Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

burası adı üstünde konu "dışı" bölümüdür

Emaleth

Öne çıkan mesajlar

lütfen forumda yer alan başlıkların içi olan konuları burada açmayalım!

"iç" kabul edilen konular aşağıdaki gibidir, bu konularda Konu Dışı bölümüne mesaj atılmaması bizi, daha güzel günlere, daha düzenli bir foruma, ruh sağlığına, mutluluk ve huzura götürecektir:
said:
Paticik.com ve forumları
Yeni üyeler için tanışma selamlaşma
Anime
İnternet
Sinema, TV, Dizi, vb...
Donanım & Yazılım
Edebiyat
Masaüstü FRP
Müzik
Spor
Tarih
Otomobiller/motor sporları.
Bilgisayar Oyunları
Konsol - Playstation ve türevleri
Ultima Online [Sphere Server]
Ultima Online - [OSI]
Anarchy Online
Dark Age of Camelot
WarCraft Dünyası
Eve Online
Star Wars: Galaxies
Shadowbane
Neverwinter Nights
Dragon Court
Counter-Strike
Battlefield 1942
Day of Defeat
Team Fortress Classic
Natural Selection
Alım satım işleri...
Olympos UO dünyası hatıraları...

naha bu konularla ilgili konuları naapmıyoruz?
konu dışına açmıyoruz.

sevgiler...

[Bu mesaj Emaleth tarafından 20 August 2003 17:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

en son athea da patladi bana ama olsun bunada sukur.
Bu arada ema hakli da iste bazen hatalar oluyor ozellikle yeni userlar genelde bu tip hatalara dusebiliyorlar ama zamanla onlarda alisacaktir zaman tanimak lazim.[hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
tebrikler zaten birbakışta insanların konu dışı bölümünün altında yazan yazıyı okuması diğer paticik konularını içine almadığını gösteriyor demi :)[hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..
Çok abuk subuk bir ismim var bana artık orc da diyebilirsiniz sadece orc :-p
Sosyal ağlarda paylaş

10-15 topik bi seferde hiç kilitlemedim biiir.

ikincisi, gözünüze kilitlenen threadler fazla göründüğünde, bunun tek sebebinin benim olası "sinirim" olmayabileceğini düşündünüz mü hiç? belki de her geçen gün daha çok thead kilitlemek "gerekiyor"dur ve belki de bundan o threadleri kilitleyenler de memnun değildir. ne dersiniz?

o kadar benmerkezci ve empati yoksunu bir kitle oldunuz ki, gerçekten inanmakta zorluk çekiyorum bazen. çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe. canınız mı sıkıldı, vurun paticiğe... ooooh vallahi, şahane... çay da ister misiniz yanına?

üçüncü ve son olarak:
emaleth hala sizinle uğraşmaya devam edebiliyorsa (daha ne kadar gider ona da şüpheliyim ya neyse), çelik gibi sinirleri var demektir. öyle sapıtıp kendini sağı solu kilitlemeye veren bi insan olsaydım, durumumuz çok başka olurdu, bunu da bilmenizi isterim. o kadar sinirli, bilmem neli cadı diye bikbiklendiğiniz ema sadece 1-2 kişiyi banlamış yufkanın tekidir, hala anlayamadınız. aktif moderasyon okazyonel fırça gerektiriyor, onu da anlayamadınız. ben bilmiyo muyum kimsecikleri uyandırmadan gizli gizli konuları gösterimden kaldırıp, beğenmediğim adamı banlayıp, beğenmediğim threade bakmamayı, etlisine sütlüsüne dokunmamayı? benim kabahatim sizi adam yerine koyup her seferinde neyi neden yaptığımı uzun uzun açıklamam sanırım...

eşşek tepsin diycem, yine sinir yapmış olucam. varın gidin işinize, beni deli etmeyin... demeyin ema şöyle ema böyle filan...
Sosyal ağlarda paylaş

sinir yapmana gerek yok bence sana yuklenmelerı cok normal kı senden daha fazla onlıne olan ve ılgılenen yok buralarla kıtlemelerde yumusak bıle davrandıgın soylenebılır kı yanlıs kıtledıgın bı konu da gormedım yıgıdı oldur hakkını yeme demısler senın gıbı ılgılenebılecek 2 3 kısı daha lazım forum genelıne
Sosyal ağlarda paylaş

heh adam olana çok bile

*! özlü sözler düşünür *[hline]Nefret ediyorum su kizlardan Beni goturmedikleri yer kalmadi Oram buram icki kokan meyhaneler Daha da ileri gittiler Beni yatak odalarina goturduler Atesleriyle yaktilar Dudaklariyla emdiler Halen anlamiyorum Benim gibi zavalli bir sigaradan ne istediler
Sosyal ağlarda paylaş

ema aplanın bu son yazısından bazı bölümleri kesip imza yapıcaktım ama sonra vazgeçtim yani ban yemeye hiç de hevesli diilim :)[hline]Paticik Anti-Post Kasanlar Derneği Başkanı
regulus, 21 August 2003 19:34 tarihinde demiş ki: Anne cocugundan 21 yas büyük. 6 yil sonra anne cocugunundan 5 kat daha yasli olacak. Baba şu an nerede? Cevap: Annenin Yasi = Cocugun Yasi + 21 / Annenin Yasi + 6 = 5*(Cocugun Yasi + 6) Bu iki denklem cözülürse Cocugun Yasi -3/4 cikiyor. -3/4 eksi dokuz ay demek. Cocuk eksi dokuz aylik ise baba su anda anneyle...
Sosyal ağlarda paylaş

niye ne alaka ki
biz aslında öküzlüğümüzden topicleri garbage'a açıyoruz, normalde orası gereksiz topiclerin postalandığı ortam[hline]Infernal_Reborn, kendisine tapan fanlarından hergün yaklaşık 300 tane "you rule" mesajı alarak paticiğin en karizmatik kişiliği seçilmiştir.
Recall06, 23 August 2003 07:07 tarihinde demiş ki:
infernal abi you rule abi senin üstüne kimse tanımam abi sana taparım abi zaten çok da sazanım abi mazur gör abi atladım direk abi küçük emrah tripleri abi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gawain, 23 August 2003 13:34 tarihinde demiş ki
çöp mü iyi forum komple çöplük o zaman allam ya mantıga bak .....

oranın açılış amacı saçma sapan konuları silmeyip oraya yollamaktı

böylece bi çok kişi niye sildiniz konumu huaaa diye bagırmıyacak ve açtıgı konuları ordan takip edebilcekti

böylece konu dışındaki gereksiz threadlerde boşu boşuna kalabalık yapmamış olacaktı
hem moderatorler hemde kullanıcılar biraz rahat edicekti.

tabi niyet neydi akibet ne oldu mevzusuna döndü olay
tez zamanda orayla ilgili bişey yapılıcak ama bakalım ne olcak

PS : cok yakın bi süre içinde baya bi temizlik olacak forumda
bakalım kim gidecek kim kalacak

umarım davranışlar degişirde bizde çok fazla kişiyi banlamak zorunda kalmayız

[Bu mesaj Popeye tarafından 23 August 2003 18:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bende hemen fikrimi belirteyim, geç olsun güç olmasın.

Pop ve Ema nedenlerini açıklamışlar garbageın açılışının, ancak altını çizmek istiyorum bir kez daha, çünkü ısrarla anlamak istemeyenler var maalesef.

Zamanında paticik.comda sayıca çokta fazla olmayan birkaç kendini veya paticik.comu bilmezin açtığı anlamsız saçma sapan topicler olurdu, bunlar kitlenir, açanlar banlenir gül gibi sohbet edilir gidilirdi burada. Sonra yöneticiler sert davrandıklarına inandılar, bu insanların ara ara saçmalayıp deşarj olmasına fırsat verebilmek için garbageı (ki Türkçesi çöptür bunun, hani bilmeyen varsa) açtılar. Gelin görün ki zamanla bu yumuşatılmış moderasyon bazı üyelere "fazla" gelmeye ve garbageda fazlaca topic birikmeye başladı. Bunun sonuçları maalesef istendiği gibi olmadı; garbagedan yayılan kokular artık diğer bölümlerdekileri rahatsız etmeye başladı.

Ben bunu daha önce de dile getirdim; bence de artık çöp kamyonunu çağırmanın zamanıdır; ve eğer çöplerle beraber o çöplerin arasında yaşayanlar da kamyonla gitmek isterlerse bence de hiç sakıncası yok.[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...

[Bu mesaj Nefr tarafından 24 August 2003 00:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...