KanalD de Sharon Stone u ne zaman öpcek konulu bir yıgın haberler...
Türkiye güllük gülistanlık gibi gösterilior.Sadece bi r kanal varki herşeyi söylüyor.Cumhuriyetin Gazetecileriyiz diyorlar cok güzel konusuolar...Bu kanal kanaltürk.Atv kanald'nin haberlerini izlyecegime kanltürk haber bültenini izlerim,Reha Muhtarın aldatma konusun izlyecegime ceviz kabugunu izlerim.Bi yararı olur en azından

[signature][hline]
Oosjo satılıktır... gerekli bilgi için tık...
unutulmadı...unutulmazda

[Bu mesaj ShadowFax tarafından 30 Aralık 2005 23:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

onu hiç sölemiorum bile

napcaktı minareleri süngü falan filan konusuodu zamanında

ama şimdi sorulunca Ben deiştim!!! diyor...
cok ilginc.

Bide aklıma takıldı Sayın Recep Tayyip Erdoğan seçim zamanında Amerika Birleşik Devlet'i R.T.Erdogan'ı Beyaz Saray'da agırladı...

Hİç bir zaman görülmemiştir ABD nin bir ülkedeki seçim arifesinde olan bi lideri konuk ettigi...[signature][hline]
Oosjo satılıktır... gerekli bilgi için tık...
unutulmadı...unutulmazda
Sosyal ağlarda paylaş

nasil gorulmemistir.. son 15 yilda yapilan tum secimlerden once, goreve gelen her basbakan beyaz sarayi ziyarete gitmistir. bazilari haber olmustur bazilari araya sokulup gecilmistir... benim hatirladigim tansu cillerinden tutun da mesut yilmaz'a kadar herkes tek tek gitti gorev almadan once.[signature][hline]Tulahr
Sosyal ağlarda paylaş

Adalet yerini buldu

ÇOK geç oldu ama Vanda adalet -şimdilik- yerini buldu. Rektör Yücel Aşkının evi bir gün ansızın, kendisi yurtdışında iken basılmıştı. Sonra yaygara koparıldı:

Rektör tarihi eser kaçakçılığı yapmıştır. (İlk duruşmada beraat etti.)

Rektör yolsuzluk yaptı. Çete kurdu. (Ortada ne yolsuzluk vardı, ne de çete. Rektör tahliye edildi.)

İçeride kaldığı 76 günün hesabını kim verecek? Aşkını bu duruma düşürenler mi? İşin içinde derin devlet var mıydı? Bu komployu kimler, nasıl kurmuştu? Dosyadaki bilgileri şeriatçı basına kimler sızdırıyordu? Şeriatçı basın çeteci rektör, kaçakçı rektör naralarını kimlere dayanarak atıyordu?

Hani nerede çete? Nerede yolsuzluk? Nerede tarihi eser kaçakçılığı? Bunca yaygaraya karşın ortaya bir tek belge bile çıkaramadılar.

İşin ilginç yanı, önceki gün son duruşmaya müdahil sıfatıyla katılan muhbir vatandaşlar mahkemede ifade verdiler:

Bana kadro vermemişti... Bana lojmanın zemin katından daireyi layık görmüştü...

Van olayı -baştan sona- Türk adalet tarihine geçecek.

Yücel Aşkına geçmiş olsun dileklerimizi bir kez daha -milyonlarca Türk insanı adına- iletiyorum. Bu konuda sağlam duran YÖK Başkanı Erdoğan Teziçe ve rektörlere teşekkür ediyorum.

Aşkın ve benzerleri Anadoluda görev yapan çağdaş, laik, Atatürkçü, yurtsever kahramanlar. Binbir pislikle boğuşuyorlar. Üzerlerinde korkunç baskı var ama yılmadılar, yılmayacaklar.

Onlar isimsiz kahramanlar.

emin colasan`in bugunku yazisi.

[Bu mesaj rahatsiz tarafından 31 Aralık 2005 05:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

AKP hükümetinin şeraati getireceğine inananlar ve bundan endişe duyanlar var ya, işte onlara iki çift lafım olacak müsadenizle. İMF'nin dediklerine harfiyen uyan, ABD ile iş birliği içinde olan, AB'ye girebilmek uğruna her yolu deneyen bir hükümetin şeraati getireceğine inanmak düpe düz yanılgıya düşmektir. AKP ideolojisini belli etmeyen yada kamufile etmeye çalışan bir hükümettir. Radikal değildir, radikal kararlarını hep bir sonraya ertelemiştir. Kat sayı problemini bile seçim zamanı yaklaşınca birilerinin gözüne girebilmek için çözmeye başlamıştır. Tamam eğer Saadet Partisi iktidarda olsaydı bundan endişe duyabilirdiniz çünkü Saadet Partisi her daim çizgisini belli etmiştir. Yani boşuna endişelenmeyin arkadaşlar. Bu ülkeye şeriati AKP getirmez. Ona düşen rol bu değil çünkü.

Van rektörü konusuna gelince, zamanında bu ülkenin başbakanı bile ipe götürülmüşken yolsuzluk yaptığı iddea edilen bir rektöre dava açılması sizi neden geriyor bunu anlamış değilim. Davalar açılacak ki suçlu ve suçsuz meydana çıkacak. Kimsenin hakkı kimseye kalmasa, ülkemi hortumlamaya çalışan herkesin ipliği pazara çıksa temiz bir toplum olma yolunda önemli bir adım atmış olmazmıyız? Bu ülkede herkes bir şekilde voleyi vurmaya çalışıyor. Önemli olan bu voleyi vurmaya çalışanların kıçına tekmeyi vurabilmektir. Keşke.. nerdeeeee
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...